Cześć Mirunie, mam problem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Posiadam baterie Inow Vision, która nie ładuje...
Mam ją około pól roku, nie bylo większych problemów. Dziś od kilku godzin jest na ładowaniu i dalej jest wyczerpana.
Normalnie świeci się jak w trybie ładowania i nic :(
Co mogło pójść, elektronika?
Jak żyć? (,)

#epapieros #epapierosy #vapenation
Powie mi ktoś jaka jest różnica miedzy clearomizerem, atomizerem, a dripperem?

Polećcie tez jakaś dobra bazę "0mg" lub gotowe liquidy, bo nie mam pojęcia co wybrać (nie chodzi o smak, tylko o markę). Jakie proporcje najlepiej? Ponoć 70 gliceryny do 30 glikolu dają najlepsze chmury(?)
Jeśli chodzi o sprzęt to posiadam Smoka Xcube mini 75W + subtank kangertech RBA
#epapieros #papierosy
@chozi: glikol i gliceryna wychodzą z przesyłką ekspresową ok 40zł za 1800ml (łącznie).
Clearomizer to stara nazwa systemu, gdzie zamiast podawania liquidu przez kardridż zastosowano podawanie grawitacyjne. W praktyce wszysykie nowe atomizery to clearomizery (poniekąd).
Atomizer albo parownik to dowolne urządzenie do chmurzenia, począwszy od kartowatkowców, skończywszy na najnowszych RDTA
Dripper albo RDA to atomizer bez zbiornika na liquid. Liquid zakrapla się albo bezpośrednio na grzałkę (stare modele na 1 buch)
@Smooke_pl: mi tylko na pierwszym buildzie odrobinę się ulewało. kluczowe jest ułożenie waty tak, żeby absolutnie nie dotykała airholi. i właśnie nie można jej walić opór. tzn musi być jej sporo ale bez przesady. i powtarzam raz jeszcze, po zawickowaniu i nałożeniu części komina trzeba jeszcze jakimś cienkim drucikiem odsunąć watę od wlotów powietrza. ja tak robię i zero jakichkolwiek wycieków. a napełniam przy otwartym na maksa wlocie powietrza.
@zadr: z pancerniaków, które nie leją mam tylko subtanka - reszta nie za bardzo się nadaje. Mam np. Hastura 6,7ml ale tego bałbym się wsadzić do kieszeni i skakać ;)
Nasz projekt mirkowego FAQ dotarł do otwartych beta testów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moment gdzie potrzebne są ostatnie szlify i akceptacja społeczności.


Pozostało jeszcze kilka atomizerów do opisania:


Udostępniam treść w celu zapoznania się z tym co udało nam się opracować. Liczę na feedback, moja gorąca prośba o pomoc w dodaniu własnych opinii, adnotacji, może czegoś brakuje lub mogłoby być napisane lepiej?
Każda propozycja mile widziana!
Pamiętajcie Mirki,
@xardas060: ja bym wywalił Spinnera 2 - to juz prehistoria praktycznie, nawet jakbym był poczatkujacy to bym go nie kupił w dzisiejszych czasach (oczywiście posiadam go w swoich zbiorach :) ostatni raz używałem z półtora roku temu :) i nawet wtedy to zadna nowosc nie była ani rewelacja, dodatkowo Spinnery były podrabiane na potęgę)

zamiast Suboxa mozna polecać spokojnie Topboxa:

https://e-dym.pl/pl/nowosci/1889-75w-kangertech-topbox-mini-tc-starter-kit.html#/30-kolor-czarny

czyli Subox z kontrolą temperatury i Subtankiem z top fillem,
@blackdog: uważam że spinner jest potrzebny, wiele osób koniecznie chce mieć coś w takiej formie/wymiarze a mimo tego że jest to stara konstrukcja, trudno znaleźć inną dobrą, łatwo dostępną baterię tego typu.
topbox dodany do propozycji zamiast suboxa
zdjęcie isticka podmienione
Melo dodany do propozycji, czeka na review
liquidy dillons to blue vape, były wymienione, poprawiona nazwa,
zakupy w chinach, dodana wzmianka
wzmianka o ni80 dodana
poprawka o grzałkach ijust dodana
@CruzeN: wrzuć sobie w google coś w stylu 'friction fit drip tips'. dotmod robi fakie fajne dripki z akrylu, w których nie ma uszczelek, więc pomijając widebore komin masz też na samym '510' dużo większy airflow. no i się nie kołysze jak ten oryginalny.
Możliwe że uwaliłem isticka (50w) zbyt niską opornością grzałek? (coś koło 0,2) niby reaguje, ale ciągle "power low" pod kablem ikonka ładowania jest, ale nic "nie wchodzi" Opcja z przytrzymaniem power up i down jednocześnie nie działa. Ogólnie to miał prawo umrzeć bo już z rok ma, ale dziwne że działał ok, a później po wkręceniu griffina z tak niską opornością chwilę podziałał po czym odmówił posłuszeństwa. #epapieros #epapierosy
@Kaaziiu: no to nawet możesz taniej kupić druty już skręcone niż grzałka do cubisa, do tego wycięta wata fiberfreaks, którą po prostu przeciągasz i wtykasz w kanaliki i zrobione. jak miałbyś kupować coś na gotowe to lepiej aspire cleito.
Witam. w zamierzchłych czasach gdy miałem jeszcze Spinera II i Genitanka często kupowałem liquidy z P1. Najlepszy był Tiramisu, który niestety po jakimś czasie zniknął z menu sklepu w okolicy. :( Po pewnym czasie zapomniałem o tym, ale dziś przeglądając E-dym natknąłem się na aromat Tiramisu z FlavourArta. Może ktoś z was ma jakiś sprawdzony aromat Tiramisu który w jak największym stopniu oddaje smak tego cudownego smakołyku? :D Polecacie coś z E-dymu?