#gielda Dzisiaj się odbijamy kochani, będzie dobrze - manifestuje żeby wszędzie było zielono (w szczególności dla Microna i Sandiska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda
Jest jakaś apka, która dla danych spółek dodanych do watchlisty wyświetla % zmianę nie tylko dzienną, ale też w dodatkowych kolumnach np. tygodniową, miesięczną i roczną?
Czy muszę sobie sama zvibecodować? xd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda Czy hameryczkę kupujecie w xtb za dolary? Przy zakupach za PLN trochę kasują i średnio sie opłaca. Jeśli tak, to jak robić, żeby było najmniej prowizji?
Bulisz!!
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fronmubo: możesz przewalutować zewnętrznie i wpłacić dolary.
Ale też pytanie jakie kwoty planujesz wpłacać. Bo jak chcesz zrobić przelewik na 100k, to totalnie przewalutowujesz w jakmiś walutomacie, ale jak planujesz wpłacić tysiaczka, to polecałbym poprostu wpłacić blikiem i zapłacić 0,5% = 5zł XD i mieć wszystko odrazu na koncie, bez czekania
  • Odpowiedz
musze przestac przegladac ten tag, bo mi sie w nocy snilo ze mialem wszystkie pozycje na zielono, wstalem rano zadowolony a tam powrot do rzeczywistosci.

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach