#f1 #wieczornykacikmuzycznytaguf1 jak lato to Isos. Szczególnie 5-7 w serduszku, szczególnie intra. Kiedyś to było, chociaż krul wrucił i nawet z sensem coś nowego porobił, to jednak się nie zbliży już do 2000ych lat hehe
Atomus - #f1 #wieczornykacikmuzycznytaguf1 jak lato to Isos. Szczególnie 5-7 w serdus...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach