#f1 #wieczornykacikmuzycznytaguf1
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Atomus
- 5

- 5
#f1 #wieczornykacikmuzycznytaguf1
i jeszcze jeden z polskich klasyków
https://youtu.be/I8NcELiIMHg?si=LXB2bAQQSwXK8onb
i jeszcze jeden z polskich klasyków
https://youtu.be/I8NcELiIMHg?si=LXB2bAQQSwXK8onb

- 8
#f1 #wieczornykacikmuzycznytaguf1
to zaczynamy najpierw jednym z klasyków millenialsów (moim) w letnim klimacie.
https://youtu.be/q4EM1jSg92k?si=OMkNTdphQnEMY2k0
to zaczynamy najpierw jednym z klasyków millenialsów (moim) w letnim klimacie.
https://youtu.be/q4EM1jSg92k?si=OMkNTdphQnEMY2k0

#f1 #wieczornykacikmuzycznytaguf1 no to jedziemy


lubie_wachac_stopy_siostrze997
via Wykop- 1
@JuzefCynamon: +10
Kto lepszy? #f1
Kto jest lepszy?
- Robert Kubica 92.3% (12)
- Charles Klekle 7.7% (1)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@UsmiechnietyAnon: Jeszcze jak.
@jimbim0972: Jak taki zaczyna od antypowrutowizmu, to gdzie kończy?
@Berciknieslazak: w barierce
@UsmiechnietyAnon: Rober to na bank, a Aldona to mi wygląda na taką, co zeruje butel wina co wieczór
@shadyturtle: amareną czy leśnym dzbanem by nie pogardziła
- 2
@MaJeM0: ja juz ma kilkanascie utworow mniej lub bardziej oczywistych
- 10
Panie @RitmoXL: świetny manewr, pozdrawiam
#f1 Haas to taka taczka ehh
@dodi-lukebakio: ehhh
@Hadolf_Itler: na trzeci kwartał
@Hadolf_Itler: Kiedy Ferrari wprowadza poprawki, Toto od razu odrobinę odkręca nielegalny silnik Kimiemu
- 13
@mystery_26: patrząc na formę vifona całkiem możliwe
@mystery_26: to Sir Lewis jak Ci nie wstyd
1
#569 Jak Kończy Się Uderzenie w Ścianę Bolidem? Na Drodze Do Formuły 1

Mówimy o tym, jak wygrał mistrzostwo mimo kary, dlaczego wszystko się posypało i czy w wyścigach w ogóle da się zarobić. Zapraszam!
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@diamondhands: Albon ma ciemniejszą karnację. :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 56
Chłop od 1993 spala hektolitry benzyny jeżdżąc w kółko ku uciesze gawiedzi, lata na drugi koniec świata prywatnym odrzutowcem, żeby brać udział w pokazach mody, a teraz będzie nam mówił, żebyśmy przestali jeść mięso, bo planeta cierpi
#f1
#f1
źródło: 1000018303
Pobierz#f1 chlop sie maluje, ale pedau... a tak serio to dobrze, ze robia reklamy przynajmniej jest kasa na wyscigi. Lepsze to niz tylko dej.

- 3
@Logistyk_z_Cadillaca: to juz nie jest ekskluzywny portal to nie pisze...
@MrRedz: ciężko nadążyć jak 13k użytkowników pisze, to racja
#f1 ktos pamieta jak to wychodzilo czy AI ?
źródło: 20260625_162034
Pobierz- 7
źródło: 20260625_162037
Pobierz- 14
#f1 przeglosowali zmiany ze Stulejman moze byc prezydentem f1 tak dlugo jak chce. Oczywiscie jak go wybiorą bo zniesli tylko limit kadencji. Patrzac jak zyje teraz z Toto to bedzie to przynajmniej do nowych silnikow
@JuzefCynamon: maFIA
@JuzefCynamon: Jest arab to musi być korupcja i dyktatura
- 12
#f1 Russell ma niby przedluzyc kontrakt na 27 rok. Zobaczymy. Nie ma takiego kontraktu ktorego by nie mozna rozerwac plus samo przyjscie Verstappena by na starcie szybko pokrylo koszty wczesniejszego zerwania
@JuzefCynamon: he he, max szybciej się dowie że Russell został w------y niż sam Russell

















