Do jakiego wojewódzkiego wyjechać? Mam doysć gnicia na bezrobociu w polsce C.

Lvl 25, mieszkam na obranej gównem wsi pod lublinem, i tutaj dosłownie nie ma ŻADNEJ pracy dla młodego mężczyzny oprócz gułagów produkcyjnych za minimalną na trzy zmiany w czterobrygadówce. Nawet do biedronki na pół etatu bez znajomości nie ma co liczyć. Ostatnio zrobiłem kurs spawacza oraz sam się poduczyłem fanuca żeby iść na CNC, ale bez doświadczenia nikt nie chce mnie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Konopny_Sznur jak studiujesz Mechanike obecnie i nie mozesz znalezc pracy, to cos jest z toba nie tak - jestes za slaby. Slabeuszy co zniszcza frez za 5000 zl nikt nie chce. Rowniez skonczylem mechanike i na 5 semestrze pracowalem w firmie z CNC, sporo osob z roku rowniez. Wiele osob zrobilo inzyniera i nawet nie zostawalo na magistra, bo szkoda czasu. Masz od groma firm w Lublinie typu Sipma, Pzl (gdzie
  • Odpowiedz
Jak w dawnym mieście walczono z pożarami? Jakiego używano sprzętu? Jak alarmowano o zagrożeniu?

W miastach o zwartej, w dużej mierze drewnianej zabudowie pożary potrafiły siać prawdziwe spustoszenie. Jak próbowano im zapobiegać? Zanurzmy się w rzeczywistość XVI-wiecznego Gdańska, by znaleźć odpowiedź.

Polecam odcinek swojego podcastu :)

#gdansk #trojmiasto #historia #ciekawostkihistoryczne #ciekawostki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykopki ratujcie, sytuacja awaryjna. Lecę do bergen o 6:40 a zapomniałem butów z domu. Potrzebuje kupić jakiekolwiek trekkingowe lub po prostu do biegania. Rozmiar 43. Ratujcie! #gdansk
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszyscy pchają się do miast wojewódzkich, bo tam jest praca. Dziesiątki tysięcy rocznie kończy jakąś księgowość, zarządzenie, filologię, IT, itp. Jeszcze więcej emigruje do top 5 miast, by pracować w biurze. Tymczasem już teraz AI zastępuje 20 osobowe teamy ludzi, oczywiście samo AI jeszcze nie jest w stanie robić nic samodzielnie, ale sterowane przez jednego specjalistę w swojej dziedzinie, jak najbardziej. Na kanale "przygody przedsiębiorców" widziałem już kilka wywiadów z posiadaczami firm
S.....a - Wszyscy pchają się do miast wojewódzkich, bo tam jest praca. Dziesiątki tys...

źródło: image

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gdansk #skm #koleje #kiciochpyta

Hej, kupiłam bilet ulgowy (SKM gdańsk), ale nie miałam legitymacji studenckiej przy sobie, zapomniałam, myślałam, że mam, mniejsza o to.

Została mi wystawiona opłata dodatkowa przy kontroli.
Myślałam, że w ciągu 7 dni muszę złożyć reklamację, ale okazało się, że chodzi o płatność, a później oni ewentualnie zwrócą, pomyłka. Nie zapłaciłam więc w ciągu 7 dni, jedynie udowodniłam, że mam ważną legitymację.
FalkyFox - #gdańsk #skm #koleje #kiciochpyta

Hej, kupiłam bilet ulgowy (SKM gdańsk),...

źródło: Screenshot_20241206_131226

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach