@Gieekaa: szczerze powiedziawszy, brakuje takich piłkarzy. Na pewno są piłkarze z takim kopytem, ale dzisiaj się gra inaczej w piłkę. Kopnąć z 30 metrów? P------o?
  • Odpowiedz