Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 2
- 11
W firmie mówią, że szykuje się coś nowego, coś wielkiego, coś pysznego. Wpadło nam w ręce takie zdjęcie, więc się z Wami podzielimy. Tylko ćććśśś, nie mówcie nikomu, bo to jeszcze tajemnica ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#epapierosy #epapieros #smookepl
#epapierosy #epapieros #smookepl
@Typowy_polak: Mówisz o Blue Vape czy o starych?
konto usunięte via Android
- 0
@Smooke_pl: o tych:
W sumie może po prostu spodziewalem się czegoś więcej przez to, że ktoś tam napisał że są porownywalne do tych z zampleboxa. I te nalewanie jest trochę średnie, wylewa się z pipety i bardzo mało w nią wchodzi,przez co musiałem przełożyć pipety z tych z zampla żeby dało się nalewac.
W sumie może po prostu spodziewalem się czegoś więcej przez to, że ktoś tam napisał że są porownywalne do tych z zampleboxa. I te nalewanie jest trochę średnie, wylewa się z pipety i bardzo mało w nią wchodzi,przez co musiałem przełożyć pipety z tych z zampla żeby dało się nalewac.
Powie mi ktoś jaka jest różnica miedzy clearomizerem, atomizerem, a dripperem?
Polećcie tez jakaś dobra bazę "0mg" lub gotowe liquidy, bo nie mam pojęcia co wybrać (nie chodzi o smak, tylko o markę). Jakie proporcje najlepiej? Ponoć 70 gliceryny do 30 glikolu dają najlepsze chmury(?)
Jeśli chodzi o sprzęt to posiadam Smoka Xcube mini 75W + subtank kangertech RBA
#epapieros #papierosy
Polećcie tez jakaś dobra bazę "0mg" lub gotowe liquidy, bo nie mam pojęcia co wybrać (nie chodzi o smak, tylko o markę). Jakie proporcje najlepiej? Ponoć 70 gliceryny do 30 glikolu dają najlepsze chmury(?)
Jeśli chodzi o sprzęt to posiadam Smoka Xcube mini 75W + subtank kangertech RBA
#epapieros #papierosy
- 2
@chozi: glikol i gliceryna wychodzą z przesyłką ekspresową ok 40zł za 1800ml (łącznie).
Clearomizer to stara nazwa systemu, gdzie zamiast podawania liquidu przez kardridż zastosowano podawanie grawitacyjne. W praktyce wszysykie nowe atomizery to clearomizery (poniekąd).
Atomizer albo parownik to dowolne urządzenie do chmurzenia, począwszy od kartowatkowców, skończywszy na najnowszych RDTA
Dripper albo RDA to atomizer bez zbiornika na liquid. Liquid zakrapla się albo bezpośrednio na grzałkę (stare modele na 1 buch)
Clearomizer to stara nazwa systemu, gdzie zamiast podawania liquidu przez kardridż zastosowano podawanie grawitacyjne. W praktyce wszysykie nowe atomizery to clearomizery (poniekąd).
Atomizer albo parownik to dowolne urządzenie do chmurzenia, począwszy od kartowatkowców, skończywszy na najnowszych RDTA
Dripper albo RDA to atomizer bez zbiornika na liquid. Liquid zakrapla się albo bezpośrednio na grzałkę (stare modele na 1 buch)
- 1
Ktoś już posiada avocado 24? Właśnie zamówiłem i już nie mogę się doczekać ʕ•ᴥ•ʔ
#epapieros #epapierosy #vapenation
#epapieros #epapierosy #vapenation
- 1
- 6
@Kaaziiu: wciągające
- Kaaziiu
- Oszczer
- Kroomka
- konto usunięte
- wowowojtas
- +1 innych
- 0
@Smooke_pl: mi tylko na pierwszym buildzie odrobinę się ulewało. kluczowe jest ułożenie waty tak, żeby absolutnie nie dotykała airholi. i właśnie nie można jej walić opór. tzn musi być jej sporo ale bez przesady. i powtarzam raz jeszcze, po zawickowaniu i nałożeniu części komina trzeba jeszcze jakimś cienkim drucikiem odsunąć watę od wlotów powietrza. ja tak robię i zero jakichkolwiek wycieków. a napełniam przy otwartym na maksa wlocie powietrza.
- 1
Widzę, iż rozpisywanie się #!$%@? daje więc napisze wprost... Jest jakiś dobry aromat Tiramisu? Dziena i pozdro. :)
#epapieros #epapierosy #mojliquid #vapenation
#epapieros #epapierosy #mojliquid #vapenation
siema vaperskie świry
skończyła mi się zapachowa choinka w aucie i wpadłem na pomysł zrobienia zapachu ze starych nie smakujacych mi aromatów
poki co zmieszalem to z bazą ale zastanawiam sie czy zapach nie bedzie intensywniejszy z wodą
jak myslicie? robil ktos cos takiego? woda szybciej bedzie parowac.
#epapieros #epapierosy #mojliquid
skończyła mi się zapachowa choinka w aucie i wpadłem na pomysł zrobienia zapachu ze starych nie smakujacych mi aromatów
poki co zmieszalem to z bazą ale zastanawiam sie czy zapach nie bedzie intensywniejszy z wodą
jak myslicie? robil ktos cos takiego? woda szybciej bedzie parowac.
#epapieros #epapierosy #mojliquid
- 1
Najlepsze smaki gotowych liquidów BM (tych z e-dymu)? Muszę sobie awaryjnie ze dwa kupić.
#epapieros #epapierosy #mojliquid
#epapieros #epapierosy #mojliquid
- 1
- 0
@thePiter: bm to ścierwo ;/
Ma ktoś jakieś zasilanie do sprzedania? Do 100 zł najlepiej, bo zgubiłem mojego iSticka a mam teraz sam dripper. Może być jakieś vaptio nawet czy tam ijust byleby nie dotykowy
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
- 0
@Grinch_z_szafy: ja moge ci batke od iJusta za 25cbn plus wysylka sprzedac. niedotykowa. za 35 caly zestaw bez driptipa
Dobra jest pytanie do #vapenation:
W sobotę idę na koncert w ergo arenie - jakieś pomysły jak mogę wnieść ze sobą zapasowy liquid? Mam malutką 10ml buteleczkę, której chcę użyć. Boję się, że jeden baniak subtanka mini może nie wystarczyć.
#epapierosy #epapieros
W sobotę idę na koncert w ergo arenie - jakieś pomysły jak mogę wnieść ze sobą zapasowy liquid? Mam malutką 10ml buteleczkę, której chcę użyć. Boję się, że jeden baniak subtanka mini może nie wystarczyć.
#epapierosy #epapieros
4
5 faktów o e-papierosach. O których mogłeś nie wiedzieć.

E-papierosy szturmem zdobyły nasze domy, biura i ulice. O tym, jak bardzo są lansowane świadczy fakt, iż na każdym kroku napotykamy reklamy tych wyrobów, a znalezienie dotyczących ich wiadomości o mniej entuzjastycznym tonie nie należy do łatwych zadań. [kalka z JM]
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Mirki z #epapieros, po upadku na ziemię widać pęknięcie na tulejce. Nic się nie wylewa, po prostu jest widoczne.
To w czymś przeszkadza? Mogą być wewnątrz jakieś opiłki szkła or some shieet? #kiciochpyta
To w czymś przeszkadza? Mogą być wewnątrz jakieś opiłki szkła or some shieet? #kiciochpyta
- 21
Nasz projekt mirkowego FAQ dotarł do otwartych beta testów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moment gdzie potrzebne są ostatnie szlify i akceptacja społeczności.
Pozostało jeszcze kilka atomizerów do opisania:
Udostępniam treść w celu zapoznania się z tym co udało nam się opracować. Liczę na feedback, moja gorąca prośba o pomoc w dodaniu własnych opinii, adnotacji, może czegoś brakuje lub mogłoby być napisane lepiej?
Każda propozycja mile widziana!
Pamiętajcie Mirki,
Pozostało jeszcze kilka atomizerów do opisania:
Udostępniam treść w celu zapoznania się z tym co udało nam się opracować. Liczę na feedback, moja gorąca prośba o pomoc w dodaniu własnych opinii, adnotacji, może czegoś brakuje lub mogłoby być napisane lepiej?
Każda propozycja mile widziana!
