Wpis z mikrobloga

Nasz projekt mirkowego FAQ dotarł do otwartych beta testów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moment gdzie potrzebne są ostatnie szlify i akceptacja społeczności.


Pozostało jeszcze kilka atomizerów do opisania:


Udostępniam treść w celu zapoznania się z tym co udało nam się opracować. Liczę na feedback, moja gorąca prośba o pomoc w dodaniu własnych opinii, adnotacji, może czegoś brakuje lub mogłoby być napisane lepiej?
Każda propozycja mile widziana!
Pamiętajcie Mirki, to ma być biblia dla kogoś kto chciałby wejść w świat modów/epapierosów, szuka więcej informacji. Nakierowanie na to co jest dobre, propozycje najbardziej znanych i polecanych sprzętów. Poradnik jak wejść w zaawansowane tematy jak mieszanie samogonów, czy kręcenie grzałek.
Lista proponowanych sprzętów nie jest zamknięta, jeżeli nie ujęliśmy w jakimś przedziale cenowym czegoś proponujecie!
Pamiętajcie że propozycja musi spełniać podstawowe warunki: być sprawdzona, szeroko dostępna, z cechami które stawiają ją jako atrakcyjną opcję dla użytkownika.
LINK
Ze względów bezpieczeństwa dostęp do edycji posiadam ja oraz grupa ochotników z naszego tagu, oczywiście każdy kto dołoży swoją cegiełkę będzie wspomniany, a jego nick będzie wywyższony w alei zasłużonych.
Wartościowe propozycje w komentarzach oczywiście zostaną dodane do treści FAQ.
Jeżeli ktoś ma ochotę rozwinąć jakiś dział, lub mocniej wspomóc nasz projekt, lub inne dowolne pytania, pisać do mnie PW
Aleja zasłużonych(kolejność przypadkowa): @Hark @dzejkuo @beaverr @beer_man @vgf_ @hjrhombre @Waspin @reborn @MrGreeneye
#epapierosy #epapieros #mojliquid
  • 11
  • Odpowiedz
@xardas060: ja bym wywalił Spinnera 2 - to juz prehistoria praktycznie, nawet jakbym był poczatkujacy to bym go nie kupił w dzisiejszych czasach (oczywiście posiadam go w swoich zbiorach :) ostatni raz używałem z półtora roku temu :) i nawet wtedy to zadna nowosc nie była ani rewelacja, dodatkowo Spinnery były podrabiane na potęgę)

zamiast Suboxa mozna polecać spokojnie Topboxa:

https://e-dym.pl/pl/nowosci/1889-75w-kangertech-topbox-mini-tc-starter-kit.html#/30-kolor-czarny

czyli Subox z kontrolą temperatury i Subtankiem z top fillem,
  • Odpowiedz
@blackdog: uważam że spinner jest potrzebny, wiele osób koniecznie chce mieć coś w takiej formie/wymiarze a mimo tego że jest to stara konstrukcja, trudno znaleźć inną dobrą, łatwo dostępną baterię tego typu.
topbox dodany do propozycji zamiast suboxa
zdjęcie isticka podmienione
Melo dodany do propozycji, czeka na review
liquidy dillons to blue vape, były wymienione, poprawiona nazwa,
zakupy w chinach, dodana wzmianka
wzmianka o ni80 dodana
poprawka o grzałkach ijust dodana
  • Odpowiedz
@xardas060: Mnie to jakbyś mógł to już wywal stamtąd całkowicie, nie dość że nic tam w sumie nie zrobiłem bo skończyło się tylko na chęciach to rzuciłem to już całkiem także nie będę śledził ani tagu, ani tego co się dzieje w tym temacie bo w sumie nawet nie mam po co.
  • Odpowiedz
@xardas060: ja bym dorzucił osobno info o atomizerze iJust 2.

Moim zdaniem ma sporo plusów, bo jest tani, proste nalewanie liquidu, pasuje do niego multum grzałek (tak jak do melo i tak dalej), jest baza rba, no i pojemność - 5.5 ml. Dostępne są do niego też grzałki tytanowe i niklowe, z tego, co pamiętam. Minus - nie da się go rozebrać, dlatego czyszczenie środka jest kłopotliwe.

A, zapomniałem dodać. Atomizer,
  • Odpowiedz