#epapierosy #epapieros
Witam mirki, potrzebuje pomocy z e-papierosem. Wczorajszego dnia czytałem wasze FAQ co do e-papierosów i zdecydowałem się na zestaw Joyetech Evic Vtwo mini + Cubis Pro. Do tego kupiłem akumulator Samsunga 25R i jakiś gunwo liquid na start (Vape Indigo Dive 12mg)
Naładowałem baterie, skręciłem go razem z grzałką w zestawie z Cubisem Pro "Notch Coil", zalałem liquidem i odczekałem 20 minut. Było wszystko w porządku, kwestia ustawień pod siebie.
Dobra, wszystko gra. Wymieniłem grzałkę na BF 0.50 DL 15-30W zamiast tego notch coila i gitara, nic nie pluje ani nie bulgocze. Nie wiem czy ten notch coil był jakiś jebnięty czy liquid zbyt rzadki na niego. Teraz tylko bawić się z lepszymi liquidami i grzałkami :D Dzięki mirki za pomoc! ()
Poszukuję poradymam isticka 100w tc i smoka tfv4 od pół roku i chcę wymienić to na sam nie wiem co. Mój budżet to 200zł+kwota ze sprzedaży obecnego czyli ok. 400-450zł. Zastanawiam się nad smokiem tfv8 ale co do zasilania nie mam pojęcia. Używane wchodzi w gre, może któryś z mirków ma coś na sprzedaż, albo zechce odkupić mój zestaw :P.
#epapierosy
#epapieros
#vaperzy
#vape
Siema Mirki mam dzisiaj nie lada gratkę. Szukam konesera sztuki który chciałby zakupić instalację artystyczną p.t. "Mokry sen maszynisty" a.k.a. "Comming out" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdjęcia instalacji i części składowych: http://pokazywarka.pl/bkad10/

W skład instalacji wchodzą:

* Wismec RX200s (+ pudełko i co w nim było + paragon z e-dymaj z 2016-06-02; 100% sprawny, z wyglądu jak w życiu - nie oszczędzany, ale IMHO znoszony wygląda lepiej :P
@smieszny_mirek: ja jestem bardzo zadowolony.
Jest znacznie lepszy od smaku na dużym tfv8. Jak dla mnie na baby smak jest bardzo dobry.

Uwell I jest znany z mega smaku Ale moim zdaniem na evicu nie da rady wykorzystać jego potencjału. Albo nawet jeśli to zeżre energię ;)

Zrobisz oczywiście jak będziesz uważał :)

Mireczki, poszukuje przepisów na konkretne smaki do dwóch mieszanek, kupiłem aromaty ale dalej zastanawiam się nad % aromatu w stosunku do bazy;
1# Truskawka (Dillon's) Biszkopt (Dillon's) Vanilla Custard (Capella)
2# Mango (Dillon's) Jagoda (smooke.pl) Key Lime (TPA)
Jakieś pomysły? Dodam tylko że nima czas na próbki, walę z grubej rury po 0,5l :D
#epapierosy #epapieros
@Makku11: lżejszy od cuboida (wydaje mi się, że z ogniwami waży tyle co cuboid bez), nie wiem jak z tc bo nie korzystam ale z tego co zauważyłem niema tam ustawiania watów (?) można tylko preheat ustawić.
Raz miałem problem taki, że nierównomiernie rozładowywał ogniwa i nie mogłem z moda korzystać ale to chyba wina ogniw bo po następnym naładowaniu wszystko git.
Pin solidny, parowniki które na cuboidzie nie wkręcały się
Mirki mieliście kiedyś problem z przegrzewaniem się Evica vtc mini? Ojciec kolegi mi dał abym coś z tym zrobił bo podłączył do ładowania (komputera) i po chwili fajek przestał działać. Rozkręciłem go, poczyściłem styki i włączył się. Z tym, że coś jest nie tak ponieważ po minucie strasznie mocno się grzeje, konkretniej dolna część płyty głównej i coś jakby radiator z drugiej strony na środku. Dodatkowo nie wykrywa żadnego parownika ani nie
@7uras: teraz tak patrze po tym kodzie ochrony i prawdopodobnie ma klona, dlatego nie chce sie wgrac soft. Cóż, nic z tym nie zrobi chociaż spróbuje jeszcze trochę się pomęczyć. Ciekawa zagwozdka