Ja p------ę, jeszcze dziennikarzyny będą mi wmawiać, że fajne widowisko i wróciła dobra Formuła 1. A mogli chociaż komentarzem i śmieszkowaniem ratować tę stypę.

#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach