wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
@grisha12: gdyby nie to że Drugovich tak wystrzelił to Daruvala byłby poważnym kandydatem na mistrza
- 3
@tumialemdaclogin: @grisha12: ale on zawsze był solidny. Nie za szybko, nie za mądrze ale stabilnie. Jak Latifi ;)
- 4
- 6
ehh Vips, czy będzie taki dzień, w którym nie będziesz miał pecha?
#f2
#f2
@grisha12 witam, chyba nigdy
- 4
@Szyfon: no to jeszcze Lawson o-----e i mamy caly zestaw Xd
Komentarz usunięty przez autora
- 3
Pourchaire jaka p---a xd
#f2
#f2
#f2
Dzban alert
Dzban alert
Troche dzban z Haugera xDD
#f2
#f2
@misioneos dzbany to rozwalają się za SC
Hauger XD
#f2
#f2
- 2
- 0
@Piotr_Rupik:
HAUGER IDIOT
HAUGER IDIOT
- 2
- 12
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
3 redbulle na pierwszych trzech polach xD
#f2
#f2
Moze jestem nie normalny ale mógłbym oglądać 24h jazdy po Monako i wcale do tego nie potrzebuje manewrów wyprzedania. Wystarczy mi to co w #f2 walka jak jeden kierowca naciska lidera i ta nutka nie pewności czy lider nie popełni błędu i czy obaj nie zakończą na bandzie. Pod pewnymi względami to jest nawet lepsze niż sztuczne tasowanie się w strefie drs.
A gdzieś tam w marzeniach myślę że może
A gdzieś tam w marzeniach myślę że może
@tumialemdaclogin: w sumie to Sokół podobnie tak gadał, że to było piękne np. w GP San Marino 2005 i 2006 na Imoli kiedy jeden jechał tuż za drugim naciskając go i była taka niepewność i wyczekiwanie na błąd
- 3
Panie pourcharie to nie ma co przepraszać. To po prostu Monako ¯_(ツ)_/¯ #f2
- 7
- 7
- 4
Co ten Williams o-----ł
#f2
#f2
- 1



















Ale Vipowski ruszył z pod tamtej bandy