Mirki, mam problem z moim #epapieros Wymieniłam dzisiaj grzałkę (jakas od volisha) i mam bardzo słaby dym, praktycznie go nie czuć i ma małą chmurę. Grzałka ma 1.8 ohm, wczesniej miałam 1.6 i 1.8 firmy aspire i wszystko bylo ok, dodam że mocno grzeje się część zaznaczona na zdjeciu. Jakas rada? Sklepy juz pozamykane a stara grzałka w koszu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#epapierosy #epalenie
Miraski mam w planach kupno moda do 200zl. Zastanawiam się na Evic VTC Mini i Cuboidem. Mam kilka pytań. Czy VTC i moc do 50w wystarczy mi jeśli chce go potrzymać dłużej? Np do Claptonow czy innych zaawansowanych atomizerow? Poza tym czy cuboida można lądować z USB?
#epapieros #epapierosy
Halo Mireczki.

Potrzebuję jakiegoś sprawdzonego buildu do potanka mini powyżej 1.0ohm na gównoSticku 20W. Wismec RX + Aromamizer stał się nieporęczny do pracy więc szukam rozwiązań na starym sprzęcie. Parował będę na LQ 50/50 bo w pracy są optyczne czujniki dymu, więc dobrze by było, aby nie był to build po gonienie chmur.

Pomożecie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#epapieros #epapierosy
@nowitam: Nie opłaca się, mieliśmy to też u siebie i wyszliśmy z tego. Teraz mamy coilera z UD. Ten tutaj niby wygląda tak samo, ale ten rdzeń o różnych średnicach jest na magnes, a nie dokręcana śrubką z boku, co skutkuje tym, że się kiwa na boki podczas kręcenia, a średnice otworów w tych tulejkach są nieco większe niż rdzenie, co potęguje efekt.

Jeśli już, to polecam oryginalne pojedyncze Kuro, ew.
Jeśli chcecie otrzymać kartę rabatową 5% na cały asortyment w SMOOKE.PL, wystarczy w danym sklepie pokazać sprzedawcy, że się lubi nasz profil na Facebooku, a karta będzie Wasza :).

Promocja obowiązuje w wybranych sklepach:

Kraków - https://www.facebook.com/smookePL/?fref=ts
Wrocław - https://www.facebook.com/smooke.wroclaw/?fref=ts
Katowice - https://www.facebook.com/smooke.silesia/?fref=ts
Radom - https://www.facebook.com/SmookeRadom/?pnref=story
Nowy Sącz - https://www.facebook.com/SmookeNS/?fref=ts

Zapraszam!

#epapieros #epapierosy #smookepl #kazaliwrzucictowrzucam
Pobierz Smooke_pl - Jeśli chcecie otrzymać kartę rabatową 5% na cały asortyment w SMOOKE.PL, ...
źródło: comment_VpucjhULbPrZ5DEumyywL1gDdXnmfWpP.jpg
@muak47: różnica w poziomie naładowania, a w zasadzie w szybkości wyładowywania ogniw w paczce spiętej w serii wynika z tego, że zawsze jedno ogniwo jest bardziej obciążone niż drugie. co do ładowania, to odpowiada za nie chip i szczerze wątpię, żeby nie był wyposażony w jakiś 'balancer', szczególnie że większość boxów 2x18650 w serii aktualnie wyposażona jest w mechanizm porównujący napięcie poszczególnych ogniw i blokujące działanie jeśli różnice między nimi są
Kolejne niezbyt ciekawe informacje o #epapierosy :

while cigarettes have been shown to suppress some immune genes,vaping affects significantly more of those immune genes.

