#f1 Audi to najwięksi frajerzy tego sezonu do tej pory, ich tempo jest spokojnie na poziomie RB i Alpine, z tym że ci mają kilkadziesiąt punktów a Audi 2 xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 Stara sprawa ale ja żyję pod kamieniem. Dopiero mi się wyświetliło na yt starcie magnussena z amerykańcem w nascar. Gragson stoi przed nim i jaki masz problem i uciekł xD kmag czad. Te wyścigi i tor to jak w forza horizon, jadą i nagle banda 2 metry wystaje w stronę środka jezdni, w ogóle nie wiedziałem że kmag startuje w tym czymś.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 co ten brokuł p------i xD była belka że wygrana Ferrari byłaby ich 250 wygraną w F1 i akurat Leclerca pokazywali, a on po kilku minutach mówi że to 250 wyścig Leclerca w karierze xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1
chciałbym zwrócić uwagę na różnice pomiędzy verstappeniarzami a puszkarzami.
verstappeniarz fan M4xa verstappena, bez znaczenia w jakim zespole cz serii jeździ (ja)
Puszkarz fan redbulla.
Można być verstappeniarzem i puszkarzem,
można też byc albo verstappeniarzem albo puszkarzem
lubiewachacstopy_siostrze997 - #f1
chciałbym zwrócić uwagę na różnice pomiędzy versta...

źródło: max-verstapen-2024-f1-world-champion-four

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach