#fcbarcelona #realmadryt Na jednej stronie boiska pojedynki Kounde z Viniciusem, a z drugiej Uszatek vs Wrzutkez. Co za piękny czas by żyć
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

SmadnyMnich
- 1
Giga Chad Hansi Flick.
#mecz #fcbarcelona #realmadryt
W finale to broni Niemiec rodak, a nie jakiś emeryt Szczęsny z Polski.
#mecz #fcbarcelona #realmadryt
źródło: Bez nazwy-2
Pobierz- 4
źródło: GpenYU6XwAEDHpX
Pobierz- 5
My już na polowaniu razem z @JohnnyPomielony @angelofdeath007 oraz @Wincyyyyj
#fcbarcelona #mecz #realmadryt
#fcbarcelona #mecz #realmadryt
źródło: Gpc_-F6W0AEIf-b
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
konto usunięte via Wykop
- 1
@bezzebnywampir: Ja nie mam żadnych multikont w przeciwieństwie do Ciebie odklejencu xD
- 2

- 5
źródło: Gpe3gacWMAAOwU-
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
@Kriten33: Jazdaaaaaaaa Panowie! Tylko zwycięstwo!
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
źródło: temp_file9063351439827103161
Pobierz- 2
źródło: temp_file1037248207038339317
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 2
@Wolf1986: Jeszcze 2 godziny do meczu, a Ty już Wolfik nie trzymasz ciśnienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) to co dopiero jak 5 bramka dla Barcelony wpadnie

Oto jest dzień, który dał nam Pan ( ͡° ͜ʖ ͡°) real zdążył już skompromitowac się przed meczem, teraz czas aby zrobili to na boisku. Z uwagi na to, co wyczynia ostatnimi czasy real, mam nadzieje ze dojdzie do najwyżej możliwego wymiaru kary, manita unosi się w powietrzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fcbarcelona #mecz
#fcbarcelona #mecz
źródło: 1000042754
Pobierz@JohnnyPomielony: oj ziomek ja dziś to czarno widzę. Turboogór martin będzie wrzucony na karuzele przez kebaba albo hindusa. Wykorzystało to BVB, Celta to i Real też. Już nie mówiąc o tym, że lewa flanka z nim będzie martwa i to oznacza automatycznie słaby mecz Raphinhi bo z tym drewniakiem nie pogra jak z Balde.
@JohnnyPomielony: Bez Lewego i takimi asami jak Gerard Martin, to ja bym nie był taki pewien...
Ja to mam taką obawę, że my paradoksalnie przez to, że dalej jesteśmy w grze o wszystkie trofea, nie zdobędziemy żadnego, bo nie starczy sił z powodu zbyt ciężkiego terminarza. #fcbarcelona #mecz
@ZachariaszTrzeci: jakby sedziowali dobrze to la liga juz bylaby na luzaku a tu sie gra najwoiecej. Drugi sklad by pogral ale nie bo Z----s musi wyrównać lige nie mozesz miec 10pkt przewagi
I sedzia po tym cyrku znowu bedzie bał sie dać karnego przeciwko realowi albo czerwonej dla mbappe tak jak ostatnio ( ͡° ʖ̯ ͡°) #realmadryt #fcbarcelona
Komentarz usunięty przez moderatora
@Wincyyyyj ty jesteś trollem czy na poważnie piszesz?
- 5
Realowi najwięcej pomagają sędziowie i Real jeszcze z nimi walczy? No nie XD ale nikogo to nie obchodzi tak samo jak nikogo nie obchodzi kto co i jak Viniciusowi przed jego odpałem, haha. Wiadomo, że Real to sędziowie i fart, bo w ostatnie lata też wszystko FART XD w ogóle ludzie obrażali klub i mówili, ze ma farta i to niesprawiedliwe
Inny klub jest największym beneficjentem sędziowskich błędów i spornych sytuacji 50/50
Inny klub jest największym beneficjentem sędziowskich błędów i spornych sytuacji 50/50
- 13
Real Madryt wyszedł z nową propozycją sędziego na dzisiejsze spotkanie
#realmadryt #fcbarcelona #mecz #pilkanozna
#realmadryt #fcbarcelona #mecz #pilkanozna
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@Leschek: Pewnie i tak po meczu byłyby komentarze fanów Realu, że gwizdał pod Barcę.
- 17
A więc nastał dzień dzisiejszy, dzień meczowy.
Pamiętajcie, jak Real wygra to będzie chwała, wieczny blask, pokaz męstwa i wspaniałości.
A jak Real przegra, no to będzie wina sędziego, oszustwo.
A niezbite, niezaprzeczalne dowody znajdą się w programie specjalnym na Repub..... tfu, Real Madrid TV.
Pamiętajcie, jak Real wygra to będzie chwała, wieczny blask, pokaz męstwa i wspaniałości.
A jak Real przegra, no to będzie wina sędziego, oszustwo.
A niezbite, niezaprzeczalne dowody znajdą się w programie specjalnym na Repub..... tfu, Real Madrid TV.
Je jebju, ale żenadę odstawia Real. Nawet jeśli wygra ten puchar, to niesmak pozostanie po takim cyrku jaki urządzili.
#realmadryt #fcbarcelona #mecz
#realmadryt #fcbarcelona #mecz
@AgentGecko: co wygra?
- 2
- 1
#fcbarcelona ktos kto przegladal fcbarcacom na telefonie ma taki sam problem ze nie moze przejsc przez weryfikowanie cloudflare na telefonie?
- 1
@johnblaze12345: @apaczacz @JohnnyPomielony uff, myslalem ze jakiegos bana na telefon dostalem hah, raz mi przeszlo ale pozniej wywalila - ciekawe czy oni o tym bugu wiedzą bo niestety nie mgoe napisac tego bo mam bana, anwet jak sie kontaktowalem z modem to mam bana nawet jesli barcelona wygra tryplet
@Dejwor: lepszy content jest tu na tagu

konto usunięte via Wykop
- 2
Tebas wyjaśnia Pereza na twitterze:
"To nie jest futbol, to walka o władzę.
❌ Nie lubi Tebasa, bo ten nie robi tego, czego on chce.
❌ Nie lubi Čeferina, bo ten nie robi tego, czego on chce.
"To nie jest futbol, to walka o władzę.
❌ Nie lubi Tebasa, bo ten nie robi tego, czego on chce.
❌ Nie lubi Čeferina, bo ten nie robi tego, czego on chce.
@JohnnyPomielony: umówmy się obaj siebie warci są XD
- 2
@BigVV: Wiem, ale tutaj go akurat ładnie wyjaśnił
Ja na ich miejscu jeszcze bym zażądał czerwonej kartki dla Szczeny w 3 minucie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #realmadryt #fcbarcelona #pilkanozna
źródło: Zrzut ekranu 2025-04-25 204634
Pobierz@Wincyyyyj: A ja ich całkowicie rozumiem. Za walkovera dają 3:0 w p---ę a nie manitę, więc dobry deal.
konto usunięte via Wykop
- 7
@Wincyyyyj: Niech spier... jeszcze tego brakowało żeby sobie real sędziów dobierał. Niedługo arbitrzy w LaLidze będą musieli robić certyfikat realmadridtv, żeby mogli sędziować mecze xD





















źródło: jerzy-klan-czekaj-czy-ty-probujesz-wystrychnac-mnie-na-dudka
Pobierzźródło: a4600562-2783-4453-a620-54f19542b40d
Pobierz