jak dla mnie to te scierwo XXI wieku wcale nie musi wracac do żywych.
Ludzie za dużo spędzają na tym czasu, żyjąc sztucznie, próbując ciągle imponować tym, którzy mają ich w dupie.
Jedynie co to szkoda mi kontaktu z osobami, do których nie mam telefonu, ale jakby powstał nowy normalny komunikator, na którym siedziała by większość ludzi, bez posranych fot i afiszowania się kim to ja nie jestem, pokazując swoje życie takim
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sajmen: no i co, padnie facebook to powstanie coś innego. Zresztą, od lat facebook notuje straty w użytkownikach i ludzie spędzają tam coraz mniej czasu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 108
Biorąc pod uwagę, że FB ma bardzo rozproszoną infrastrukturę i środowisko utrzymaniowe to tam musiało coś naprawdę nieźle p--------ć w obszarze core-owym, że zgasili wszystkie usługi do zera ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Poza tym, to już trwa trzy godziny. Ktoś tam musi mieć naprawdę ciepło...

#facebook #it
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nic nie zrozumiałem przetłumaczysz?


@Zielony_Ogr: BGP to taki sposób wymiany informacji między urządzeniami sieciowymi (routerami) w internecie, informuje kto (adresy IP) jest gdzie. Tak samo jak ty "gadasz" z facebookiem po IP tak samo z nim "gadają" inżynierowie jak chcą coś zmienić. Z-----i tak że urządzenia na brzegu serwerowni Facebooka przestały rozgłaszać że za nimi są serwery facebooka.

"Normalnie" to masz w serwerowni na miejscu kolesia który jest ci wstanie
  • Odpowiedz
W sumie nawet tak fajnie jak nikt nie n--------a na messengerze ciągle, na fejsa i tak już mało co wchodzę
#facebook
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To początek końca. Wyłaczyli podstawowee komunikatory, aby nie dopuścić do rozpowszechniania informacji o końcu świata,. Płyty tektoniczne zblokowały sie niedaleko australii na oceanie spokojnym i kumulują energie, spowoduje to trzesienie ziemi o sile przekraczającej 10 mag, a ono wybuchy wielu wulkanow, w tym yellowstone.
#apokalipsa
#facebook
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i to jest najlepsze, facebook nie działa, a mam wejścia z reklamy fejs ads, czyli znając cukierberga coś tam działa od reklam a reszta to hooj.
#facebook
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach