ej, niech ktoś na privie podeśle mi linka na streama... please... #f1
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
sebastianito
- 1
kromeczek
via Wykop- 1
@sebastianito: s t r u m y k . c v
Max uruchomił klauzule w------e już nie jadę #f1
- 7
Zaraz Verstappena wywalą xD
#f1
#f1
- 6
#f1 Mają ładne ujęcia na tym torze to męczą nas c-------i ujęciami z drona ¯\(ツ)/¯
- 3
#f1 co ten Max? Wyleci zaraz XD
- 5
#f1 ah potężne poprawki redbulla… eh
- 6
#f1 Max w------e
- 10
- 15
#f1 e
źródło: eeeeeeeeeeeen george ogur
Pobierz- 3
#f1 ten dron powinien przez cale okrazenie leciec za bolidem
- 8
- no ale tato (toto), daj mi więcej mocy, andrzejowi dałeś
- nie gekon, ty po prostu nie umiesz wykorzystać
#f1
- nie gekon, ty po prostu nie umiesz wykorzystać
#f1
- 17
#f1 Silniki Merc z oszukana bateria jak wiedza ze jest ostatnia prosta to d----------a mocy w ostatnim zakrecie.
- 11
Zamknij mordę jedź #f1
- 2
#f1
Fajnie driftują na ostatnim zakręcie, może zaraz jakiś ogór tam wyleci
Fajnie driftują na ostatnim zakręcie, może zaraz jakiś ogór tam wyleci














