Wpis z mikrobloga

Kupuję od znajomego evica niemalże nówkę w bardzo dobrej cenie. Póki co wapowałem na wiekowym Spinnerze jedynce i miałem pod niego Aerotanka od Kangertecha. Co polecacie sobie kupić pod Evica? Myślałem nad protankiem 3 lub jakimś kayfunem ale na kayfunach się totalnie nie znam. Grzałki pod to kręcić na wacie? I jaki drut do grzałek kupować?
#epapieros
  • 46
@Makku11: ma kontrolę, nie musisz jej używać. Najbardziej polecany pod TC jest chyba drut SS.

ale pytam konkretnie pod Evica.

Nie ma tanków konkretnie pod evica ( ͡º ͜ʖ͡º) z linka który ci podałem każdy będzie dobry, kwestia preferencji.
@Makku11: No ja mam evica vtc mini z kayfunem 4 . Jak chcesz używać kontroli temp to musisz wtedy zamiast drutu kanthal użyć drutu tytanowego albo niklowego. A na zwykłym kanthalu używasz trybu mocy czyli ustawiasz sobie waty
@Grubstone: Mam chęć kręcenia, nie dość, że o wiele taniej, to jeszcze nie jest to mega trudne (mówię o zwyczajnych), a zdecydowanie grzałki kręcone są lepsze niż te fabryczne. No i tańsze.
@Makku11: Teraz modne są dwugrzałkowe baniaki, ale z tego co znajomy mi opowiadał to żrą liquid jak głupie. Jeżeli ci to nie przeszkadza, to crius będzie dobrym wyborem. Z jednogrzałkowców to subtank mini dalej jest dobrą opcją, do tego jeszcze uwell crown z bazą rba.