#epapieros #epapierosy po co się nimi inchalujecie jak można palić fajkę z cybuchem
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Mirki czemu zawsze jak zrobie samogona ice candy to jest posmak spalenizny? Za duzo leje a moze za malo(inawera 5%/esmokingworld 10%)? Mialem z inawery to na poczatku byl bardzo dobry smak a potem cos sie..cos sie popsuło.. Teraz kupilem z esmokingworld i to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°) baza optimum z innymi aromatami tak nie mam
#epapierosy #epapieros #liquid #mojliquid
#epapierosy #epapieros #liquid #mojliquid
- kaszankaschabowa
- slavas
- znienackowy
- prze
- 7uras
- +2 innych
@Duzy_Kotlet fajny smok
- 2
Czuje metaliczny zapach z atomizera ijust2. Co może to być? Możliwe że od liquidu?
#epapieros
#epapieros
konto usunięte via Android
- 0
Rozkreć tanka, wsadz do miski i zalej wrząca wodą
- 3
@kb_zwrl: dorwałem ostatnio ciekawszą, Strawberry z Flavormonks, polecam. Podobna do ripe z TPA, mniej chemiczna. Mają też ciekawy Divine Custard i zajebisty Bisquit, lepszy od Inawerowego.
@jedentrylion codziennie ten sam #!$%@? mem. Nie znudzi ci się to?
- 1
Mirki co się dzieje z moim smokiem tvf8. Zalałem liquid nic nie ciekło. Zacząłem palić strzeliło i sporo liquidu pociekło. Teraz nawet jak nie używam to przecieka. Wina grzałki? Czy liquidu którego zrobiłem? Miał ktoś taki problem?
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
- 0
@Duzy_Kotlet: Ten Typ tak ma na robionych grzałkach. Też nie mam pojęcia jak to się dzieje, bo miejsce na watę w rba jest poniżej wlotu powietrza. Ale jak tam jest mało waty to przy przechylaniu może się ulać. Ja to rozwiązałem tak, że zalewam 3/4 i spokój ale na oryginalnych grzałkach nie powinno nic Ci ciec.
Mireczki, czy ma ktoś na zbyciu 100ml jakiegoś owocowego samogonu? Wymienię na papierki z wizerunkiem królów polskich. Moje się mieszają i jeszcze trochę im potrzeba, a w magazynku pusto :(
#epapierosy #epapieros #krakow #eliquid
#epapierosy #epapieros #krakow #eliquid
- 1
jaki box i jakis tank zeby smak byl ok i chumra duza? cena powiedzmy do 300 zl. A jak bylby do 200 to tez sie nei obraze:) #epapierosy #epapieros
- 1
Przez tę głupią ustawę czuję się jak dziecko we mgle, w dodatku sam nie palę i się na tym nie znam...
Gdzie we wrocławiu kupię e-papierosa bez przepłacania i bez naciągania? Szukam czegoś w okolicach chyba dolnej półki cenowej (tak 150 zł), dla osoby do tej pory zadowolonej z easy vap. Zmiana potrzebna, bo po ~1.5 roku bateria ledwo zipie, dymu brak, grzania brak. Czasami coś zaskoczy, ale chwile podziała i tyle.
Gdzie we wrocławiu kupię e-papierosa bez przepłacania i bez naciągania? Szukam czegoś w okolicach chyba dolnej półki cenowej (tak 150 zł), dla osoby do tej pory zadowolonej z easy vap. Zmiana potrzebna, bo po ~1.5 roku bateria ledwo zipie, dymu brak, grzania brak. Czasami coś zaskoczy, ale chwile podziała i tyle.
- 1
Jaki to jest Joyetech? kolega ma na sprzedaz a slabo sie zna... Doszlismy juz ze parownik to Smok. #epapierosy #epapieros
@smieszny_mirek ale ten Cuboid jest k... duży.
Mirki, mam Council of Vapor Vengeance, sprzęt całkiem zacny. Wczoraj różowy przez przypadek zrzucił mi go z szafki i tank się śmiesznie wygiął. Naprawa trwała dosłownie 3 sekundy, bo wystarczyło docisnąć górę, by jakiś tam element wskoczył na miejsce. Co prawda zyskałem przez to obrót wlotu powietrza o 360 stopni. Aczkolwiek przez pierwsze sekundy myślałem, że po sprzęcie. I na moment wróciłem myślami do Aspire Tritona II, którego znalazłem jakiś czas temu.
Komentarz usunięty przez moderatora
szukam czegoś, co zastąpi mi przez jakiś czas isticka 100w, co polecacie?
#epapierosy #epapieros #vapenation
#epapierosy #epapieros #vapenation
- 1
- 3
Chyba znalazłem swój ulubiony smak liquidu, a jest nim mango. Jakie to smaczne (。◕‿‿◕。)
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros #vapenation #liquid
Witam wykopki. Zamierzam pierwszy raz zrobić swoją własną bazę.
Moim celem jest uzyskanie bazy 3mg/ml ~ 60/40
czy w takim wypadku moje obliczenia:
83.33 ml bazy
558.33 ml glikolu
358.33 ml gliceryny
są słuszne?
Słyszałem, że polecana jest tu baza hangsen 36 mg/ml 50/50, ale nie wiem nic o tym skąd wziąć dobry glikol i glicerynę, #pomozecie ?
Also, czy tak jak na przykładzie robienia liquidu, w przypadku
Witam wykopki. Zamierzam pierwszy raz zrobić swoją własną bazę.
Moim celem jest uzyskanie bazy 3mg/ml ~ 60/40
czy w takim wypadku moje obliczenia:
83.33 ml bazy
558.33 ml glikolu
358.33 ml gliceryny
są słuszne?
Słyszałem, że polecana jest tu baza hangsen 36 mg/ml 50/50, ale nie wiem nic o tym skąd wziąć dobry glikol i glicerynę, #pomozecie ?
Also, czy tak jak na przykładzie robienia liquidu, w przypadku
- 1
- 2
@postrachNocnegoSzczura: po co właściwie Ci ten litr bazy? Potem jak dodasz aromaty, to każdy mix w zależności od aromatów i tak będzie miał totalnie różne proporcje pg/vg. Ba - będzie miał totalnie różną moc nikotyny! - taki z 15% aro będzie znacznie słabszy od takiego z 5%. Do tego nikotyna w miksie będzie się starzeć i degenerować.
Wystarczy mieć zapas glikolu, gliceryny i mieszać za każdym razem z aromatami i bazą
Wystarczy mieć zapas glikolu, gliceryny i mieszać za każdym razem z aromatami i bazą
- 1
#gomorra #epapierosy #epapieros Czy ktoś kojarzy jakiego modelu e-papierosa używa Salvatore Conte w serialu Gomorra?
- 1
- 0
@aleBajka: Słabiej chyba być nie może, a fikuśne e-p można znaleźć w każdej kategorii, chociaż nie wiem, czy ktoś się tym w Polsce bawi, bo mnie one nie interesują i nie znam rynku za bardzo.
- 5
@audiokoks: napędzasz rynek, szybciej kupisz nowe. Pamiętaj wapować na passthrough dużo.
@BeeHoney: Ładowanie przez USB nie może uszkodzić elektroniki boxa. Nie ma takiej możliwości. Czemu? Bo napięcie ładowania z USB wynosi 5V, maksymalne natężenie wynosi najczęściej do 1A, chyba, że moduł ładowania w boxie wynegocjuje sobie wyższe natężenie, ale jest to wątpliwe, gdyż zazwyczaj nie są tak zaawansowane.
Dlatego też elektronika w trakcie ładowania przez USB nie jest ani trochę obciążona. Jedyny problem jest w tym, że najczęściej do ładowania używa się
Dlatego też elektronika w trakcie ładowania przez USB nie jest ani trochę obciążona. Jedyny problem jest w tym, że najczęściej do ładowania używa się



























Jest ktoś mi w stanie powiedzieć czy po wejściu ustawy można legalnie zamawiać boxa z Chin?