• 2
A co jeśli cykliczne awarie #facebook są próbą manipulacji, która ma na celu pokazać jak bardzo społeczeństwo jest uzależnione od FB i że jakiś procent z nas nie potrafiło prowadzić społecznego życia bez tej strony?

#technologia #przemysleniazdupy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak apropo awarii Facebooka to pamiętam, że założyłem kiedyś konto na gadu gadu i po godzinie napisała do mnie jakaś osoba, coś w stylu: "obiecałeś że usuniesz to konto, ty kłamco" i potem były wyzwiska, nic nie odpisałem, ciekawe jak potoczyło się to dalej
#facebook #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach