#f1 ciągnie ogura do żwiru
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

some_ONE
- 1
- 0

TickJackson
via Wykop- 1
@Matell: uroczy
#f1 Chore że Hamilton pokonał tego rocketshipa Mercedesa w Barcelonie. A Russell może do Astona się szykować
#f1 ależ za Maksem łażą toto Diabeł i ten drugi
źródło: toto-reaction-to-george-going-fastest-in-q1-v0-mjqor29h6kng1
Pobierz- 0
Dajcie jakiegos linka na #f1
@AdiBubu: strumyk cv
#f1 Audi to najwięksi frajerzy tego sezonu do tej pory, ich tempo jest spokojnie na poziomie RB i Alpine, z tym że ci mają kilkadziesiąt punktów a Audi 2 xD
@dodi-lukebakio: bo mają niefarta i mają bardzo awaryjny bolid
@dodi-lukebakio: przecież audi dobrze robi dobrze jest, po kim ty taki chytry na punkty dodi
Dla zapominalskich, o 16.30 start 24h Spa.
https://www.youtube.com/live/1bbj47g_FOs?is=9pZCQIpQ3s4slX0s
#f1
https://www.youtube.com/live/1bbj47g_FOs?is=9pZCQIpQ3s4slX0s
#f1

#f1 Stara sprawa ale ja żyję pod kamieniem. Dopiero mi się wyświetliło na yt starcie magnussena z amerykańcem w nascar. Gragson stoi przed nim i jaki masz problem i uciekł xD kmag czad. Te wyścigi i tor to jak w forza horizon, jadą i nagle banda 2 metry wystaje w stronę środka jezdni, w ogóle nie wiedziałem że kmag startuje w tym czymś.
@Berciknieslazak: nie wibrujący?
źródło: comment_rYb0OB0R4DuQwGQ9DCQVo1XgnqyngGKV
Pobierz@Berciknieslazak: znowu takie same opony z przodu i z tyłu? bleh
- 16
#f1 ciekawe co pokraka monakijska dzisiaj o-----e
@Hadolf_Itler: hamulcie zagrzeje
- 2
@TickJackson: bandy na szczęście daleko, żwiru też mało
- 3
#f1 co ten brokuł p------i xD była belka że wygrana Ferrari byłaby ich 250 wygraną w F1 i akurat Leclerca pokazywali, a on po kilku minutach mówi że to 250 wyścig Leclerca w karierze xD
- 3
#f1 kierowcy dzisiaj strajkują ze względu na rosnącą liczbę botów na tagu
- 3
#f1 ktoś poza kadilakiem ma zamiar wyjechać? xD
Uwaga Cadillac na torze, szykować lawetę
#f1
#f1
#f1
chciałbym zwrócić uwagę na różnice pomiędzy verstappeniarzami a puszkarzami.
verstappeniarz fan M4xa verstappena, bez znaczenia w jakim zespole cz serii jeździ (ja)
Puszkarz fan redbulla.
Można być verstappeniarzem i puszkarzem,
można też byc albo verstappeniarzem albo puszkarzem
chciałbym zwrócić uwagę na różnice pomiędzy verstappeniarzami a puszkarzami.
verstappeniarz fan M4xa verstappena, bez znaczenia w jakim zespole cz serii jeździ (ja)
Puszkarz fan redbulla.
Można być verstappeniarzem i puszkarzem,
można też byc albo verstappeniarzem albo puszkarzem
źródło: max-verstapen-2024-f1-world-champion-four
Pobierz@lubie_wachac_stopy_siostrze997: fan redbulla? ale wymyśliłeś
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: Oczywiście Pan ma rację. Ja osobiście w------e mam na redbulla.
Tylko Max ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko Max ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 1000015731
Pobierz@lubie_wachac_stopy_siostrze997: halo Max mamy stroopwafle. Dużo stroopwafli
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: aktualnie stopień zawansowana transferu wynosi 50 proc
Zak chce, Max nie
Zak chce, Max nie
@Piotr_Rupik: Franz Hermann i Snack Brown
@Piotr_Rupik: ma to sens komercyjnie też - pomarańczowy merch Maxa to do papai blisko
#f1 Gdybym był w Austrii i musiał siedzieć na tych odsłoniętych trybunach w ten weekend to chyba bym się popłakał xd
@dodi-lukebakio: a tam Młody: zimne piwko albo pięć i jesteś ustawiony na cały dzień
Najważniejsze żeby było zimne
Najważniejsze żeby było zimne
@dodi-lukebakio: a p--o jest izotoniczne więc się wyrównuje
- 7
Sto lat Brintey. Nawet nie wiedziełam o Teflonso czy Schummelu. A szczur to pewnie pojawia się w F1 co kilkanaście lat. :)
https://www.racefans.net/2011/08/09/top-ten-f1-driver-nicknames/
#f1 #borowczyknadzis
https://www.racefans.net/2011/08/09/top-ten-f1-driver-nicknames/
#f1 #borowczyknadzis
źródło: G8Akj0iWMAE78W-
Pobierz


















