via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#siecikomputerowe #wifi #firefox
Pany, pomóżciecoś mi się stało z internetem i nie chce działać, mieli mieli i albo wyskakuje że nie można nawiązać bezpiecznego połączenia albo nic się nie pojawia. Jak wziąłem rozwiązywanie problemów w karcie sieciowej to wywaliło że urządzenie działa poprawnie ale DNS nie odpowiada
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Custom Control UI dla Custom Elements - WebExtensions, UserScripts (Greasemonkey) i nowoczesna wersja Overlay Extensions

Dawniej istniało XUL Overlay Extensions - https://web.archive.org/web/20170909204329/https://developer.mozilla.org/en-US/Add-ons/Overlay_Extensions
Overlay Extensions umożliwiało między innymi nadpisywanie istniejących elementów za pomocą XBL - XUL Bindings (pierwowzór Shadow DOM).

Teraz pracuje się nad Custom Control UI - nadpisywanie natywnych HTMLowych elementów.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
@czlowiekboruta: Wydaje mi się, że jak sticky był dopiero wprowadzany, to bawiłem się tym i też były te dziwactwa z prawą krawędzią. Wtedy olałem bo tylko się bawiłem, ale teraz to mi może potrzebne.

Mam wątpliwości, czy to nie zostanie poprawione i nie zacznie inaczej działać.
Raczej jeśli już, to będzie tak jak w Chrome, czyli niegroźnie ale nadal nie wiem czy warto taki hack używać.

Jakby szło bardziej oficjalnym sposobem, to chętnie
  • Odpowiedz
@czlowiekboruta: Przykład dziwnego działania tego buga:
Gdy ustawić position:static, przewinąć do prawej krawędzi, zmienić w devTools na sticky - prawidłowo zachowuje szerokość, nadal zajmuje przestrzeń w widoku.
Jak w tym momencie przewinąć w lewo, to traci szerokość, stopniowo przestaje zajmować przestrzeń aż dobija do zera zajmowanej przestrzeni - wtedy nie da się wrócić, przewinięcie do prawej krawędzi pokazuje, że prawy element znów działa jak position:absolute.
look997 - @czlowiekboruta: Przykład dziwnego działania tego buga:
Gdy ustawić positi...

źródło: comment_1622025655Yv6ZIl4L10Rb1o1uE9rTzc.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
czemu zrzut ekranu nie zawsze działa (nie jest podświetlony)? Od kilku dni funkcja zrzut ekranu w mozilli nie działa na wielu stronach, wiadomo dlaczego i jak temu zaradzić?
#firefox
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podczas szybkiego przewijania mikrobloga po chwili zaczyna pojawiać się to samo, to problem z przeglądarką, czy to wykop jest spier#olony? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wykop #firefox #przegladarki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ruszam kursorem po dowolnej stronie na operze, ba, nawet na tej wbudowanej stronie startowej to słyszę piszczenie cewek z PC. Na innych przeglądarkach tylko czasem coś tam słychać, ale tutaj spodziewam się, że wynika to grubszego mielenia javascriptowego. Tak więc #opera idzie w odstawkę na rzecz #firefox
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakiej przeglądarki używasz?

  • Chrome 28.4% (89)
  • Firefox 30.7% (96)
  • Brave 10.9% (34)
  • Opera 13.7% (43)
  • Microsoft Edge 3.8% (12)
  • Safari 4.5% (14)
  • Vivaldi 2.6% (8)
  • Tor 2.6% (8)
  • Internet explorer 1.3% (4)
  • Inna 1.6% (5)

Oddanych głosów: 313

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mój Firefox ma laga. Wyszukiwarka nie działa. Nie idzie wejść na jakąkolwiek stronę, "nowe karty są puste - brak przypiętych zakładek, ani nie działają opcje, jak np. historia. Po zrestartowaniu czy zamknięciu jest tak samo. Co się mogło popsuć i jak to naprawić?
#firefox #internet #przegladarki #technologia #kiciochpyta #pytanie #pomocy
SkrajnieZdegustowany - Mój Firefox ma laga. Wyszukiwarka nie działa. Nie idzie wejść ...

źródło: comment_1621273472t4bryQyi7zbGRYSOVJI0xw.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach