Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 2
Na razie używam atomizera, który został mi po ijust, zasilanie to iStick Pico. Chciałbym zacząć robić własne grzałki. Chcę kupić coś takiego: https://e-dym.pl/pl/warsztat/1777-eleaf-melo-2-ecr-atomizer-head-1ohm.html
Jaki drut mam do tego zamówić? Chciałbym się pobawić kontrolą temperatury w isticku, więc chciałem zamówić:
https://e-dym.pl/pl/druty/1938-ud-drut-tytanowy-ta1-d03mm-28ga.html
a na normalny tryb jakiś Kanthal, tylko, jaką dobrać grubość dla drutu tytanowego i kanthala?
#epapieros #epapierosy
Jaki drut mam do tego zamówić? Chciałbym się pobawić kontrolą temperatury w isticku, więc chciałem zamówić:
https://e-dym.pl/pl/druty/1938-ud-drut-tytanowy-ta1-d03mm-28ga.html
a na normalny tryb jakiś Kanthal, tylko, jaką dobrać grubość dla drutu tytanowego i kanthala?
#epapieros #epapierosy
- 2
@DragonEW: Tytan i nikiel na paczątek przygody z TC są dość upierdliwe - nie można budować normalnych microcoili ani przepalać (oba przegrzane wydzielają kancerogeny). O wiele lepszym pomysłem na start jest drut stalowy, który jest bezpieczniejszy, można go używać i w trybie power i w TC, można przepalać itd.
- 2
@DragonEW: ja bym nawet wziął cieńszy, bo na bazie rba mało zwojów wejdzie a stal prsewodzi dobrze i opór mały wyjdzie.
konto usunięte via Android
- 2
Mireczki, gdzie tanio zamowic ego Aio? Przez internet bądź na terenie #torun. Będzie to mój pierwszy epapieros, do 0mg.
#epapierosy #epapieros #kiciochpyta
#epapierosy #epapieros #kiciochpyta
- 4
@ZjemCiNoge: ja #!$%@? juz sie rzucili obroncy xDDDD co wam do tego co kto pali a ja sobie lubie na patrzec ma epapierosy i ukladam je na polce
konto usunięte via Android
- 1
konto usunięte via Android
- 5
Mirki, dobrze zawinalem i wlozylem wate do drippera? To moj pierwszy dripper.
#epapierosy #epapieros #vapenation
#epapierosy #epapieros #vapenation
@audiokoks Poprawnie imo ja bym dała trochę mniej bo może się pocić mocno albo pociec po prostu.
Witam, chciałbym podrasować jakoś mojego epapierosa Joyetech Ego AIO. Zależy mi na większej i gęstszej "chmurze" z niego. Co mogę zrobić? Zapraszam do dyskusji ;)
- 4
@kowalskjan373: jak chcesz podrasowac to jakieś naklejki jebnij, tlumik, spojler
#epapierosy #epapieros #epalenie #pytaniedoeksperta
Czołem Mirki! Mój Mild Wave zaczął ostatnio stroić fochy, w związku z czym postanowiłem zrobić niewielki krok do przodu i kupić sobie coś nieco lepszego, mianowicie Joyetech Evic VTwo Mini z tym jego parownikiem. W tym przypadku akurat nie mam wątpliwości, moda polecacie jako dobry sprzęt, aczkolwiek można powiedzieć że jestem "zielony" jeśli chodzi o obsługę tego typu modów, stąd pytania:
1. Akumulator który wybrałem (polecany z resztą
Czołem Mirki! Mój Mild Wave zaczął ostatnio stroić fochy, w związku z czym postanowiłem zrobić niewielki krok do przodu i kupić sobie coś nieco lepszego, mianowicie Joyetech Evic VTwo Mini z tym jego parownikiem. W tym przypadku akurat nie mam wątpliwości, moda polecacie jako dobry sprzęt, aczkolwiek można powiedzieć że jestem "zielony" jeśli chodzi o obsługę tego typu modów, stąd pytania:
1. Akumulator który wybrałem (polecany z resztą
@matpoz91: aku jak @sofa proponuje, ładowarka jak @sofa proponuje - to nie konieczność przy jednym aku Ale tak po prostu wygodniej... zacznij zabawę od niskiej mocy i jadąc w górę poszukaj gdzie będzie smakować - niskiej czyli jakieś 20w, w tym trybie możesz każda grzałkę u używać... Cubis ma niby bazę rba Ale trzeba skoro praktyki żeby efekty były zadowalające Ale grzałki gotowe nie są drogie... lq Premium to sobie sam
- 1
@Sofa: na mechaniku przekraczasz 20A przy 0,2ohm i niżej. To daje 84W w twarz. Nie dasz rady tak wapować nawet na stalowym staggered (moim zdaniem ofc).
