@POSTER: zmień sobie lq na taki bez wody, mam aio na stanie, używam 0,5 DL jest git jedyne co mnie wqrf to fabryczny dripek , zamontowałem sobie coś dłuższego żeby nie paliło w wargi.
@skurarr po pierwsze primo wracam do upominania ze obowiązuje jeden tag
Po drugie primo samogon w literówce po mleku, wat da FAQ? Czy to tak trudno ogarnac butelkę czysta, bez ewentualnych "braków konserwantów i barwników"?
Po trzecie primo ultimo, na 100ml zmarnowane 15ml, chyba średnio się opłaca co? Byłeś w edymie w ZS, w okolicy jest z cebulion aptek, strzykawki kosztują dosłownie grosze.
Dziekuje. Dobranoc
No i poszło, wróciłem do mieszania własnych. Pierwsze zdziwienie to brak jakichkolwiek programów desktopowych, które pozwalałyby na łatwe zarządzanie własnymi aromatami i liczenie aktualnej "serii" (czy starczy czy nie itp), byłem pewien, że do tego czasu coś takiego wyjdzie. Zastanawiam się nad napisaniem własnego w wolnej chwili, a aktualnie skorzystałem z excela i sobie zautomatyzowałem co się da :).
1,5l zrobione, więc na jakiś czas starczy, ale w poniedziałek jeszcze domieszam 500ml.
Pobierz MrGreeneye - No i poszło, wróciłem do mieszania własnych. Pierwsze zdziwienie to brak...
źródło: comment_5JQpNAJBWKEsBtlFB5VtxY9QlGIwIvva.jpg
@Patry5: hehe, ja zazwyczaj robię partiami po 200ml na rzut. Btw pojawił się vanilla custard v1 z capelli, godny zainteresowania. Wziąłem kilka na próbę. No i wrócił Ecto Cooler, mam już 8 sztuk na zapas (chyba to mania, ale Ecto mogę odparować w dowolnej ilości).
Mireczki, na jakiś czas wypadłem z tematu, więc proszę o radę. Szukam tanka na gotowe grzałki, będę go używał z eVic-VTC Mini. Nie chce mi się bawić w kręcenie własnych już (mam UD Bellus i Mutation X v4), leniwy się zrobiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Czego się teraz używa? Crown II, Rafale? Coś innego?

#epapieros #epapierosy
Mirki od epapierosów. Mam taki zestaw:

https://e-dym.pl/pl/boxy/2456-koopor-mini-v2-tc-mod-80w-.html
https://e-dym.pl/pl/528-kangertech-subtank-mini.html
http://www.mhunt.pl/ladowarka-nitecore-um10-usb-lcd-mikroprocesorowa
2 x https://e-dym.pl/pl/mody/132-akumulator-efest-imr-18650-3100mah-limn-button-top-20a.html

Chetnie komus go odsprzedam po rozsadnej cenie bo sam juz tego nie uzywam z dobre pol roku. Jest tu jakis chetny? Moge podesłać zdjecia w razie zainteresowania. Chcialbym za to 250 zl + przesylka. Cena nowego zestawu to 420 zl ;)

#zakupy #epapierosy #epapieros #sprzedam
@piwniczak: 30W, 250^C i na 0,5ohm nic nie będzie strzelać, przynajmniej żadna kometa nie wpadnie do buzi. pal na W jak człowiek i będzie po problemie. poza tym strzela jak masz rzadki liquid i za dużo go w grzałce, po każdym dolewaniu trzeba parownik strzepać i nadmiar liquidu odsączyć chusteczką.