@xloginlogin123: Dead Money to jest w------l nieludzki, ale wole to i tak od upierdliwego Old World Blues czy Lonesome Road. Pamiętam jak grałem pierwszy raz i nie ogarnąłem, że te żetony można wymieniać na fanty i tak popierdzielałem bez stimpaków
  • Odpowiedz
@odtwarzacz_vhs o ale i tak szacun że dało się wrócić do starego numeru. Szkoda tylko że teraz prawie nikt nie korzysta z GG przynajmniej z tego co się orientuję. Messenger zjadł wszystko. Na szczescie teraz zdycha ten gówniany twór mety.
  • Odpowiedz