Kto mi ładnie napisze jak dodac http://www.wykop.pl/dodatki/pokaz/291/ w #firefox ?
wpisy
Najnowsze
Archiwum

DajMinusTemuNaDole
- 3

osael
- 1
@DajMinusTemuNaDole: potem wejdź w ten adres co dałeś, zainstaluj, a potem install

DajMinusTemuNaDole
- 1
@osael: Hmm, to dziwne, ale wczesniej nie instalowalo sie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)( ͡° ʖ̯ ͡°)(╯°□°)╯︵ ┻━┻(⌒(oo)⌒)
@DajMinusTemuNaDole: Klikasz tutaj uzupełniasz puste pola i bierzesz ok.
- 0
@Lukas77986: hehe
- 1
@Felonious_Gru: to akurat wiem, tylko zawsze mnie wkurzało to "Pokaż obrazek", a nigdy nie wpadłem żeby właśnie tam wcisnąć kółko ;)
@Peter_Parker: A o klasycznym oknie pobierania plików tez wiesz?
- 1
Właśnie odkryłem (próbując wpisać wykrzyknik), że da się przełączać zakładki naciskając Ctrl+1, Ctrl+2....
Ta konsternacja, kiedy wydaje Ci się, że wiesz już wszystko i trafiasz na taką pierdołę...
#firefox #tylewygrac
Ta konsternacja, kiedy wydaje Ci się, że wiesz już wszystko i trafiasz na taką pierdołę...
#firefox #tylewygrac
@RRybak: To teraz: Ctrl+L, Ctrl+W, Ctrl+N, Ctrl+T i Ctrl+Shift+T.
- 1
Co może być przyczyną masakrycznej przycinki KAŻDEGO filmu YT w jakości HD ? Reszta działa, filmy w odtwarzaczu ok, ale Firefox przy HD na YT po prostu się krztusi. Reinstall Firefoxa nic nie dał.
#firefox #youtube #kiciochpyta
#firefox #youtube #kiciochpyta
@Pshemeck: Pobaw się:
http://www.youtube.com/html5?hl=pl≷=PL
A u mnie, film HD musi się zbuforować do końca, dopiero wtedy działa normalnie.
http://www.youtube.com/html5?hl=pl≷=PL
A u mnie, film HD musi się zbuforować do końca, dopiero wtedy działa normalnie.
@Pshemeck: Może po prostu za słaby sprzęt do HD? Jaki procesor i ile RAM?
Sprawdź na innej przeglądarce. Ew. usunięcie i ponowna instalacja flasha i sterownika karty graf.
Sprawdź na innej przeglądarce. Ew. usunięcie i ponowna instalacja flasha i sterownika karty graf.
- 3
To ( ͡° ͜ʖ ͡°) na firefox >>>>> to ( ͡° ͜ʖ ͡°) na chrome
Mówię jak jest.
#mowiejakjest #ranking #lennyface #chrome #firefox
Mówię jak jest.
#mowiejakjest #ranking #lennyface #chrome #firefox
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
- 12
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@Mehqods: chrum sux.. poza szybkością to same z nim problemy od strony webdeveloperki ;P
no i ten caaaaaaache -.-
no i ten caaaaaaache -.-
Mam dziwny problem z zatoką piratów, za każdym razem wyskakuje mi nowe czarne okno firefoxa, bez paska adresu ani niczego. Nie mogę go wyłączyć inaczej niż zamykając całego firefoxa na siłę. Czo robicz? #pytanie #trudnesprawy #firefox #osx
- 3
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kasper93: Chcesz nam powiedzieć, że używałeś historii w roli zakładek?
- 1
@fenomenalnie_miotam: jakich zakładek? nie masz tak że wpisujesz dwie pierwsze litery adresu strony, klawisz w dół i enter? :D
Co zrobić, by przeglądarka "przedstawiała się" jako telefon, a strony domyślnie otwierały się w wersji mobilnej?
#firefox #komputery #ineternetmobilny
#firefox #komputery #ineternetmobilny
- 1
@RubelTransferowy: User Agent Switcher
- 0
- 1
Czy w #firefox tylko do skryptów *.js jest Greasemonkey? Nie chce mi on działać od jakiegoś czasu :|
jak klikam na userscipts "Install" to pojawia mi się w oknie kod źródłowy dodatku i nic :<
jak klikam na userscipts "Install" to pojawia mi się w oknie kod źródłowy dodatku i nic :<
Jest jakiś dodatek, który w firefoxie pozwoli mi na korzystanie z wyszukiwarki google tam gdzie się wpisuje link? Żeby było jak w chrome. #firefox #chrome #mozillafirefox
- 1
- 1
@ChybaTak: SmartVideo For Youtube chociażby. Są nawet userscripty do takich rzeczy :P
- 1





















