Mirki czemu zawsze jak zrobie samogona ice candy to jest posmak spalenizny? Za duzo leje a moze za malo(inawera 5%/esmokingworld 10%)? Mialem z inawery to na poczatku byl bardzo dobry smak a potem cos sie..cos sie popsuło.. Teraz kupilem z esmokingworld i to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°) baza optimum z innymi aromatami tak nie mam
#epapierosy #epapieros #liquid #mojliquid
@skurarr: ja wzialem tego triton claptona do melo 2 i ladnie chodzil i smak lepiej oddawal od ijustowego ja go polecam
jedynie uwazaj na notchcoile od e leafa bo mi przyszedl z peknieta nozka i grzalka fabrycznie do kosza
@kb_zwrl: dorwałem ostatnio ciekawszą, Strawberry z Flavormonks, polecam. Podobna do ripe z TPA, mniej chemiczna. Mają też ciekawy Divine Custard i zajebisty Bisquit, lepszy od Inawerowego.
@Duzy_Kotlet: Ten Typ tak ma na robionych grzałkach. Też nie mam pojęcia jak to się dzieje, bo miejsce na watę w rba jest poniżej wlotu powietrza. Ale jak tam jest mało waty to przy przechylaniu może się ulać. Ja to rozwiązałem tak, że zalewam 3/4 i spokój ale na oryginalnych grzałkach nie powinno nic Ci ciec.
Przez tę głupią ustawę czuję się jak dziecko we mgle, w dodatku sam nie palę i się na tym nie znam...

Gdzie we wrocławiu kupię e-papierosa bez przepłacania i bez naciągania? Szukam czegoś w okolicach chyba dolnej półki cenowej (tak 150 zł), dla osoby do tej pory zadowolonej z easy vap. Zmiana potrzebna, bo po ~1.5 roku bateria ledwo zipie, dymu brak, grzania brak. Czasami coś zaskoczy, ale chwile podziała i tyle.
Mirki, mam Council of Vapor Vengeance, sprzęt całkiem zacny. Wczoraj różowy przez przypadek zrzucił mi go z szafki i tank się śmiesznie wygiął. Naprawa trwała dosłownie 3 sekundy, bo wystarczyło docisnąć górę, by jakiś tam element wskoczył na miejsce. Co prawda zyskałem przez to obrót wlotu powietrza o 360 stopni. Aczkolwiek przez pierwsze sekundy myślałem, że po sprzęcie. I na moment wróciłem myślami do Aspire Tritona II, którego znalazłem jakiś czas temu.
#epapierosy #epapieros #vapenation #liquid
Witam wykopki. Zamierzam pierwszy raz zrobić swoją własną bazę.
Moim celem jest uzyskanie bazy 3mg/ml ~ 60/40
czy w takim wypadku moje obliczenia:

83.33 ml bazy
558.33 ml glikolu
358.33 ml gliceryny

są słuszne?

Słyszałem, że polecana jest tu baza hangsen 36 mg/ml 50/50, ale nie wiem nic o tym skąd wziąć dobry glikol i glicerynę, #pomozecie ?
Also, czy tak jak na przykładzie robienia liquidu, w przypadku
@postrachNocnegoSzczura: po co właściwie Ci ten litr bazy? Potem jak dodasz aromaty, to każdy mix w zależności od aromatów i tak będzie miał totalnie różne proporcje pg/vg. Ba - będzie miał totalnie różną moc nikotyny! - taki z 15% aro będzie znacznie słabszy od takiego z 5%. Do tego nikotyna w miksie będzie się starzeć i degenerować.

Wystarczy mieć zapas glikolu, gliceryny i mieszać za każdym razem z aromatami i bazą
@aleBajka: Słabiej chyba być nie może, a fikuśne e-p można znaleźć w każdej kategorii, chociaż nie wiem, czy ktoś się tym w Polsce bawi, bo mnie one nie interesują i nie znam rynku za bardzo.
@BeeHoney: Ładowanie przez USB nie może uszkodzić elektroniki boxa. Nie ma takiej możliwości. Czemu? Bo napięcie ładowania z USB wynosi 5V, maksymalne natężenie wynosi najczęściej do 1A, chyba, że moduł ładowania w boxie wynegocjuje sobie wyższe natężenie, ale jest to wątpliwe, gdyż zazwyczaj nie są tak zaawansowane.
Dlatego też elektronika w trakcie ładowania przez USB nie jest ani trochę obciążona. Jedyny problem jest w tym, że najczęściej do ładowania używa się