Wpis z mikrobloga

Dostałem parę dni temu paczkę, na chłodno mogę już stwierdzić że cuboid jest świetny. Tak, jest ciężki, ale w pozytywnym sensie, po prostu czujesz że trzymasz coś porządnego w łapie. Tak, można nosić go w kieszeni, chyba że jesteś chłopcem z niedowaga i chodzisz w spodniach po starszym bracie, to zgoda, szelki mogą być potrzebne. Po drugie rozmiar. Jest naprawdę super poręczny i nie jest wcale taki wielki. Szczerze to nawet Evic nie leżał mi w dłoni tak dobrze jak ten joytech. Wersja czarna ma też fajne malowanie, bo powierzchnia jest matowa, nie palcuje się ani nie rozmazuje liquid kiedy przypadkiem coś skapnie. Podoba mi się też sposób aplikowania akumulatorow. Względem smoka niebo a ziemia, bo xcube zdzieral mi z nich koszulki gdy trzeba było mocniej pociągnąć, tutaj nie ma takiej opcji. Kolejna fajna opcja - pokazuje natężenie prądu w czasie rzeczywistym, co prawda ma zabezpieczenie do 25A, ale nie jest to problem. W cenie edymowskiej nie ma dla mnie lepszego sprzętu na ten moment w tej kategorii.

#epapieros #epapierosy
Pobierz Cummykaze - Dostałem parę dni temu paczkę, na chłodno mogę już stwierdzić że cuboid j...
źródło: comment_V0Vofr7YOU1M7XQ6geQhLaArVe0eNppc.jpg
  • 20
@Cummykaze: a ja tak się najarałem wcześniej na cuboida, lecz gdy pobawiłem się nic zapał mi przeszedł. mógłbym tego używać w domu, lecz zbyt polubiłem kompaktowe rozmiary vtc mini
@Cummykaze: ja czekam do 14stego na wysylke Griffina wlasnie do Cuboida. Pozniej sie wlasnie zastanawiam nad tym dripperkiem. Szkoda ze w Polsce nie ma dobrych jakosciowo kondomow na Cuboida dostepnych :/ A w lapie lezy zajebiscie. To trzeba przyznac :D