Wpis z mikrobloga

Oglądam te relacje i oczom nie wierzę. Myślę, że Polski rząd powinien tam wysłać delegację polskich chuliganów by ugasili te zamieszki niczym polscy strażacy pożary w Szwecji.

Dobrze myślę?

#francja #mikrohooligans
A.....n - Oglądam te relacje i oczom nie wierzę. Myślę, że Polski rząd powinien tam w...

źródło: 182

Pobierz

Polska powinna wysłać delegację?

  • Tak, bez sprzętu. 13.4% (25)
  • Tak, ze sprzętem. 59.9% (112)
  • Nie powinniśmy pomagać Francji za IIWŚ. 26.7% (50)

Oddanych głosów: 187

  • 17
  • Odpowiedz
@Liarek123: Nie ma żadnych wiadomości na taki temat, gdy w 2015 francuscy kibole podpalili im obóz to pochwalili się pisząc o tym. Teraz nic, jakiś gość pokazuje sklepikarzy z pałami mówiąc patrzcie to kibice. To nie kibice, francuskich kiboli już nie ma. Gdyby byli to motłoch chował by się przed nimi a jest odwrotnie, ludzie chowają się przed motłochem rabującym sklepy i podpalajacym miasta.
  • Odpowiedz
@Aquamen: Są kibole, natomiast logicznie jest ze nie wejdą swoją grupą w tłum innych muzułmanów bo to samobójstwo. Raczej chodzą sobie grupami i łapią tych się odłączą od burdy.
  • Odpowiedz
@Liarek123:

natomiast logicznie jest ze nie wejdą swoją grupą w tłum innych muzułmanów bo to samobójstwo


Jak? Normalnie, zbierasz się w kupę 300-500 chłopa z kondycją, robicie szyk, wchodzicie na rzuty jak na ustawce. Maksymalnie 10 minut i po sprawie jak na Grabiszyńskiej.
  • Odpowiedz
@Aquamen: Nie rozumiesz, tam jest tłum robiący burde, jeśli przyjdziesz własnym tłumem to nie dasz rady tego dobrze przeprowadzić bo dojdzie do takiego bałaganu ze nie bedziesz wiedział dokładnie co sie dzieje.
  • Odpowiedz
@Aquamen: myślisz źle! wystarczy otworzyć ogień z ostrej amunicji do tych gwałcicieli i orkow nie trzeba zabijać wystarczy celować w kolana, obywatelom francuskim pokazać nagrania np że wczoraj jak brudasy obcinali dłoń facetowi za to że bronił swojego auta i po problemie.

Trzymam kciuki za Francję pomimo tego że narobiła sobie kuku na własne życzenie
  • Odpowiedz