via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#f2
Ale Vipowski ruszył z pod tamtej bandy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Walka ogurków ze szklarni Helmuta trwa w najlepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f2
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wow. Co zrobił VESTI to jest arcydzieło. Młodzi się nie boją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f2 #f123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Światła startowe są obsługiwane przez jednego operatora przez cały weekend #f1 #f123 #f2. Obseowanie po jakim czasie gasnie ostatnie czerwone w f2 daje realna przewagę taktyczna w f1


#f1
Raa_V - Światła startowe są obsługiwane przez jednego operatora przez cały weekend #f...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moze jestem nie normalny ale mógłbym oglądać 24h jazdy po Monako i wcale do tego nie potrzebuje manewrów wyprzedania. Wystarczy mi to co w #f2 walka jak jeden kierowca naciska lidera i ta nutka nie pewności czy lider nie popełni błędu i czy obaj nie zakończą na bandzie. Pod pewnymi względami to jest nawet lepsze niż sztuczne tasowanie się w strefie drs.

A gdzieś tam w marzeniach myślę że może
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Było jedno wyprzedanie na torze w #f2 na 42 okrążenia, da się? Tylko trzeba mieć krótkie i wąskie bolidy lol #f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach