Znacie jakiś skrypt/addon do #firefox, który do aktualnie oglądanego filmu na #youtube zaproponuje następne filmy tak, jakbym nie był zalogowany, np do filmu o motoryzacji nie zaproponuje mi nagle kanału historycznego, czy sportowego, bo taki częściej oglądam?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

zarroc
- 0
#firefox
Gdyby kogoś interesowało, to dogrzebałem się do "odstępów" w zakładkach robionych przez użytkownika:
(wpisywane w pliku userChrome.css - jak go zrobić podpowiadał / odsyłał @mp107 , podpowiem tylko, by nie zapomnieć "aktywować" zczytywania tego pliku).
Gdyby kogoś interesowało, to dogrzebałem się do "odstępów" w zakładkach robionych przez użytkownika:
(wpisywane w pliku userChrome.css - jak go zrobić podpowiadał / odsyłał @mp107 , podpowiem tylko, by nie zapomnieć "aktywować" zczytywania tego pliku).
/* Use Normal top and bottom padding for Compact
źródło: comment_1622675587cpXbsxYkW53QbYWiiIjxty.jpg
Pobierz
bialy100k
- 1
@KarmazynowyAstrofizyk: Zoperowali. Chyba ok :)

LetMeStay
- 2
@bialy100k: Jak ugotować dobry ryż do sushi?
65
Firefox 89 – jak nieco upodobnić zakładki i menu do wyglądu poprzedniej wersji

Dla tych, którym też się nie podoba ostatnia zmiana w UI.
z- 27
- #
- #
- #
- 0
Ktoś, coś - usunięcie częściowej przeźroczystości/opacity zakładek/kart w nowym #firefox 89.0 na #windows ?
W niczym to nie pomaga, a powoduje ich nieczytelność.
Nie tylko ja mam problem:
"The tabs are now semi-transparent on Windows, which is annoying and doesn't help anything.
I guess there's an option somewhere to set opacity to 100%"
#przegladarki #kiciochpyta #psujo
W niczym to nie pomaga, a powoduje ich nieczytelność.
Nie tylko ja mam problem:
"The tabs are now semi-transparent on Windows, which is annoying and doesn't help anything.
I guess there's an option somewhere to set opacity to 100%"
#przegladarki #kiciochpyta #psujo
- 0
@marcinst: mam, w about:config, przestawić na false jak niżej.
Jeszcze jedna rzecz mi zginęła, "przywróć ostatnio zamkniętą kartę" w rozwinięciu "pokaż wszystkie karty" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jeszcze jedna rzecz mi zginęła, "przywróć ostatnio zamkniętą kartę" w rozwinięciu "pokaż wszystkie karty" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: comment_1622666372XPBsHnZX6eqleLntb4MmJF.jpg
Pobierz- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@newnormal: Poprzedni styl tabów z grającą zawartością był imo lepszy. Ot, zwykły głośniczek, po kliknięciu na którym karta była wyciszana. Teraz jakieś napisy się pojawiają w tytule taba, oczywiście obcięte, jak masz więcej tabów. I żeby pojawił się przycisk wyciszenia, to musisz najpier nad taba najechać kursorem.
Tylko czekam, aż pójdą na całość i desktopowego s-------ą tak jak androidowego.
Tylko czekam, aż pójdą na całość i desktopowego s-------ą tak jak androidowego.
- 0
Mireczki, jak to zmienić żeby wyglądało "normalnie" a nie jak jakieś Yahoo podobne? mam na myśli wygląd strony po wpisaniu jakiegoś wyszukiwania #pytanie #firefox #przegladarki
źródło: comment_1622646842MLfSuIjg4vVJzz34tTK5Ve.jpg
Pobierz- 1
Wjechał Firefox 89! Poznaj usprawnienia i nowości tej wersji.
https://bulldogjob.pl/news/1625-co-zmienilo-sie-w-firefoxie-89
#programowanie #firefox #webdev #mozilla
https://bulldogjob.pl/news/1625-co-zmienilo-sie-w-firefoxie-89
#programowanie #firefox #webdev #mozilla
źródło: comment_1622634333xO4mQkC70N6Byrev5IoBl9.jpg
Pobierz- 1
coraz bardziej mulasty
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
4
Co zmieniło się w Firefoxie 89

