Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ci idioci nie zamknęli alei serwisowej i cofali bolid Cordeela przez pitlane jak inni wyjeżdżali xD Jak Monako ma wylecieć to za tragicznych porządkowych i tragiczną realizację.
#f1 #f2
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@susuke15: szczerze mówiąc to brakuje jakiejś standaryzacji w F2 xD, jak na mnie to zespoły powinny mieć takie same barwy bolidów i kombinezonów, kask niech będzie z logiem akademii, na skrzydle też mogłoby być i gdzieś jeszcze w widocznym miejscu i tyle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
#f1 #f2
Chłop wstał o 8:30 by obebrzeć f2 które jest o 9:50. Śmiechu warte
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach