@Arveit: Co raz młodziej w dzisiejszych czasach Ci dorośli ludzie wyglądają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

NIE MA TO JAK PRAWDZIWY 1.000.000 WATÓW BATERIA
2137 OCHOW MACHOW I OLEJKI SPROWADZANE Z KUBY PRZEZ MEKSYK.

CORAZ WIECEJ AMATOROW PCHA SIE DO ZABAWY. MAM NADZIEJE ZE WEJDZIE TA NOWELIZACJA I UZYWAC EPAPIEROSA BEDZIE MOZNA TYLKO ZA POZWOLENIEM. BO PRZYCHODZI TAKI GIMBUS I CHWALI SIE SWOIM PLASTIKOWYM EPAPIEROSEM. LUDZIE NO PROSZE
#epapieros #epapierosy

kochani moi jako że dwa miesiące temu skończyłem już definitywnie z nałogiem, postanowiłem sprzedać to co mam. Na początek idzie cuboid z griffinem
Jeśli ktoś chętny, niech zaproponuje jakąś normalna cenę i się dogadamy.
w domu mam jeszcze trochę nikotyny 36 i pg,vg jak ktoś chętny. Mam również 0.7 50/50 lezakujace już chyba 7miesiecy
Pobierz muak47 - #epapieros #epapierosy 

kochani moi jako że dwa miesiące temu skończyłem ju...
źródło: comment_WE8qpYJ3vbSdmeAA7HUdN0p3YkLM83fY.jpg
@Makku11: imo raczej zwyczajnie ich nie maja, jak pisalem wyzej. zakaz wchodzi od jutra chyba, dzisiaj powinni jeszcze ksiegowac i wysylac paczki. :-P
@blinkin: na reddicie jest spolecznosc elektronicznych papierosow na europe i bylo tam jakos zebrane ale chyba linki do ustaw poszczegolnych krajow w ich rodzimych jezykach. Nie zalinkuje bo siedze w chorwacji i net mi ssie ( ͡° ʖ̯ ͡°) .
Wez duzo LQ (bedziesz na wakacjach palil wiecej+ nie licz na sklepy) + wate/rzeczy do wymiany+ pal tam gdzie fajki/spytaj sie czy mozna i nie powinno byc
@Driver494:
Miałem raz szopki przy płatności kartą, kasę dwukrotnie wzięło z konta, zapisało jako e-dym london na rachunku bankowym, a faktycznie e-dym nie dostał tych pieniędzy. Pieniądze wróciły po 3 miesiącach gdy skorzystałem z opcji chargeback w banku.
Coś lepszego od Aromamizera Supreme się pojawiło żeby sobie dokupić do Cuboida? Obecnie lecę na starszym Griffinie i mega dużo osób jakiś czas temu polecało mi Aromamizera, ale jak pojawiło się coś lepszego (Może ten Limitless?) to bym wziął oczywiście to co najlepsze. Pomóżcie mireczki.

#epapierosy #epapieros