#firefox #opera #chrome uwaga na skrypty instalowane z userscripts.com!!! od czasu do czasu przeglądam źródła, a tam takie wałki http://userscripts.org/scripts/review/170065
wpisy
Najnowsze
Archiwum

stan
- 3
Po ostatniej aktualizacji Firefox zmienił mi wyszukiwarkę w pasku adresu z google na yahoo.
Doszedłem do tego że w about:config trzeba zmienić keyword.url. Przywrócenie ustawień domyslnych (powinno być google) nic nie zmienia.
Jaki jest domyślny adres wyszukiwania dla google który trzeba tam wpisać?
#firefox
Doszedłem do tego że w about:config trzeba zmienić keyword.url. Przywrócenie ustawień domyslnych (powinno być google) nic nie zmienia.
Jaki jest domyślny adres wyszukiwania dla google który trzeba tam wpisać?
#firefox

mroz3
- 0
@maciek_gi: sproboj moze dodatku omnibar

maciek_gi
- 1
@mroz3: Dzięki, omnibar przywrócił google. :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
- 4
- 5
- 4
@energy19:
Ja FF, chrome sporadycznie. No ale nie będę go specjalnie używał żeby czegoś na YT odsłuchać.
Ja FF, chrome sporadycznie. No ale nie będę go specjalnie używał żeby czegoś na YT odsłuchać.
#internet #firefox #chrome szukam rozszerzenia do chrome/ firefoxa (do obu było), które "monitorowało", na jakie strony się wchodzi, ile czasu się na nich spędzało, przypisywało, czy te strony są "produktywne" czy nie i potem mozna było oglądać statystki na specjalnej stronie w przeglądarce. Z tego co pamiętam, to ikoną był czerwony gruby krzyżyk, ale nie jestem pewien. Kojarzy ktoś, jak się to nazywa? Czy może już
- 0
@majas: znalazłem. Jakby kogoś interesowało, to "RescueTime"
- 1
Taki ciekawy test porównania wydajności Chrome i Firefoxa
W Chromie otwórzcie sobie stronę http://www.stardome.co/, wolno nie? Szczególnie podczas przewijania.
Oczywiście gościu spieprzył sprawę bo przezroczyste layery w sliderze są na pełnej rozdzielczości całego slidera co nie zmienia faktu że jak odpalicie Firefoxa stwierdzicie że radzi on sobie z tym o niebo lepiej.
#firefox #chrome #internet
W Chromie otwórzcie sobie stronę http://www.stardome.co/, wolno nie? Szczególnie podczas przewijania.
Oczywiście gościu spieprzył sprawę bo przezroczyste layery w sliderze są na pełnej rozdzielczości całego slidera co nie zmienia faktu że jak odpalicie Firefoxa stwierdzicie że radzi on sobie z tym o niebo lepiej.
#firefox #chrome #internet
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@StrasznyLarry: Nigdy nie odinstalowywałem więc nawet nie słyszałem aby był jakikolwiek problem z tym no ale jeżeli już jest to Revo Uninstaller na pewno dałby radę. Swoją drogą gdzie w rejestrach przechowywane są pliki ? ;P
- 0
@Migfirefox: Coś ci się prawa dostępu do pliku zwaliły. Spróbuje zresetować pudło, bo może coś trzyma ten plik backup-5.session
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Tak sobie zaglądam do ustawień #firefox i widzę że mam jeszcze wersję 9 O_o
- 0
@angelo_sodano: Tyle miejsca po bokach się marnuje.
- 0
@goblin21: wszystkie portale tak maja, bo inaczej tresc nie miescilaby sie na srajpadach, o zwyklych userach pc-tow juz zapomnieli...
- 1
#mozillafirefox #firefox #pytaniedoeksperta
Jest jakiś dodatek, który pozwoli umieścić pod paskiem adresu ikonki do zakladek z ulubionych? chodzi mi o takie malutkie favicony - coś takiego jak na screenie
Jest jakiś dodatek, który pozwoli umieścić pod paskiem adresu ikonki do zakladek z ulubionych? chodzi mi o takie malutkie favicony - coś takiego jak na screenie
źródło: comment_elITkIMOamTVcUXSBHRKsy9B5ggjcXc6.jpg
PobierzMój firefox ma żałobę? Wat?
Na chwilę uruchomiłem chromium, bo chciałem coś zobaczyć, a tu nagle komp zaczął mulić :0
No cóż, wyłączyłem chromium, a tu firefox płacze, że go opuściłem na 2 minuty i jest czarno-biały :F
Ubuntu
Na chwilę uruchomiłem chromium, bo chciałem coś zobaczyć, a tu nagle komp zaczął mulić :0
No cóż, wyłączyłem chromium, a tu firefox płacze, że go opuściłem na 2 minuty i jest czarno-biały :F
Ubuntu
źródło: comment_eJJVNVyPNtsoihhqOuVlqGXib6LYm0EN.jpg
Pobierz@W2816: Jak ty żyjesz na takiej czcionce?
- 1
@geomag42: @wujekandrzej: Mi to się kuhwa podoba, tylko że czemu tylko mi ;__;
Widać wszystko, a jedyny minus to brak dużych liter, ale w sumie to nie jest takie super potrzebne B)
@przemyslany_nick: Jakbym miał OSX to bym tak zostawił - bardzo hipsterowskie i dizajnerskie... nawet mi się podoba xD
Widać wszystko, a jedyny minus to brak dużych liter, ale w sumie to nie jest takie super potrzebne B)
@przemyslany_nick: Jakbym miał OSX to bym tak zostawił - bardzo hipsterowskie i dizajnerskie... nawet mi się podoba xD
- 1
- 1
Kilka pytań odnośnie firefoxa i chrome.
1) Wie ktoś czemu pomimo zainstalowanego i skonfigurowanego adblocka/adblocka plus nadal reklam jest tyle ile było?
2) Ktoś pamięta nazwę wtyczki do liska, która pomijała reklamy na YT? Adblock tego u mnie nie robi.
3)
1) Wie ktoś czemu pomimo zainstalowanego i skonfigurowanego adblocka/adblocka plus nadal reklam jest tyle ile było?
2) Ktoś pamięta nazwę wtyczki do liska, która pomijała reklamy na YT? Adblock tego u mnie nie robi.
3)
- 1
- 4
Firefox mi się wczoraj popsuł. Kiedy chcę otworzyć jakąkolwiek stronę to się zawiesza i nic się nie da zrobić. Jakieś pomysły?
#firefox
#firefox
- 0
@Alryh: Właśnie nie mogę zainstalować chrome, bo mi wywala, że nie mam połączenia z internetem:/
Update ewentualnie wyczysc cache i ciasteczka. Jesli to nie pomoze trzeba szukac dalej. Podobny problem u mnie w pracy zostal wlasnie tak rozwiazany (czyszczenie cache).
- 1
Kupiłem niedawno laptopa z zainstalowanym Windows 8. Przeglądarka Chrome działa bardzo dziwnie - ma problemy z otwieraniem stron. Czasem muszę odświeżać stronę 3 razy, żeby wczytała się w całości. Firefox działa lepiej, ale z kolei nie otwiera Gmaila - pojawia się komunikat o plikach cookies. Jak żyć?
#pytanie #pomocymikroby #windows8 #chrome #firefox
#pytanie #pomocymikroby #windows8 #chrome #firefox
- 3
@Ziemeck: Może Gmail Watcher?


