Sprawdź, co zmieniło się w Firefoxie 89, jeśli chodzi o m.in. o UI, czy platformę webową.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
- 0
Czy tylko u mnie jasne tło na stronach po update #firefox jest w cieplejszych barwach?
Mirki od #firefox
Po zmianie wyglądu FF rozjechały mi się strasznie podręczne menu - a mam ich masę, robię tam foldery i wrzucam podręczne linki.
Za radą @marian1881 zrobiłem plik userChrome.css i umieściłem go gdzie trzeba, a także zezwoliłem na jego przeglądanie przez FF - to działa, ale dotyczy wyłącznie wysokości ZAKŁADEK (zaznaczyłem na różowo).
Natomiast to, co bym chciał uzyskać to mniejsze, gęste odstępy pomiędzy kolejnymi liniami (tak
Po zmianie wyglądu FF rozjechały mi się strasznie podręczne menu - a mam ich masę, robię tam foldery i wrzucam podręczne linki.
Za radą @marian1881 zrobiłem plik userChrome.css i umieściłem go gdzie trzeba, a także zezwoliłem na jego przeglądanie przez FF - to działa, ale dotyczy wyłącznie wysokości ZAKŁADEK (zaznaczyłem na różowo).
Natomiast to, co bym chciał uzyskać to mniejsze, gęste odstępy pomiędzy kolejnymi liniami (tak
źródło: comment_1622628919EaSn0KCiaMmKEdulgL4vcW.jpg
Pobierz- 1
@marian1881: U mnie nie ma tego "ucięcia".
Ale generalnie u Ciebie i u @bialy100k oprócz ustawień Firefoxa w grę wchodzą ustawienia środowiska graficznego systemu. Ja używam Linuxa z KDE i u mnie omawiane rozwiązania działają, pod Windowsem może to działać nieco inaczej.
Ale generalnie u Ciebie i u @bialy100k oprócz ustawień Firefoxa w grę wchodzą ustawienia środowiska graficznego systemu. Ja używam Linuxa z KDE i u mnie omawiane rozwiązania działają, pod Windowsem może to działać nieco inaczej.
U mnie nie ma tego "ucięcia".
@mp107: Doszedłem do tego. To wynik tego, że zmieniłem dwa parametry w configu cofając nowy wygląd:
- browser.proton.enabled
- browser.proton.contextmenus.enabled
- 0
Da się przywrócić wygląd #firefox z poprzedniej wersji? Porobili jakieś niepotrzebne spacery, wszystko jest tak wielkie że muszę dwa razy więcej przewijać swoje zakładki
- 3
@szuwarek: Nie testowałem tego osobiście, ale dzisiaj i wczoraj w kilku miejscach w sieci widziałem taki sposób: https://www.reddit.com/r/firefox/comments/nq6kto/if_you_dont_like_the_new_design_you_can_disable_it/
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Hej,
Dziś poleciał mi update Firefoxa Też wam ta przeglądarka tak zwolniła i zaczęła mulić? (wersja 89.0 (64 bity)
#przegladarki #firefox
Dziś poleciał mi update Firefoxa Też wam ta przeglądarka tak zwolniła i zaczęła mulić? (wersja 89.0 (64 bity)
#przegladarki #firefox
podoba mnie się nowy lisek #firefox
- 0
@Wormditt: tak. Ktos gdzieś wrzucał ze w about:config idzie zmienic
- 0
@ibeafraidi: już miałem to zmienione, ale ściągnąłem ten motyw (https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/beautifultotaldark/) i wszystko znowu wygląda pięknie :3
- 0
A mi się nawet podoba ten nowy wygląd. Tylko szkoda mi tych paru, parunastu pixeli więcej, które nowy pasek kart zajmuje. Idzie je jakoś pomniejszyć.
W Vivaldim można je zmniejszyć w opcjach za pomocą suwaka. W Firefoxie pewnie można, by to zrobić w about:config.
#firefox
W Vivaldim można je zmniejszyć w opcjach za pomocą suwaka. W Firefoxie pewnie można, by to zrobić w about:config.
#firefox
- 3
@Chrystus: Ukryli w tej nowej wersji "compact mode". Włącz w about:config
browser.compactmode.show i potem w "Dostosuj" -> gęstość i upakowanie -> zwarte. Nie mam pojęcia po co to zrobili, według mnie lepiej mieć większy wybór.- 2
@marian1881: PPM obok np. otwartej karty albo na pasek tytułu "dostosuj pasek narzędzi"
nie podoba mi sie, chce stary wygląd, nie jestem gotowy na takie zmiany w moim życiu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#firefox
#firefox
- 5
@wewerwe-sdfsdfsdf: Możesz jeszcze wyłączyć w about:config ustawiając na false
browser.proton.enabled i browser.proton.contextmenus.enabled + restart przeglądarki.- 4




















