#eu4
Mirki pierwszy raz gram na iron mode, więc postanowiłem sobie pograć Hiszpanią i powoli przejmować Afrykę (więc tak też mam sojusze). Tylko, że teraz wyskoczyło mi okienko i przejąłem ziemię Burgundii xD Jest sens trzymać te ziemie? Francja, Austria, Anglia mnie nienawidzą. W tamtym regionie mam sojusz tylko z Danią. Co robić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirki pierwszy raz gram na iron mode, więc postanowiłem sobie pograć Hiszpanią i powoli przejmować Afrykę (więc tak też mam sojusze). Tylko, że teraz wyskoczyło mi okienko i przejąłem ziemię Burgundii xD Jest sens trzymać te ziemie? Francja, Austria, Anglia mnie nienawidzą. W tamtym regionie mam sojusz tylko z Danią. Co robić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)






























#eu4