Wpis z mikrobloga

Byłem na badaniach rynku, z kategorii #epapierosy Także małe #ama
W badaniu brało udział około 20 osób + 20kobiet ( ), w grupach po 6 osób +prowadzący, zadający pytania.
Kazali przynieść swojego epeta, i w grupie było:
2 kolesi z egonami (jeden jakiegoś tanioszczaka 3 letniego, drugi spinner 2 +volimizer v3 volisha)
3 kolesi z modami (jeden kupił 2 miesiące temu evica mini i cleito, drugi cuboid i m.i. subtank trzeci - ja evic mini +tsunami rda/zephyrus v2 - mamy mody, kręcimy grzałki robimy samogony, mamy więcej niż jeden tank/dripper)
1 koleś fanatyk, całe mieszkanie zawalone... Ma sprzętu na kilka tysięcy w domu, przyniósł wismeca dna i zephyrusa v2 oraz jakiś tanko-dripper homemade który #!$%@?ł cumulusy jak #!$%@?.
Były pytania o to czym kierujemy się przy zakupie, ile korzystamy, ile wydajemy miesięcznie/od początku/ile nasz sprzet kosztował.
Z jakich powodów e-palimy, co myślimy o różnych liquidach, różnych źródłach (e-dym, sklepy stacjonarne, wysepki itd).
Na stole było kilkanaście różnych epapierosów i 30 różnych liquidów i mieliśmy podzielić na grupy wg własnego uznania:
podzieliliśmy na gówno (vype, jednorazówki), egony, hybrydy (ijust, joyetech aio, ego one), mody, oraz jakiś sprzęt za ponad 1000 którego nie poznałem ale temu fanatykowi oczy się zaświeciły).
Liquidy: gówno/wysepkowe p1 liquuen itd/; premium polskie just fake, pan chmurka, pura juice/ premium zagraniczne (mieli suicide bunny i kilka innych, straszna szkoda że nie pozwolili zapalić, ale można było je powąchać mimo zapięczętowania - zapach czuć było przez gumową pipetę (ale tu musi urywać jaja w realu)

Fajnie było spotkać się w gronie i poznać opinie i innych zaawansowanych i nowicjuszy.
Nie wiem kto zlecił badania, ale mam podejrzenia że dystrybutor vype, co ciekawe wszyscy o nim słyszeli i zjechali go wszyscy i modziarze i egonowcy, i taki co sie zastanawiał, poczytał i kupił moda i jest zadowolony, a po spotkaniu stwierdził że koniecznie zacznie mieszać jak usłyszał jak to smakuje i mało kosztuje.
Jak zapytacie się o coś lub sobie więcej przypomnę to napiszę.
Za dwie godziny płacili 80zł w gotówce, miasto Warszawa.
#epapieros
  • 8
  • Odpowiedz
Ciekawe jak przedstawiają się wyniki tych badań. Fajnie byłby się wybrać, żeby posłuchać opinii różnych waperów.
Szkoda, że nie pozwolili wam użyć tych liquidów, chętnie bym się dowiedziała, który jest warty zakupu :) Ostatnio jakoś trzymam się lquidów od Haka.
  • Odpowiedz
@marcinlewy:
egon - e-papieros z gwintem ego wszystko co wygląda tak
http://www.esmokingworld.com/pl/zestawy-premium-elektronicznych-papierosow/780-volish-ego-4-5901986310846.html
spinner - swego czasu hit jeśli chodzi o jakość, funkcje i pojemność zamknięta w obudowie typu ego http://www.esmokingworld.com/pl/baterie-elektronicznych-papierosow/759-bateria-vision-spinner-ii-black-1650-mah-5901986310174.html
volimizer - clearomizer volisha
mod - bateria (lub ogólnie cały epapieros) z elektroniczną regulacją mocy, różnymi trybami palenia, z dużą pojemnością oraz mocą wyjściową obsługujący atomizery o grzałkach z niską
  • Odpowiedz