Wpis z mikrobloga

VapMirki mam za sobą ok. 30 singli samogonu więc można powiedzieć że trochę już tego przemaiłem. Próbowałem kilka razy mixować ale nigdy nie byłem usatysfakcjonowany. Macie może jakieś swoje sprawdzone receptury. Chodzi mi głównie o owoce ale cheescake,, vanilia też jakieś mogą być.
Od siebie mogę polecić
double chockolade + banan + sweet
arbuz candy + bubble gum
lemonade + menthol
banan + truskawka + kiwi
dupy może i nie urywają ale są dużo lepsze niż np. Halo.
#epapieros #epapierosy #eliquid
  • 17
@Domenico: pewnie tak. Dwójka to jak budyń waniliowy z gorzko-spaloną jakby końcówką (jak zdrapany budyń z dna gara, na świeżo nawet smołą lekko albo czymś bitumicznym podbija). Zamiast tej końcówki wskakuje owoc właśnie jakoś (ciężko opisać smak słowami ale czaisz pewnie ocb)
@Waspin: wiem wiem bo ta spalona końcówka psuje wiele smaków. Ale ale również zauważyłem że w niektórych przypadkach ona ginie, ale kto by czekał 2 miesiące na liquid... Tak było w przypadku cotton candy no i nie dokońca ale złagodniał dulce de lece. Teraz zrobiłem malted milk i też jest ten spalony gar lekko wyczuwalny ale zobaczymy za ok. 2 tygodnie. Tak czy siak spróbuję z VC. A masz może jakieś
@Domenico:
BLACK POMPOM
- Blackberry / Black Currant TPA 6%
- Cytryna Inawera - 0,5%
- Pomegrate TPA 8%

Blue Strawmelon
6% Blueberry Wild (TPA)
4% Strawberry (Ripe) (TPA)
6% Watermelon (TPA)

Fuzzy Dragon
7% Dragonfruit (TPA)
7% Peach (TPA)
2% Raspberry (Sweet) (TPA)

Blue Voodoo clone
10% Juicy Peach (TPA)
5% Raspberry (Sweet) (TPA)
5% Sweetener (Sucralose) (TPA)

Tiger's Blood
- Coconut (TPA) 1.5%
- Strawberry (TPA) 12%
- Watermelon
@Domenico: bardzo prostym i smacznym mixem jeżeli nie próbowałeś jest banan z czarną porzeczką, możesz dać w równych proporcjach, możesz dać więcej banana a mniej porzeczki, żeby tylko się przebijała z tła, stężenia jakie lubisz, możesz spokojnie po 5% na pierwszy strzał zakisić :)
@Domenico: Dla mnie ADV, wykurzyłem tego już z pół litra i się nie nudzi - 'nana cream. Dragonfruit delikatnie czuć, najbardziej właśnie truskawkę na finiszu, taki krem truskawkowo - bananowo - gruszkowy. Zwykłej truskawki z TPA nie dostaniesz, ale wersja ripe również się zajebiście nadaje. Z dragonfruitem możesz spróbować również sucker punch - to taki dość delikatny smak, nabierający na zróżnicowaniu zależnie od tego na czym kurzysz. Pamiętam że na
@thePiter: @thePiter: czym mogę zastąpić ten banana cream chodzi mi o inną firmę. Jeżeli chodzi o sucker punch czym mogę zastąpić vanillia svirl nie mogę tego znaleźć.
Dzięki wielkie za ten post większość smaków mam, dokupię tą truskawkę ripe i banana cream i będę działał. Póki co mam 3 buteleczki bazy i spróbuję czekoladę z lodami
@Domenico: Banana cream z TPA, sam używam i daje radę. Vanilla swirl (TPA) powinno być na e-dymie. Czekolada z lodami musi odstać dobre 2 tygodnie, ale sam to chyba wiesz bo wszystkie mieszanki korzystające z double chocolate muszą stać, bo na początku bywają kwaśne.
@Domenico: ja mam na koncie wyprodukowanie/wywapowanie/rozdanie ponad 3 l. BLACK POMPOMa (recepte masz kilka postów wyżej) imo najlepszy mix ever. Poza tym żółta brzoskwinia z bavarian cream (TPA) też się nadaje choć bavarian trzeba ostrożnie dawać 7-8%brzoskwini na około 3% bavarian.
@RageH: czekam na brzoskwinie. A do mojego black pom pom dodałem lemonade... co o tym myślisz? W zanadrzu mam ewentualnie limetkę. No i użyłem blackberry nie blackcurrant.
@Domenico: hmmm... muszę też z limetką zrobić... pompom w sumie nadaje się do wapu jak zmieni smak/zapach na "winogrono" - w lemo może braknąć posmaku "skórki z cytryny" . Z tego co wiem w tamtym tyg. była dostawa na e-dymie z TPA ale rozżarte wszystko (w sumie sam tez z 30 aromatów zamówiłem) tak więc jak brzoskwinki nie ma to możesz długo poczekać, a'propo brzoskwinki z granatem też pyszota jest.