E-cig users showed the same changes in immune genes as cigarette smokers. However, e-cig users also demonstrated suppression of several additional immune genes, suggesting even broader suppressive effects on respiratory mucosal immune responses as compared to cigarette smokers


Artykuł:
http://mic.com/articles/135298/new-study-shows-how-people-who-vape-may-be-making-themselves-sick?utm_source=Wireds&utm_medium=social&utm_campaign=partner#.X1rTqBB27

Źródła:
https://aaas.confex.com/aaas/2016/webprogram/Paper16208.html
http://www.aaas.org/news/alternative-tobacco-products-may-be-just-dangerous-cigarettes

#palenie #papierosy #
@Vonsatch: kojarzysz taką klinikę, śmiesznie się zwie, mayo? to jeden z wiodących na świecie ośrodków badawczych. ostatnio przepisują ep palącym pacjentom. w oparciu o rzetelne (przeprowadzone zgodnie ze zdroworozsądkowymi i realnymi założeniami, bez smażenia grzałki, żeby koniecznie wyprodukować aldehydy) i niezależne (nie płaci im ani big paharma, ani big tobbaco) badania doszli do wniosku, że ep są bezpieczniejszą alternatywą dla palących kiepy; w dodatku stosowane przez dłuższy czas pozwalają w miarę
@Hark: Naj widoczniej, przy griffinie i jego apetycie na LQ 3,5ml to już naprawdę nie wiele, a przy tym przewiewie co w Gemini to co 15minut trzeba będzie tankować
#epapierosy #epapieros

Kurde panowie, Griffin niedługo tu będzie traktowany jak ijust, co widzę post to Griffin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Setup dla leniuchów - żadne claptony ani parallel, zwykły kanthal D 0.5mm, 8 zwojów na średnicy 2mm, z delikatnym odstępem między zwojami. Daje radę na 40W, świetnie oddaje smak (podejrzewam że dzięki dużej powierzchni grzałki). Prawdopodobnie jest mniej prądożerny od np. claptonów (które dobrą chwilę się rozgrzewają), a
Pobierz thePiter - #epapierosy #epapieros 

Kurde panowie, Griffin niedługo tu będzie trakt...
źródło: comment_1UHZJ0Mn7nrKJAECbjAPDXU5u8qdQUOW.jpg
@vgf_: Oj stary, dzięki za tip. Skręciłem twisted z 2x0.25, po 8 zwojów, dziura 2mm, wyszło około 0.6 ohma - smakuje wyraźnie lepiej. Jutro zakupy w e-dymie i kręcę hurtowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hjrhombre: Douczyłem się trochę i generalnie zasada jest taka, że twisted dzięki swojemu kształtowi może stykać się z watą na większej powierzchni niż normalny, płaski drut. Dlatego smak wychodzi lepszy. Przy okazji
#epapieros #epapierosy
Po kilku dniach z grffinem mogę stwierdzić kilka plusów i minusów
+wykonanie
+miejsce na grzałki
+łatwość całego setupu z uwzględnieniem że w kończu nie muszę poprawiać
ile waty dać
+smak LQ
-za mała pojemność
-ze względu na smak LQ więcej kopce i ZA MAŁA POJEMNOŚĆ
@Waspin: ale on pyta właśnie o zasilanie
@Kaaziiu: mam cuboida od wczoraj po przesiadce z kboxa (zasilanie z suboxa od kangera). Jest spory ale idzie się do tego przyzwyczaić - ma wszystkie potrzebne funkcje i jedzie na dwóch akusach wiec jak będziesz musiał podkręcić moc przy grzałkach o niższej oporności to nie będziesz od razu szukać ładowarki ;) Ładnie się prezentuje, ma czytelny ekran na którym widać wszystkie potrzebne informacje
#epapieros #epapierosy
Mireczki moje kochane, jako że cholernie się nudze w pracy postanowiłem zrobić pierwszą grzałkę TCR a właściwie grzałki bo jakoś na griffinie dual coil posmakował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mam drut 22316L 26ga i jak ja mam się zabrać do tego aby coś przyzwoitego wyszło
@muak47: mam na nim 2 razy 12 zwoi 2,5mm średnicy vertical 0,37ohm Bezwładność jest lekka, ale za to jak już pir*lnie... Akurat 275 stopni mi blokuje wysychanie knotów, ale jednak sugeruję mniejszy opór nieco :P
Dodatkowo w vertical to jest build na cały deck i ciężko ścisnąć zwoje.