Pamiętajcie Mirki,
- 1
@xardas060: ja bym wywalił Spinnera 2 - to juz prehistoria praktycznie, nawet jakbym był poczatkujacy to bym go nie kupił w dzisiejszych czasach (oczywiście posiadam go w swoich zbiorach :) ostatni raz używałem z półtora roku temu :) i nawet wtedy to zadna nowosc nie była ani rewelacja, dodatkowo Spinnery były podrabiane na potęgę)
zamiast Suboxa mozna polecać spokojnie Topboxa:
https://e-dym.pl/pl/nowosci/1889-75w-kangertech-topbox-mini-tc-starter-kit.html#/30-kolor-czarny
czyli Subox z kontrolą temperatury i Subtankiem z top fillem,
zamiast Suboxa mozna polecać spokojnie Topboxa:
https://e-dym.pl/pl/nowosci/1889-75w-kangertech-topbox-mini-tc-starter-kit.html#/30-kolor-czarny
czyli Subox z kontrolą temperatury i Subtankiem z top fillem,
@blackdog: uważam że spinner jest potrzebny, wiele osób koniecznie chce mieć coś w takiej formie/wymiarze a mimo tego że jest to stara konstrukcja, trudno znaleźć inną dobrą, łatwo dostępną baterię tego typu.
topbox dodany do propozycji zamiast suboxa
zdjęcie isticka podmienione
Melo dodany do propozycji, czeka na review
liquidy dillons to blue vape, były wymienione, poprawiona nazwa,
zakupy w chinach, dodana wzmianka
wzmianka o ni80 dodana
poprawka o grzałkach ijust dodana
topbox dodany do propozycji zamiast suboxa
zdjęcie isticka podmienione
Melo dodany do propozycji, czeka na review
liquidy dillons to blue vape, były wymienione, poprawiona nazwa,
zakupy w chinach, dodana wzmianka
wzmianka o ni80 dodana
poprawka o grzałkach ijust dodana
- 1
Mógby jakiś kochany mirek podać link do ustnika 510 z jak największym przepływem powietrza? Ten standardowy w Aromamizerze Supreme nie za bardzo mi się pdooba i chciałbym go zmienić. Dziękuję za pomoc :) \//\
#vapenation #epapieros #epapierosy
#vapenation #epapieros #epapierosy
- 0
@CruzeN: wrzuć sobie w google coś w stylu 'friction fit drip tips'. dotmod robi fakie fajne dripki z akrylu, w których nie ma uszczelek, więc pomijając widebore komin masz też na samym '510' dużo większy airflow. no i się nie kołysze jak ten oryginalny.
@CruzeN: Można kupić w polsce drip tipy z dodatkowym przelotem powietrza, może to Ci podpasuje
- 1
- 1
Możliwe że uwaliłem isticka (50w) zbyt niską opornością grzałek? (coś koło 0,2) niby reaguje, ale ciągle "power low" pod kablem ikonka ładowania jest, ale nic "nie wchodzi" Opcja z przytrzymaniem power up i down jednocześnie nie działa. Ogólnie to miał prawo umrzeć bo już z rok ma, ale dziwne że działał ok, a później po wkręceniu griffina z tak niską opornością chwilę podziałał po czym odmówił posłuszeństwa. #epapieros #epapierosy
- 1
Mireczki cruis czy cubis, który wybrać i dlaczego? jest jeden haczyk cruis używany wchodzi w grę. Chcę to wkręcić w cuboida.
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
- 0
@Kaaziiu: no to nawet możesz taniej kupić druty już skręcone niż grzałka do cubisa, do tego wycięta wata fiberfreaks, którą po prostu przeciągasz i wtykasz w kanaliki i zrobione. jak miałbyś kupować coś na gotowe to lepiej aspire cleito.
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Witam. w zamierzchłych czasach gdy miałem jeszcze Spinera II i Genitanka często kupowałem liquidy z P1. Najlepszy był Tiramisu, który niestety po jakimś czasie zniknął z menu sklepu w okolicy. :( Po pewnym czasie zapomniałem o tym, ale dziś przeglądając E-dym natknąłem się na aromat Tiramisu z FlavourArta. Może ktoś z was ma jakiś sprawdzony aromat Tiramisu który w jak największym stopniu oddaje smak tego cudownego smakołyku? :D Polecacie coś z E-dymu?























Posiadam baterie Inow Vision, która nie ładuje...
Mam ją około pól roku, nie bylo większych problemów. Dziś od kilku godzin jest na ładowaniu i dalej jest wyczerpana.
Normalnie świeci się jak w trybie ładowania i nic :(
Co mogło pójść, elektronika?
Jak żyć? (╯︵╰,)
#epapieros #epapierosy #vapenation
#epapieros #epapierosy #vapenation? serio #!$%@? będziemy teraz zamiast dwóch tagów używać trzech?