Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Slizzy
- 1

kleboldswaifuv2
via Android- 1
@Slizzy oxy mniam

Sylwekjanek
via Wykop- 0
@Slizzy: napisałem pv odpisz plis
@NightWing chyba szukaj odrazu tamivil ale cieżko bo popularne ostatnio bardzo. I raczej grypa tera top1. Zadzwon do roddzinej przez telefon powinna wystawic bez problemu
- 0
@cedric: od stycznia złapałem 2 razy zapalenie zatok, raz miałem antybiotyk, ale teraz znowu atakuje. Nawet w szpitalu jak przyszedłem z tomografem to mnie odesłali i powiedzieli, że nie ma potrzeby żeby cokolwiek robić. A ropa się leje bardziej niż w wysłużonym Audiku.
konto usunięte via Wykop
- 3
@Przmeek197312: idz pobiegaj
@Przmeek197312 dołączył dzisiaj xdd
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@xxxasin na receptomatach nie wypisza, pisz pv
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@KapralKing2 @Loonathicc Już sobie załatwiłem na 3 paki Alpragenu jedynek.
@Gzyro Hej, możesz się odezwać na priv? Masz zablokowany, a potrzebuje pomocy
Biorę Fina od 4msc, nie mam żadnych uboków itd. Gdzie uzyskać bez problemu erecepte? Czy muszę iść znowu do dermatologa?
#finasteryd #nezyr #recepty #erecepta #receptomat #recepta
#finasteryd #nezyr #recepty #erecepta #receptomat #recepta
@ChrystusPoganin: bez najmniejszego. raz mnie dopytali czy się konsultuję z lekarzem prowadzącym, no to napisałem że tak, mimo że babki która mi wystawiła pierwszą receptę nie widziałem więcej :). Generalnie załączam do zamówienia poprzednią receptę, którą sami wystawili.
minus to taki że każda recepta jest na maks. 3 opakowania (1mg), ale chyba wszędzie tak jest.
minus to taki że każda recepta jest na maks. 3 opakowania (1mg), ale chyba wszędzie tak jest.
Komentarz usunięty przez moderatora
konto usunięte via Wykop
- 0
@ToNeMojeParanoje: nie wiem, moze da sie wystawic recepte na dluzej tak jak wystawiaja recki na 365 albo to blad w systemie jakis po prostu, co to za apka do realizacji recept w ogole?
pytanie poboczne, jak zamazujecie(w paincie?)zdj to mozna to potem odmazac zeby ktos kradl sobie wrazliwe dane?
pytanie poboczne, jak zamazujecie(w paincie?)zdj to mozna to potem odmazac zeby ktos kradl sobie wrazliwe dane?
- 0
@tomeme: to oficjalna strona rządowa ikp, a zamazywane nie było w paincie tylko na ios
- 0
- 0
#erecepta można gdzieś dostać erecepte na prolongatum jelfa?
- 0
#erecepta dostałem kod do erecepta mogę to odebrać w każdej aptece?
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Tony47 brałem kiedyś z receptomat.pl Podałem objawy i jaki lek chcę, za parę godzin przyszła recepta mailem.
- 0
@Nikwu: jakiś formularz mi wyskoczył po wypełnieniu którego pojawił się komunikat że lekarz podejmie 3 próby kontaktu i przycisk dalej a nawet terminu nie wybrałem. To od razu się wskakuje do kolejki bez terminu i dzwoni kiedy będę chciał?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mateuszlolek: lekarz pierwszego kontaktu 0 zł
@mateuszlolek: POZ, NPL, poszukać w necie może jakies teleporady
5
Są pierwsze kary za recepty online. Receptomat zapłaci 234 tysiące złotych

Receptomat ukarany za e-recepty online na środki psychoaktywne. Kara w wysokości 234 tys. zł. Dowiedz się więcej na ten temat.
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Gdzie dostanę e-recepte na finasteryd bez wcześniejszego brania go.
Próbowałem na tanie-recepty, ale mi odmówili.
#finasteryd #recepta #erecepta
Próbowałem na tanie-recepty, ale mi odmówili.
#finasteryd #recepta #erecepta
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 1
@benzomercedes: zesrasz sie a nie pomozesz wyjebkowiczu, taka zielonka to pod mikroskopem legit check powinna przechodzic a bez od razu miec w--------o bana
#erecepta hej Mirki. Czy ma ktoś sprawdzony tani receptomat, na którym wypiszą mi sertraline i kwetiapine. Dokumentacja i podstawa jest, po prostu magik się machał i dał mi receptę na 30 dni zamiast rocznej, więc recepta mi przepadła
@Kola_Rasija: nie wypiszą ci na recepto matach już, pisz pw pomogę
















