#eu4

Mircy, gdzieś mi się podczas gry rzuciła w oczy opcja stworzenia sobie "zestawu" jednostek (prawdopodobnie do jednego kliknięcia, zamiast np. 20krotnego wbijania piechoty). Jak to aktywować, bo nie mogę znaleźć?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fenrirr: a jak chcesz dodaeqc pojedyncze jednostki do juz utworzonego oddzialu to musisz miec kozakow xD
ps nie ruszaj tych do ktorych maja dolaczyc rekruci, bo tamci merguja sie w tej prowincii skad wyszedl "+"
  • Odpowiedz
@Pituch: Usuwa minusy, które są w danej provce gdy tej kultury nie akceptujesz:

Same culture group (Culture name will be in yellow, will have a star next to their names on the culture tab)

−15% Local tax modifier
−15% Local
  • Odpowiedz
Jak into włochy? Myślałem o zaczynaniu wenecją, ale perspektywa wiecznej kosy z austrią mnie odtrąca. Jakieś inne państwo i optymalna droga do szybkiego sformowania włoch?
#eu4
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Turboknot: Sojusz z Austrią,Węgrami,Polską.Jeżeli osmani zaatakują albanię i mieli gwarant niepodległości od węgrów to dajesz im sojusz i zaproszą cię do wojny.Tylko trzymaj wojsko w grecji i szybko uciekaj 12k do węgrów.Albania powinna zwrócić twoje cory i sama weźmie 1-2 prowincje.
  • Odpowiedz
#eu4

Dobrze, że po utworzeniu Prus gra nie odpala pruskich marszy wojskowych, byłby zbyt duży klimat w takiej rozgrywce. Poza tym nie wiem kto by to wytrzymał.
qnebra - #eu4

Dobrze, że po utworzeniu Prus gra nie odpala pruskich marszy wojskow...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#eu4

Meh, nigdy nie wiem co brac na pierwsze idee.
Teraz gram sobie Krzyżakami, musze obronic sie przed polakami i planuje ekspansje najpierw w Polske i Litwe
Takze, co na pierwsza idee?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlmostDivine: Offensive zawsze spoko, polecam taki build na Teutona, jeżeli zamierzasz robić Prusy i Niemcy:
Offensive, Administrative, Quality, Defensive, Infulence a potem to już luz bo bedziesz miał taką armie że jak sie nawet wbijesz w Kebaba to nic z niego nie zostanie
  • Odpowiedz
Ogólnie jak będzie jakaś wyprzedaż to mam w planach pokupywać w końcu jakieś dodatki do eu4(ileż można grac na czystej wersji). Na pewno biorę Art of war i Common sense. W co jeszcze warto się zaopatrzyć? #eu4
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ragnarokk: Wiesz, jak wydali hurtowo z 20 parę dodatków to właśnie to tak wygląda, mi się dodatki kojarzą z czymś dużym i tyle, a jak oni sobie sprzedają jakieś tam osobne mechaniki w pakietach za 5 euro czy tam 10 to to jest jakieś nieporozumienie.
  • Odpowiedz
@Need:
Tyle że nie wydali hurtowo, wydaja regularnie co jakieś 4 miechy. Co do tego, czy cena jest odpowiednia, to mają taką politykę, że rzeczywiście oryginalnie DLC są drogie, ale po paru miesiącach z przeceną już cena jest spoko.
Są trochę więźniami swojego targetu, w tą grę nie pogra masowy odbiorca, mają sporą grupę zajebiście wiernych fanów, ale daleko poza nią nie wyjdą. (na FB mają 55k subów, kiedy taki
  • Odpowiedz
  • 1
#eu4 Mireczki, zainstaluje ktoś meiou&taxes i wyśle mi mapę świata spod f10? Bardzo proszę.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach