Mirki, na początek mojej przygody z #epapieros wybrałem istick pico z melo 3 mini. Dzisiaj założyłem grzałkę na tą z zestawu -0,5 ohm. Gdy ustawiam watty w okolicach 10 liquid słabo oddaje smak i czasami czuję posmak jakby metalu,natomiast gdy ustawie w okolicach 20 czy 30 smak jest intensywny, jednakże dym jest duszący i nie da się wapować. Ktoś, coś, jakieś tipy by wapowanie było lepsze? #epapierosy
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
#epapierosy #epapieros
Mirki zaczynam zabawę ze swoimi liquidami, kupiłem sobie bazę 6-tkę i koncentraty. Ile kropel koncentratu na ile bazy (tak w miarę neutralnych proporcjach aby wyczuć w którą stronę potem iść z ilością koncentratu)?
Mirki zaczynam zabawę ze swoimi liquidami, kupiłem sobie bazę 6-tkę i koncentraty. Ile kropel koncentratu na ile bazy (tak w miarę neutralnych proporcjach aby wyczuć w którą stronę potem iść z ilością koncentratu)?
- 2
@chauvinist: Każdy aromat to totalnie inna bajka, nawet tego samego producenta. "Z grubsza" nie za dobrze działa (jak robisz ciasto, nie dodajesz składników na oko póki nie jesteś naprawdę mistrzem)
Przepisy masz na e-liquid-recipes.com (wyszukaj konkretny aromat, masz tam "preferred single mix"), bardziej skomplikowane na przepisy-na-liquid.pl I kup strzykawki.
Przepisy masz na e-liquid-recipes.com (wyszukaj konkretny aromat, masz tam "preferred single mix"), bardziej skomplikowane na przepisy-na-liquid.pl I kup strzykawki.
potrzebuje pomocy od mirków z #epapierosy #epapieros
Od marca korzystam z evica VTC Mini oraz Aspire Cleito. Z modem cały czas wszystko w porządku, a co do parownika to od miesiąca mam problem. Na biurku delikatnie przewrócił mi się parownik, pękło szkliełko. Całkiem zrozumiałe, miało prawo do tego dojść. Nie ma problemu bo miałem zapasaowe, zakładam i pękło. Zapewne zrobiłem coś źle, chociaż wcześniejsze szkiełko demontowałem wielokrotnie. Zamawiam szkiełko w edymie. Zakładam.
Od marca korzystam z evica VTC Mini oraz Aspire Cleito. Z modem cały czas wszystko w porządku, a co do parownika to od miesiąca mam problem. Na biurku delikatnie przewrócił mi się parownik, pękło szkliełko. Całkiem zrozumiałe, miało prawo do tego dojść. Nie ma problemu bo miałem zapasaowe, zakładam i pękło. Zapewne zrobiłem coś źle, chociaż wcześniejsze szkiełko demontowałem wielokrotnie. Zamawiam szkiełko w edymie. Zakładam.
- 2
@don_baltazar: ja obstawiam, że jak Ci spadł za 1 razem, coś się zrobiło z osią pionową parownika (w 1 miejscu mocno ciśnie, naprzeciwko jest lekki luz ew miejsce docisku szkła jest lekko spłaszczone i nie tak okrągłe jak szkło) i po prostu jak wapujesz, to naprężenie + temperatura rozwalają pyrex po linii naprężeń. Ja bym uszczelnił z ciekawości właśnie taśmą, bo możliwe, że samo pęknięcie wyrówna układ i będzie ok (oczywiście
- 2
@don_baltazar: nie miałem Cleito, więc ciężko mi dokładnie porównać, ale pomyśl czy nie ściągnąć sobie z fasttechu Uwell Crown (wersja 1, wersja 2 jest gorsza). W Polsce już raczej nie do dostania, uznawany za najlepszy parownik na fabryczne grzałki. Ew. podpytaj na tagu, może ktoś ma porównanie z Cleito.
Czy taki zestaw będzie dobry?
https://www.aliexpress.com/item/Carbon-Fibre-Vision-Spinner-iii-V3-Battery-Adjustable-Voltage-1600mah-ego-e-cig-spinner-3-starter/32599119072.html?spm=2114.01010208.3.94.easb9m&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_0_10091_10090_10088_10089,searchweb201603_1&btsid=596e5cd7-1dd9-4113-8090-9063b3a2a834
Gdzie na początek kupić liquidy, żeby nie kupować zbyt dużo ale żeby też nie przepłacić i nie wydać za dużo na wysyłkę (epapierosa kupuję na prezent i nie wiem, czy się spodoba)?
#epapierosy #epapieros
https://www.aliexpress.com/item/Carbon-Fibre-Vision-Spinner-iii-V3-Battery-Adjustable-Voltage-1600mah-ego-e-cig-spinner-3-starter/32599119072.html?spm=2114.01010208.3.94.easb9m&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_0_10091_10090_10088_10089,searchweb201603_1&btsid=596e5cd7-1dd9-4113-8090-9063b3a2a834
Gdzie na początek kupić liquidy, żeby nie kupować zbyt dużo ale żeby też nie przepłacić i nie wydać za dużo na wysyłkę (epapierosa kupuję na prezent i nie wiem, czy się spodoba)?
#epapierosy #epapieros
- 1
@Stanley_K: ten zestaw jest dość staroświecki i taki sobie. Polecam istick pico (albo w full kicie z melo3 mini, albo sam i do niego uwell crown wersja 1) i ogniwo np lg hg2
Potrzebujesz liquidów (do kupienia na wyspach, zamówienia online z e-dym.pl albo nawet zrobienia samemu) i zapasowych grzałek (padają po 7-10 dniach, zależy od atomizera)
Potrzebujesz liquidów (do kupienia na wyspach, zamówienia online z e-dym.pl albo nawet zrobienia samemu) i zapasowych grzałek (padają po 7-10 dniach, zależy od atomizera)
@Sofa: zależy które. Mi podeszła jedna tytoniówka od nich. Wiśnia jednak mocno ssie, jakkolwiek to brzmi.
- 1
Z racji zawalonego mieszkania parownikami myślę nad kolejnym RDA. Czy ktoś korzysta z Vaporesso Transformer RDA ( http://www.vaporesso.com/atomizers/rdas/transformer-rda-atomizer-vaporesso ) lub jest w stanie polecić coś co nie będzie downgradem z Wotofo Sapor RDA ( http://www.wotofo.com/wotofo-sapor-rda.html )? Obecnie celuje w coś postless.
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
- 1
Witam, czy są tu jacyś e-palacze miekszajacy w Austrii? Chciałbym kupic e-papierosa na prezent świąteczny osobie przebywającej w Austrii, ale nie znam sie na tym, w związku z czym prosiłbym o poradę. Czy istnieją jakieś e-papierosy masówki, tzn chodzi przede wszystkim o to aby były jak najmniej skomplikowane, ażeby osoba ta nie musiała sie bawić w składanie, mieszanie i nalewanie jakichs płynów itp. tylko mogła kupic wkład i gotowe, a ponadto zeby
- 1
@mixplus: normalnie się go odkręca i nalewa do środka i tyle,
najlepiej wybierz się do sklepu niech ci pokażą, doradzą i pokażą jak obsługiwać (to proste)
polecam też lekturę https://starychemik.wordpress.com/e-papierosy-faq/
najlepiej wybierz się do sklepu niech ci pokażą, doradzą i pokażą jak obsługiwać (to proste)
polecam też lekturę https://starychemik.wordpress.com/e-papierosy-faq/
Myślicie, że coś takiego ma sens do palenia herbaty ziołowej?
https://www.aliexpress.com/item/No-Wick-Wax-Vaporizer-Ceramic-donut-Atomizer/32749706238.html?spm=2114.30010308.3.10.tJ82fO&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10091_10090_10088_10089,searchweb201603_1&btsid=0cec5f40-34bd-4f4e-992e-2a8798514f3a
#aliexpress #epapierosy #epapieros #wykopsmokersclub #wykopjointclub
https://www.aliexpress.com/item/No-Wick-Wax-Vaporizer-Ceramic-donut-Atomizer/32749706238.html?spm=2114.30010308.3.10.tJ82fO&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10091_10090_10088_10089,searchweb201603_1&btsid=0cec5f40-34bd-4f4e-992e-2a8798514f3a
#aliexpress #epapierosy #epapieros #wykopsmokersclub #wykopjointclub
- 19
Kupilem i zmontowalem wlasnie Evic VTwo i mam taki problem ze jak zaczynam nagrzewac to przez 2-3 sekundy nie leci dym, po czym wystrzeliwuje kropelke w ciul nagrzanego olejku i dopiero potem leci dym, co #!$%@??
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
- 4
No hurwa i powiedzcie mi, że na takie wpisy nie powinno się odpowiadać wklejeniem pasty ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Pawel990: jaki parownik, grzałkę zakropliłeś przed użyciem?
@Pawel990: jaki parownik, grzałkę zakropliłeś przed użyciem?
Przwciez pewnie on ma Cubisa. Pro i tak juz bedzie, taki urok tego parownika
#epapieros #epapierosy
Wszedlem w posiadanie SMPLa z Mutacją v3, jest to moj pierwszy mech no i taka gora z grzalkami bez widocznego zbiorniczka. Kiedy wyczuc ze liquid na grzalkach sie wyczerpuje i trzeba znowu je zalac?
Wszedlem w posiadanie SMPLa z Mutacją v3, jest to moj pierwszy mech no i taka gora z grzalkami bez widocznego zbiorniczka. Kiedy wyczuc ze liquid na grzalkach sie wyczerpuje i trzeba znowu je zalac?
#epapierosy #epapieros
Cześć mirki. Kupiłem sobie właśnie pierwszego boxa. Mianowicie polecanego w FAQ Istick pico. Mógłby mi ktoś w skrócie napisać jak się tego używa oraz objaśnić ustawienia opcji, które posiada?
Cześć mirki. Kupiłem sobie właśnie pierwszego boxa. Mianowicie polecanego w FAQ Istick pico. Mógłby mi ktoś w skrócie napisać jak się tego używa oraz objaśnić ustawienia opcji, które posiada?
- 1
@Przenrzyto: tak szybko
- 5 klików - włączenie
- 3 kliki - zmiana trybu (power albo vw do zwykłych grzałek; ni, ti, ss do dedykowanych z odpowiednich metali; tcr do innych metali z krzywą rezystancji czyli nie-kanthal, bypass do trybu "pseudo mechanika")
- plus i minus - zmiana mocy
- 3 kliki, potem plus i minus - zmiana parametrów w trybach
- fire i minus na raz na 3 sek -
- 5 klików - włączenie
- 3 kliki - zmiana trybu (power albo vw do zwykłych grzałek; ni, ti, ss do dedykowanych z odpowiednich metali; tcr do innych metali z krzywą rezystancji czyli nie-kanthal, bypass do trybu "pseudo mechanika")
- plus i minus - zmiana mocy
- 3 kliki, potem plus i minus - zmiana parametrów w trybach
- fire i minus na raz na 3 sek -
@Przenrzyto uwaga objaśniam. Jeśli ktoś uzna, że ładnie można dodać do FAQ np.
Mod ma 3 przyciski : fire (podłużny nad ekranem pod baniakiem) plus i minus od spodu.
Mod posiada tryby pracy :
- VW (znany jako power) czyli standardowy naciskać fire, mod podaje zadany prąd na grzałke.
- bypass - taki tryb jak z modów mechanicznych, tzn podaje prąd o napięciu odpowiadającym aktualnemu napięciu akumulatora. W miarę rozładowania co raz
Mod ma 3 przyciski : fire (podłużny nad ekranem pod baniakiem) plus i minus od spodu.
Mod posiada tryby pracy :
- VW (znany jako power) czyli standardowy naciskać fire, mod podaje zadany prąd na grzałke.
- bypass - taki tryb jak z modów mechanicznych, tzn podaje prąd o napięciu odpowiadającym aktualnemu napięciu akumulatora. W miarę rozładowania co raz
Mój Nowy innokin w fazie testów.
0.5ohm więc W20 a V2.3. Jak myślicie?
Para letnia i średni dym , ale jak daje v2.4 robi się ciepło
#epapierosy #epapieros
0.5ohm więc W20 a V2.3. Jak myślicie?
Para letnia i średni dym , ale jak daje v2.4 robi się ciepło
#epapierosy #epapieros
Mirki wyszedłem z obiegu i jakiego taka na gotowa grzałki polecacie? #epapieros #epapierosy
@Tylik: smok micro tfv4 - smak ok, grzalki 8,5$ za 5, bazy na wlasne grzalki w wersji na jedna lub dwie w cenie 5$, obsluga bezproblemowa
- 1
@Tylik: cubis jest okay, ale zakres regulacji af ma niewielki + kondensacja lq na driptipie/gniezdzie driptipa moze powodowac 'bulgotanie' (szczegolnie jesli zbyt mocno zakrecisz top cap), wiec co jakis czas trzeba go 'strzepnac' jak termometr. ;-) wersji pro nie polecam - z jakiegos powodu koszmarnie pluje/strzela lq w trakcie pracy.
- 1
Chcę kupić https://e-dym.pl/pl/nowa-cena/2129-75w-eleaf-istick-pico-tc-mod-full-kit-wo.html
Aktualnie kręce sobie grzałki na zwykłym OCC od Kangera na Subtanku Nano, czy coś takiego będzie pasować do tego Melo 3? https://e-dym.pl/pl/warsztat/1777-eleaf-melo-2-ecr-atomizer-head-1ohm.html?search_query=eleaf&results=64
A może kupić samą baterię i jakiś baniak RTA np. https://e-dym.pl/pl/nowa-cena/2675-atomizer-eleaf-oppo-rta.html?search_query=eleaf&results=64 ?
Na początek w może lepsze by było coś pod single coila?
Jestem zielony w tym temacie bo od 2 lat jadę na tym Subtanku Nano.
#epapierosy #epapieros
Aktualnie kręce sobie grzałki na zwykłym OCC od Kangera na Subtanku Nano, czy coś takiego będzie pasować do tego Melo 3? https://e-dym.pl/pl/warsztat/1777-eleaf-melo-2-ecr-atomizer-head-1ohm.html?search_query=eleaf&results=64
A może kupić samą baterię i jakiś baniak RTA np. https://e-dym.pl/pl/nowa-cena/2675-atomizer-eleaf-oppo-rta.html?search_query=eleaf&results=64 ?
Na początek w może lepsze by było coś pod single coila?
Jestem zielony w tym temacie bo od 2 lat jadę na tym Subtanku Nano.
#epapierosy #epapieros
konto usunięte via Android
- 2
Bydle uroslo jeszcze bardziej. Cthulhu V3 nawet niezle smaczy. Ale trzeba sie troche nameczyc z ulozeniem grzalek przed skreceniem ich. Ma jeden otwor na dwie nogi grzalek. Trzeba skrecac i wkladac dwie grzalki na raz.
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
konto usunięte via Android
- 7
@audiokoks niedlugo janusze od epapierosow beda wygladali jakby dildo siorpali xd
- 0
@myrmyrek: a to jeszcze nie wyglądają? :O
konto usunięte via Android
- 1
Murki co sądzicie o tym modelu ? Volish control nano v2 miał ktoś ,poleca ? #epapierosy #epapieros
- 4
@logiczny139: Stare i drogie. Pico + lg hg2
@logiczny139: Jeżeli cena koło 100 zł i nie chcesz się bawić w jakieś mega ultra alien doble fused vegan claptony to nie bierz bo 75w cie mocno ograniczy
- 1
@TymRazemNieBedeBordo: polecam moje najnowsze dzieło: http://www.wykop.pl/wpis/20481095/10-strawberry-ripe-8-black-currant-4-dragonfruit-p/
bardzo przyjemny liquid, wszystkie to aromaty z tpa, i szczerze polecam epłyny jako źródełko wymienionych aromatów.
bardzo przyjemny liquid, wszystkie to aromaty z tpa, i szczerze polecam epłyny jako źródełko wymienionych aromatów.
- 1
Sernik z capelli polecam pyszności "new york cheesecake"
@TymRazemNieBedeBordo:
@TymRazemNieBedeBordo:
- 5
Avocado 24 Bottom Airflow
Minęło mi kilka godzin z tym parownikiem, około 10 ml liquidu wypalonych na tym baniaku więc napiszę co zauwayżyłem. Wymiarowo większy o 4mm od swojego poprzednika, nie przeszkadza mi to bo i tak jest niewielkim tankiem.
Górny cap zaokrąglony u góry, jednym to się może podobać innym nie. Osobiście wygląd mi nie przypadł aż tak do gustu, zwykłe Avocado 24 bardziej mi się podobało. Cap trzyma się na
Minęło mi kilka godzin z tym parownikiem, około 10 ml liquidu wypalonych na tym baniaku więc napiszę co zauwayżyłem. Wymiarowo większy o 4mm od swojego poprzednika, nie przeszkadza mi to bo i tak jest niewielkim tankiem.
Górny cap zaokrąglony u góry, jednym to się może podobać innym nie. Osobiście wygląd mi nie przypadł aż tak do gustu, zwykłe Avocado 24 bardziej mi się podobało. Cap trzyma się na
konto usunięte via Android
- 2
Hej mam pytanie mam teraz e fajke o mocy 40W duża jest róznica jak bym przerzucił sie na 60W #epapierosy #epapieros
- 2
@logiczny139: @Sofa: gimb alarm ijoijoijoijoijoijo
konto usunięte via Android
- 1
@7uras twoja odpowiedz wiele wnosi dziękuje




























#epapieros
a jesli kumasz