Wpis z mikrobloga

Sprzedam taki zestaw:
-Parownik Aspire Nautilus mini + jedna grzałka zamontowana w środku, użyta raz w celu sprawdzenia.
-4 nowe grzałki BVC 1.8 ohm do nautilus mini.
-Dodatkowa stalowa tubka z wizjerem do parownika nautilus mini.
-Zapasowy zbiornik kangertech protank 3 mini.
-2 baterie vapros spinner II 1650 mha - używane około pół roku.
- 1 bateria starszego typu vision spinner II 1300 mha - używana 1.5 roku z czego większość raczej przeleżała.
- Ładowarka Vision- Przedmiot w formie gratisu, niestety jest już wyrobiona i dobrze łapie tylko z jedną baterią, zalecam zakupić nową.
- Gratis : ok 5 ml liquidu vivo double mint 6 mg, oraz 3x 3ml liquidu tiramisu, pinacolada, cigar 11mg.

Cena 170 zł.
Wartość nowego zestawu ok 400 zł.
Mile widziany odbiór osobisty w Warszawie.
#epapieros #epapierosy #sprzedam
  • 15
@MrGreeneye: Po 80 zł kosztują spinnery 1650mha , 1300 mha są po 65, nautilus mini 80 zł, grzałki 40, protank mini 20, a Zapasowy tank do nautilusa 35 zł. 80 80 65 80 40 20 40 = 400. Ceny brałem z e-dym.pl więc nie mów mi że poleciałem.
@Ojezu: NOWE ty masz używane. To tak jakby kupować sobie co pół roku nowy telefon i chcieć sprzedać później 3 na raz za 2700 BO TO OKAZJA I SĄ WARTE 6000 CENY BRAŁEM Z ALLEGRO.
ja bym nie dał więcej niż 140 za 3 baterie protanka i nautilusa a reszte to traktowałbym tylko jako gratis :P
Zwłaszcza że można mieć za tyle np ego aio + zapas grzałek na rok, który
@Ojezu: To jest ogólnie kilka generacji w tył, a fakt, że to jeszcze wisi w sklepie za taką cenę nie ma większego znaczenia. Generalnie życzę powodenia w sprzedaży, ale na mirko masz zbyt "doświadczonych" potencjalnych kupujących i nikt tego nie weźmie (ewentualnie nautilusa + grzałki).
@Ojezu: ja bym wystawił na OLX, tam jest masa frajerów, co kupują taki sprzęt po zawyżonych cenach, może się uda trafić na kogoś.
Bo za tą kasę można już mieć istick pico z melo3 i ogniwo a to tak ze 2 generacje wyżej.
@Ojezu: ja wolę coś na swoje, bo subtank fajny ale grzałeczki maleńkie wchodzą niestety. Mam chwilowo Aromamizera zwykłego, supreme i Griffina. W sumie co zakup to większy deck :)