Nigdy nie grałem Austrią/Kastylią/Francją/Aragonią.
Wyjaśni mi ktoś w skrócie o co chodzi z Burgundią? Ponoć można ją jakoś wchłonąć całą grając tymi nacjami.
#eu4
Wyjaśni mi ktoś w skrócie o co chodzi z Burgundią? Ponoć można ją jakoś wchłonąć całą grając tymi nacjami.
#eu4























#eu4