Chłop od 1993 spala hektolitry benzyny jeżdżąc w kółko ku uciesze gawiedzi, lata na drugi koniec świata prywatnym odrzutowcem, żeby brać udział w pokazach mody, a teraz będzie nam mówił, żebyśmy przestali jeść mięso, bo planeta cierpi

#f1
fevo - Chłop od 1993 spala hektolitry benzyny jeżdżąc w kółko ku uciesze gawiedzi, la...

źródło: 1000018303

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 chlop sie maluje, ale pedau... a tak serio to dobrze, ze robia reklamy przynajmniej jest kasa na wyscigi. Lepsze to niz tylko dej.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 przeglosowali zmiany ze Stulejman moze byc prezydentem f1 tak dlugo jak chce. Oczywiscie jak go wybiorą bo zniesli tylko limit kadencji. Patrzac jak zyje teraz z Toto to bedzie to przynajmniej do nowych silnikow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 Russell ma niby przedluzyc kontrakt na 27 rok. Zobaczymy. Nie ma takiego kontraktu ktorego by nie mozna rozerwac plus samo przyjscie Verstappena by na starcie szybko pokrylo koszty wczesniejszego zerwania
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach