Chciałem sobie pograć w #fable 2 ale żeby gra się zapisywała trzeba mieć wykupionego golda, tak samo kiedyś było z dante's inferno, przegrałem 3 h ale okazało się,że gra się nie zapisuje.Szkoda, że Microsoft konwertując gry z Xbox 360 na nowsze systemy nie wyciął tego live'a czy jak się ten syf nazywał.
#xbox #xboxone #zalesie #gry
#xbox #xboxone #zalesie #gry


























źródło: comment_1631718339srA8gXRuoBQCR25xTVWEXQ.jpg
Pobierz