@Minieri: aż mi się przypomniała podstawówka i gra w Fifkę 2002 WC na beginnerku - sam na sam z bramkarzem, strzał z całej pety i nawet jak trafiło w poprzeczkę, to kimś innym się dobijało z pierwszej piłki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hansi Flick wystawiający Wojtka Szczęsnego jest jak Stalin wystawiający bataliony zaporowe NKWD strzelające w plecy krasnoarmiejców szturmujących niemieckie okopy. Ani kroku w tył. Ofensywa albo śmierć. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #mecz #fcbarcelona
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach