Szczerze powiedziawszy ogólna sytuacja na rynku kierowców pokazuje pewien trend, zapoczątkowany już na początku XXI wieku. Cała ta sytuacja przypomina mi słynną scenę z klasyka filmowego Tarantino, w którym to główny bohater nie do końca potrafi odnaleźć się w sytuacji, która go spotkała i boryka się, nie dość, że ze swoimi problemami, to również z perypetiami swoich kolegów. Według mnie mamy tu tak zwany konflikt tragiczny, w którym każdy wybór bohatera przybliża
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

KemezrpAkwils
- 11

KemezrpAkwils
- 8
@Gentleman_Adrian: mocny to jest napój pod wplywem ktorego pisalem te p------y

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@KemezrpAkwils: nie pij więcej xd
Byl juz taki trop, ze @lukasz-glowacki to jednak Cezary?
#lukaszglowackicontent
#f1 #f1spam #powrutcontent
#lukaszglowackicontent
#f1 #f1spam #powrutcontent
- 6
- 24
@lekkonieobecny: Ja to widzę niestety tak:
źródło: comment_1603374569pLX7CByUI715IUVJz1wW3m.jpg
Pobierz- 2
W interesie Merca powinno byc wystawienie zespołu B.
Ocon jak i Russell nie mieszą się w stawce/są na wylocie.
Biorąc pod uwagę dominacje Merca, skupienie sił na 2022 i co za tym idzie przezimowanie 2021r. na ile realne byłoby wystawienie 2 zespołu i co najlepsze tylko na 1 sezon?
Opcja mniej realna w pełni samemu i opcja 2 z zaangażowaniem podmiotu z zewnątrz, który mogłyby zainteresowany w najbliższym czasie dołączeniem do F1.
Ocon jak i Russell nie mieszą się w stawce/są na wylocie.
Biorąc pod uwagę dominacje Merca, skupienie sił na 2022 i co za tym idzie przezimowanie 2021r. na ile realne byłoby wystawienie 2 zespołu i co najlepsze tylko na 1 sezon?
Opcja mniej realna w pełni samemu i opcja 2 z zaangażowaniem podmiotu z zewnątrz, który mogłyby zainteresowany w najbliższym czasie dołączeniem do F1.
- 7
@Kris1910: Kilka lat temu wystarczyło dofinansować Manora i mieliby zespół B dla młodych kierowców. Jak widać już wtedy mieli gdzieś swoich juniorów.
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
@kolegaBob: ale im w dupe wchodzi
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 18
- 8
@smutny_kojot: kurczak, łagodny
Dwa fotele w Haasie wolne, #wiadomo że może wrucić, a Robert Kubica aka @lukasz-glowacki dał się wsadzić do paki na 2 tygodnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#f1 #f1spam #lukaszglowackicontent #kubica #wruci
#f1 #f1spam #lukaszglowackicontent #kubica #wruci
Czekam tylko aż teraz pojawi się tajemniczy nowy zielonka z podobnie brzmiącymi analizami i przepowiedniami do pewnego pana
#f1 #f1spam #lukaszglowackicontent
#f1 #f1spam #lukaszglowackicontent
@KemezrpAkwils: Nie musi. Zawsze może postować z konta brata.
- 9
@smutny_kojot: To teraz tylko czekać aż brat zrobi się nagle tajemniczo zainteresowany pewną użytkowniczką
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@smutny_kojot: Bracie, nie on pierwszy przegrał z mityczną mocą powrutu.
@smutny_kojot: ten post z tygodnia - dwóch temu, co odpowiedział na niego 'pokaż swoje, a nie cudze' to mu styki przepalił chyba
@tonyready: nie wiem, ale nie zdziwiłbym się jakby za to że pokazał swojego a nie cudzego
Ej @Moderacja damy wam erb0 za uwolnienie Barabasza, znaczy @lukasz-glowacki
#f1 #f1spam #lukaszglowackicontent
#f1 #f1spam #lukaszglowackicontent
@zgredinho: dawać przeróbkę z MC Daro
konto usunięte via Zakop
- 2
- 5
@chianski: pusto na tagu
źródło: comment_1603318311D0kRLPillpmIQOZYOOkPIv.jpg
Pobierz- 5
@macfan-pl: To ja teraz.
źródło: comment_160331904276UyyNdC7VaDqtmtKv3kCJ.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@asymetryczny_: Aaaaaaaaaaa ojjj takk żyjemy jakby nie było jutraa
@KemezrpAkwils: Wygląda na szybki





















