#aliexpress #epapierosy #epapieros #banggood #pytanie Nie zrobiłem zapasów gdzie kupie teraz baze? Szukam hangsena gdzieś w Chinach ale nic nie znajduje. Bo w polszy przez neta to juz chyba nic nie kupie co nie?
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 2
czy liquid 0mg nie ma żadnej ilości nikotyny, czy są jakieś śladowe ilości? Głupie pytanie, ale z ciekawości pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#epapieros
#epapieros
- 1
Mam na sprzedaż dwa atomizery, w jaki sposób ja je teraz legalnie sprzedam? Opisać produkt jako gadżet kolekcjonerski?
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
#epapieros #epapierosy
kochani moi jako że dwa miesiące temu skończyłem już definitywnie z nałogiem, postanowiłem sprzedać to co mam. Na początek idzie cuboid z griffinem
Jeśli ktoś chętny, niech zaproponuje jakąś normalna cenę i się dogadamy.
w domu mam jeszcze trochę nikotyny 36 i pg,vg jak ktoś chętny. Mam również 0.7 50/50 lezakujace już chyba 7miesiecy
kochani moi jako że dwa miesiące temu skończyłem już definitywnie z nałogiem, postanowiłem sprzedać to co mam. Na początek idzie cuboid z griffinem
Jeśli ktoś chętny, niech zaproponuje jakąś normalna cenę i się dogadamy.
w domu mam jeszcze trochę nikotyny 36 i pg,vg jak ktoś chętny. Mam również 0.7 50/50 lezakujace już chyba 7miesiecy
Mirki spóźniłem się z zapasami, gdzie ja teraz kupię bazę?
poleci ktoś przy okazji jakieś aromaty do bazy?
#epapierosy #epapieros #liquid
poleci ktoś przy okazji jakieś aromaty do bazy?
#epapierosy #epapieros #liquid
@Gadzinski: idz zapytaj pod gimbazjum, moze ktos bedzie miał odsprzedać
- 2
#edym #epapierosy #epapieros
Polecam bardzo e-dym! Zamówiłem kilka rzeczy i poprosiłem o słonia, dostałem wszystko xD
Polecam bardzo e-dym! Zamówiłem kilka rzeczy i poprosiłem o słonia, dostałem wszystko xD
- Sofa
- cadec
- prze
- SunnO
- jajestemtenboski
- +7 innych
@Qfarcowy: to ja tez sobie takiego zażyczę :P
328
E-papierosy z zakazem palenia w miejscach publicznych

E-papierosy można kupić od 18. roku życia, palenie w miejscu publicznym to mandat 500 zł - od 8 września 2016 obowiązuje nowe prawo o wyrobach tytoniowych.
z- 234
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Mircy jak to jest z tym nowym prawem? Przylatuję teraz z uk do pl na urlop i jeśli będę palił #epapieros to mogę dostać mandat w miejscu publicznym? o_O #epapierosy #vape #vaperzy #vaping #ecigarette
- 1
- przepyszna_frytka
- konto usunięte
- dzejdzejdzej
- Gusik
- goat666
- +1 innych
814
E-papierosy,Kara - 200 tys. zł ,kupisz na eBay będziesz przestępcą Tylko w PL

Grzywna w wysokości do 200 tys. złotych albo ograniczeniem wolności lub zastosowaniem obu tych kar łącznie. Wyeliminowanie sprzedaży e-papierosów z sieci obowiązuje jednak tylko w Polsce......
z- 390
- #
- #
- 2
Ktoś już zamawiał z ismoking? Właśnie anulowali mi zamówienie na 2 aromaty od Big Mouth Liquids nie dając żadnego wyjaśnienia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
@stapleton: Dlaczego zaplątałeś filet rybny w pas od piły motorowej?
- Nemezis_
- wielkidorado
- asd1asd
- konto usunięte
- konto usunięte
- +6 innych
Komentarz usunięty przez moderatora
21
E-papierosy znikają z sieci. Za ich reklamę grozi kara - nawet 200 tys. zł

W Polsce jest około 1,8 mln e-palaczy – wynika z danych CIR. Wartość rynku elektronicznych papierosów i akcesoriów z nimi związanych szacowana jest na blisko 500 mln zł. To daje nam drugą po Włoszech pozycję w UE i trzecią w świecie pod względem produkcji.
z- 15
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Mirki, znajdę gdzieś podsumowanie legalności używania epapierosów w krajach Europy?
Jadę w krótką podróż po kilku krajach, ale nie wiem jeszcze, jakich :)
#epapierosy #epapieros
Jadę w krótką podróż po kilku krajach, ale nie wiem jeszcze, jakich :)
#epapierosy #epapieros
@blinkin: na reddicie jest spolecznosc elektronicznych papierosow na europe i bylo tam jakos zebrane ale chyba linki do ustaw poszczegolnych krajow w ich rodzimych jezykach. Nie zalinkuje bo siedze w chorwacji i net mi ssie ( ͡° ʖ̯ ͡°) .
Wez duzo LQ (bedziesz na wakacjach palil wiecej+ nie licz na sklepy) + wate/rzeczy do wymiany+ pal tam gdzie fajki/spytaj sie czy mozna i nie powinno byc
Wez duzo LQ (bedziesz na wakacjach palil wiecej+ nie licz na sklepy) + wate/rzeczy do wymiany+ pal tam gdzie fajki/spytaj sie czy mozna i nie powinno byc
Ktoś już miał podobną sytuację przy zamówieniu na edym? Strona ciągle czeka na potwierdzenie. Hajs pobrało a nie może potwierdzić.
#epapieros #edym #epapierosy
#epapieros #edym #epapierosy
Avocado 24 na iStick Pico? Da się? Da się :) #epapieros #vapenation
@strikte
@tejotte
@Szczurinios mogli by żółci przyjaciele dorobić mniejsze capy to by szly jak ciepłe bułeczki
@tejotte
@Szczurinios mogli by żółci przyjaciele dorobić mniejsze capy to by szly jak ciepłe bułeczki
- 1
Coś lepszego od Aromamizera Supreme się pojawiło żeby sobie dokupić do Cuboida? Obecnie lecę na starszym Griffinie i mega dużo osób jakiś czas temu polecało mi Aromamizera, ale jak pojawiło się coś lepszego (Może ten Limitless?) to bym wziął oczywiście to co najlepsze. Pomóżcie mireczki.
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@marek-wozniak-750: no fakt, zapomniałem o ustniku,ale i tak mi nic nie cieknie
Kupiłem sobie krem bananowy TPA i jest strasznie mdły, też tak macie czy tylko ja coś popsułem?
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
- 1
@Tylko_Japonki: bo takie kremy i inne takie solo są mdłe, dodaj trochę truskawki, maliny czy czegoś
Komentarz usunięty przez autora
Ktoś używał, albo słyszał o tym wynalazku ? http://www.laisimo.com/goods.php?id=46
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
- 0
@Pierogi_z_miesem: smoke robi średnie mody, ew wismec rx 200 rx 2/3
@Oszczer: No i kupiłem X Cube Ultra 220W ( ͡° ͜ʖ ͡°). Te trójkątne mody do mnie nie przemawiają jakoś. Mam nadzieję że będzie wsjo ok

























#gimbyznajo #epapierosy #epapieros #epalenie #bekazgimbazy #flecista #autobusyboners #solaris
NIE MA TO JAK PRAWDZIWY 1.000.000 WATÓW BATERIA
2137 OCHOW MACHOW I OLEJKI SPROWADZANE Z KUBY PRZEZ MEKSYK.
CORAZ WIECEJ AMATOROW PCHA SIE DO ZABAWY. MAM NADZIEJE ZE WEJDZIE TA NOWELIZACJA I UZYWAC EPAPIEROSA BEDZIE MOZNA TYLKO ZA POZWOLENIEM. BO PRZYCHODZI TAKI GIMBUS I CHWALI SIE SWOIM PLASTIKOWYM EPAPIEROSEM. LUDZIE NO PROSZE