Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum

susi33
- 1

maciekbe
- 4
@susi33: szykana po tunelu i czasami kasyno, w sumie tyle
konto usunięte
- 2
@PeterFile: Przecież w latach 70-80 nawet mówili, że w Monako nie da się wyprzedzać xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 0
Połowa dystansu wyścigu na supermiękkich, odważnie
#f2
#f2
Niby Drugovich a pierwszy jest
#f2
#f2
- 4
- 6
@odjatakpawlacz: Chyba klasyczne Monaco o ile dobrze pamiętam
- 19
To by było na tyle
#f2
#f2
- 0
Od kiedy Prema jest juniorskim zespołem Red Bulla? Bo auta w barwach red bulla jest #f2
- 0
@misioneos: barwy też mają włoskie na kombinezonach mechaników. Po prostu śmiesznie to wygląda.
@susuke15: szczerze mówiąc to brakuje jakiejś standaryzacji w F2 xD, jak na mnie to zespoły powinny mieć takie same barwy bolidów i kombinezonów, kask niech będzie z logiem akademii, na skrzydle też mogłoby być i gdzieś jeszcze w widocznym miejscu i tyle
- 0
Fajny wyścig był wczoraj? Były wyprzedzania czy bez szału?
#f2
#f2
- 1
@Atomus: procesja
- 4
- 3
@Infex: https://www.youtube.com/watch?v=34g0_4XzzuQ - Masz F3
Ale stypa XD, jak jutro deszcz nie spadnie to z-----e się xD
#1 #f2
#1 #f2
- 2













