Oto jest dzień, który dał nam Pan ( ͡° ͜ʖ ͡°) real zdążył już skompromitowac się przed meczem, teraz czas aby zrobili to na boisku. Z uwagi na to, co wyczynia ostatnimi czasy real, mam nadzieje ze dojdzie do najwyżej możliwego wymiaru kary, manita unosi się w powietrzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fcbarcelona #mecz
J.....y - Oto jest dzień, który dał nam Pan ( ͡° ͜ʖ ͡°) real zdążył już skompromitowa...

źródło: 1000042754

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JohnnyPomielony: oj ziomek ja dziś to czarno widzę. Turboogór martin będzie wrzucony na karuzele przez kebaba albo hindusa. Wykorzystało to BVB, Celta to i Real też. Już nie mówiąc o tym, że lewa flanka z nim będzie martwa i to oznacza automatycznie słaby mecz Raphinhi bo z tym drewniakiem nie pogra jak z Balde.
  • Odpowiedz
Ja to mam taką obawę, że my paradoksalnie przez to, że dalej jesteśmy w grze o wszystkie trofea, nie zdobędziemy żadnego, bo nie starczy sił z powodu zbyt ciężkiego terminarza. #fcbarcelona #mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZachariaszTrzeci: jakby sedziowali dobrze to la liga juz bylaby na luzaku a tu sie gra najwoiecej. Drugi sklad by pogral ale nie bo Z----s musi wyrównać lige nie mozesz miec 10pkt przewagi
  • Odpowiedz

Realowi najwięcej pomagają sędziowie i Real jeszcze z nimi walczy? No nie XD ale nikogo to nie obchodzi tak samo jak nikogo nie obchodzi kto co i jak Viniciusowi przed jego odpałem, haha. Wiadomo, że Real to sędziowie i fart, bo w ostatnie lata też wszystko FART XD w ogóle ludzie obrażali klub i mówili, ze ma farta i to niesprawiedliwe

Inny klub jest największym beneficjentem sędziowskich błędów i spornych sytuacji 50/50
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A więc nastał dzień dzisiejszy, dzień meczowy.

Pamiętajcie, jak Real wygra to będzie chwała, wieczny blask, pokaz męstwa i wspaniałości.

A jak Real przegra, no to będzie wina sędziego, oszustwo.
A niezbite, niezaprzeczalne dowody znajdą się w programie specjalnym na Repub..... tfu, Real Madrid TV.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#fcbarcelona ktos kto przegladal fcbarcacom na telefonie ma taki sam problem ze nie moze przejsc przez weryfikowanie cloudflare na telefonie?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@johnblaze12345: @apaczacz @JohnnyPomielony uff, myslalem ze jakiegos bana na telefon dostalem hah, raz mi przeszlo ale pozniej wywalila - ciekawe czy oni o tym bugu wiedzą bo niestety nie mgoe napisac tego bo mam bana, anwet jak sie kontaktowalem z modem to mam bana nawet jesli barcelona wygra tryplet
  • Odpowiedz

Tebas wyjaśnia Pereza na twitterze:

"To nie jest futbol, to walka o władzę.

❌ Nie lubi Tebasa, bo ten nie robi tego, czego on chce.
❌ Nie lubi Čeferina, bo ten nie robi tego, czego on chce.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wincyyyyj: Niech spier... jeszcze tego brakowało żeby sobie real sędziów dobierał. Niedługo arbitrzy w LaLidze będą musieli robić certyfikat realmadridtv, żeby mogli sędziować mecze xD
  • Odpowiedz