Skończyłam kilka dni temu czytać powieść i mam taki smuteczek ( ͡° ʖ̯ ͡°) Będzie jeszcze jedna część ale po polsku dopiero w maju i nie mogę się doczekać. Zaczęłabym coś nowego, ale jeszcze żałoba, pustka, skąd pochodzimy, dokąd zmierzamy... Fanom fantastyki polecam Cykl Demoniczny, a ja tymczasem wracam płakać. Ile dałbym by zapomnieć cie wszystkie chwile te

#zalesie #ksiazki #fantastyka #gownowpis
Pobierz Kami-chan - Skończyłam kilka dni temu czytać powieść i mam taki smuteczek ( ͡° ʖ̯ ͡°)...
źródło: comment_CnLphHuvTVHroo3GVFjTuD3bGtacvlVl.jpg
W filmie Logan Wolverine dowiadujemy się, że mutantów już praktycznie nie ma. I już się nie rodzą. Jest gdzieś wyjaśnione skąd w ogóle wzięły się mutacje? Chodzi mi o te naturalne, a nie tak jak w przypadku Wolverina. Po obejrzeniu kilku pierwszych części sądziłem, że mutanci są częścią tamtejszego uniwersum, ale wychodzi na to, że są/byli tylko pomyłką ewolucyjną.

#pytanie #pytaniedoeksperta #film #fantastyka #xmen #marvel
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nielegalny_imigrant: jest dobre, ale nie jakieś mega olśniewające. Bardzo dobra konstrukcja świata i motywacje bohaterów, ale też dość nierówne tempo prowadzenia akcji, parę mniej ciekawych wątków i zalegalizowanie Deus ex machina w postaci Taveren
@frogi16: Pamięć światłości. Trzy napisane przez Sandersona.

Z tego co wiem, to Jordan miał już napisane zakończenie albo przynajmniej


a poprzednie tomy Sanderson pisał już tak, by dobrnąć do tego momentu.

"Spodziewając się śmierci, Jordan nie chciał pozostawić fanów bez zakończenia swojej historii. Większość chwil które nie poświęcał na walkę z chorobą, przeznaczał na spisywanie i archiwizowanie informacji niezbędnych do spisania ostatniego tomu. Miał się zwać A Memory of Light. Po
"Bagno Szaleńców" przeczytane. Mocno średnie.
Postacie mało oryginalne, mało militarki (w sumie w całej książce mamy podane 4 modele broni, poza tym same "karabiny" i "pistolety"), nie do końca logiczna fabuła (gość ranny w brzuch biega po całej zonie z powodu karabinu, który można kupić w każdym sklepie z karabinami, wtf? ( ͡° ʖ̯ ͡°) ). Najciekawszy IMO wątek, czyli tytułowe bagno, nie został pomimo potencjału rozwinięty. Mimo
Pobierz mokry - "Bagno Szaleńców" przeczytane. Mocno średnie. 
Postacie mało oryginalne, mał...
źródło: comment_JcfVhzvqZbK32z3Hbx28GhIrKUMB1VDk.jpg
Mirki mające prenumeratę Mistrzowie Polskiej fantastyki. Dostaliscie juz tom 4 cz. 2 ? U mnie od początku te przesyłki idą jak po gruzie. Generalnie wszystkie długo szły, jedna nie doszła wcale - musiałem pisać reklamacje, nie mówiąc o tym ze wysyłają je zwykłym listem, a listonosz wiadomo awizo nie zostawi. Jak sam nie pójdę na pocztę to książki nie dostane.

Tom juz od ponad tygodnia dostępny w sklepie, dzisiaj byłem na poczcie
Z tego co wiem to wysyłają po dwie książki, więc wyślą dopiero jak wyjdzie następna. Do mnie też poprzednie doszły z opóźnieniem, ale tłumaczyli się potrzebą dodruku pierwszych tomów.
@Dilvish
@Dilvish: Wyślą dopiero Jak się pojawi pierwszy tom Achai. Ogólnie #!$%@? z tą prenumeratą, że masz książki dużo później niż zamówisz w kiosku. Powinni wysyłac pakiet przy 1 książce a nie 2.