Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Jak przewidujecie kurs Microna na dzisiaj?
- Góra 38.0% (35)
- Dół 28.3% (26)
- Boczniak 33.7% (31)
żądam 1500$
@IlikeTrains: 1500 100 900
Jest gdzieś dostępny early access do twittera pomarańczowej małpy?
#gielda
#gielda
@kandydat_na_kandydata: nie ma
powód: nie ma twittera
powód: nie ma twittera
Aby być bogatszym niż elon musk dzisiaj, musielibyście podczas debiutu nvidii w 1999r zainwestować w nią nieco ponad 150mln dolarów.
Co was wstrzymywało żeby być bogatszy niż pan Piżmo?
#gielda
Co was wstrzymywało żeby być bogatszy niż pan Piżmo?
#gielda
@ja_tu_tylko_na_moment: stary pijany
@ja_tu_tylko_na_moment: bo byłem głupi i chodziłem do przedszkola
- 4
źródło: Przechwytywanie
Pobierz@202492: co to za tabela, bo nie rozumiem
- 2
@Wloczykij2: xdddd
#gielda Dzisiaj się odbijamy kochani, będzie dobrze - manifestuje żeby wszędzie było zielono (w szczególności dla Microna i Sandiska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@perfumowyswir: imo spuszcza, bo perfumowy się zbyt najadł mikronikiem
- 0
- 0
@siodemkaxx: setunia to będzie walona przed otwarciem hamburgera, żeby nie zejść zawał od tej zwały
1
Dramat w JSW
Zaległości wobec samego ZUS-u to już około 1,5 miliarda złotych. Długi wobec dostawców i firm zewnętrznych przekroczyły 600 milionów złotych. Co robi zarząd, gdy w kasie widać dno? Zatrudnia kolejne, koszmarnie drogie firmy doradcze. Nad spółką wisi groźba wyprzedaży majątku za bezcen.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
- 1
#gielda wszystko moje na czerwono
- 0
#gielda
Jest jakaś apka, która dla danych spółek dodanych do watchlisty wyświetla % zmianę nie tylko dzienną, ale też w dodatkowych kolumnach np. tygodniową, miesięczną i roczną?
Czy muszę sobie sama zvibecodować? xd
Jest jakaś apka, która dla danych spółek dodanych do watchlisty wyświetla % zmianę nie tylko dzienną, ale też w dodatkowych kolumnach np. tygodniową, miesięczną i roczną?
Czy muszę sobie sama zvibecodować? xd
- 0
#gielda Czy hameryczkę kupujecie w xtb za dolary? Przy zakupach za PLN trochę kasują i średnio sie opłaca. Jeśli tak, to jak robić, żeby było najmniej prowizji?
Bulisz!!
Bulisz!!
@Fronmubo: możesz przewalutować zewnętrznie i wpłacić dolary.
Ale też pytanie jakie kwoty planujesz wpłacać. Bo jak chcesz zrobić przelewik na 100k, to totalnie przewalutowujesz w jakmiś walutomacie, ale jak planujesz wpłacić tysiaczka, to polecałbym poprostu wpłacić blikiem i zapłacić 0,5% = 5zł XD i mieć wszystko odrazu na koncie, bez czekania
Ale też pytanie jakie kwoty planujesz wpłacać. Bo jak chcesz zrobić przelewik na 100k, to totalnie przewalutowujesz w jakmiś walutomacie, ale jak planujesz wpłacić tysiaczka, to polecałbym poprostu wpłacić blikiem i zapłacić 0,5% = 5zł XD i mieć wszystko odrazu na koncie, bez czekania
@Fronmubo: Walutomat
#gielda #nvo
https://stooq.pl/n/?f=1765518
Ciekawe co wyciągnęli z tego repo, bo akcje ponad 2% w górę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://stooq.pl/n/?f=1765518
Ciekawe co wyciągnęli z tego repo, bo akcje ponad 2% w górę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: {1013B0EC-DF25-4302-B9A9-A29A868CBDCB}
Pobierz- 84
@cytr0netx99: czyli to jednak inwestor pasywny
- 22
musze przestac przegladac ten tag, bo mi sie w nocy snilo ze mialem wszystkie pozycje na zielono, wstalem rano zadowolony a tam powrot do rzeczywistosci.
#gielda
#gielda
- 11
źródło: 1000044492
Pobierz@Wierzbek: na xtb nie ma konta w koronach





























źródło: 1000017947
PobierzNVDA zainwestowała chyba 2miliardy w nich..