@znienackowy: czekam na mojego Uwell D2 w kwestii smaku. Serpenta chciałem, ale.jakoś w efekcie odpuściłem.
@znienackowy: czekam na mojego Uwell D2 w kwestii smaku. Serpenta chciałem, ale.jakoś w efekcie odpuściłem.
- 4
Witam ponownie vapujących Mireczków, pojawiam się z moim cokwartalnym ogłoszeniem o liquidach z UK, ale tym razem parę rzeczy się zmieniło:
- Cena sztywne 10 zł/10 ml (20zł/20ml)
- Podobno już nie można sprzedawać przez internet, więc wrzucam tylko informację o tym, a co do sprzedaży pozostaje odbiór osobisty .
- Ewentualnie mógłbym wysłać komuś darmowe liquidy które się jeszcze nie sprzedały, ale jako że na pocztę/paczkomat daleko i butelki ciężkie oczekuję
- Cena sztywne 10 zł/10 ml (20zł/20ml)
- Podobno już nie można sprzedawać przez internet, więc wrzucam tylko informację o tym, a co do sprzedaży pozostaje odbiór osobisty .
- Ewentualnie mógłbym wysłać komuś darmowe liquidy które się jeszcze nie sprzedały, ale jako że na pocztę/paczkomat daleko i butelki ciężkie oczekuję
2
Kolejna eksplozja epapierosa w kieszeni

Czy ktoś wie co to za model epapierosa ?
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
#epapierosy #epapieros
od roku używam ijust2 i mi się jeszcze nie zepsuł :)) #wygryw
0zł wydane na zabaweczki, które psują się po paru tygodniach, tak jak to było za czasów egonów
Jakiej bazy do samogonów używacie, znajdzie gdzieś coś godnego polecenia ?
od roku używam ijust2 i mi się jeszcze nie zepsuł :)) #wygryw
0zł wydane na zabaweczki, które psują się po paru tygodniach, tak jak to było za czasów egonów
Jakiej bazy do samogonów używacie, znajdzie gdzieś coś godnego polecenia ?
Miałem vaptio p1, byłem całkiem zadowolony, ale odmówił posłuszeństwa. Do teraz jest wartego uwagi? Coś co daje dużą chmurę za niewielki pieniądz? #epapieros #epapierosy#pytaniedoeksperta
- 1
#pomocy #epapieros #epapierosy
Mam RX200 z atomizerem Cthulhu RTA V3. Mam też drut SS Fused Clapton Wire (SS316L) 24ga*2 + 32ga.
Robię z tego dwie grzałki po 5 pełnych zwojów. Oporność wychodzi mi ok. 0.08Ω-0.09Ω. Do tego momentu wszystko jest ok. Na Wattage nie odpali grzałki, bo startuje od 0.1Ω. Ale powinien odpalić na TC. Niestety... Pomimo zablokowania opornści RX200 sam przestawia się na tryb Wattage. Nie potrafi utrzymać się na TC.
Mam RX200 z atomizerem Cthulhu RTA V3. Mam też drut SS Fused Clapton Wire (SS316L) 24ga*2 + 32ga.
Robię z tego dwie grzałki po 5 pełnych zwojów. Oporność wychodzi mi ok. 0.08Ω-0.09Ω. Do tego momentu wszystko jest ok. Na Wattage nie odpali grzałki, bo startuje od 0.1Ω. Ale powinien odpalić na TC. Niestety... Pomimo zablokowania opornści RX200 sam przestawia się na tryb Wattage. Nie potrafi utrzymać się na TC.
3
Kolejny przypadek wybuchającego e-papierosa tym razem w Nowym Yorku.

Prawdopodobnie e-papieros był przerobiony na o wiele wyższe napięcie niż w standardzie. Nagranie z monitoringu sklepu. Mężczyzna doznał oparzeń 3-go stopnia. W powiązanych artykuł [ENG]
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Mirki i Mirabełki od #epapierosy #epapieros
może ktoś polecić sprawdzone ustawienia trybu TC TRC dla Egrip2 do grzałek 0.5ohm i 0.25ohm notch coil, używam "swoich" liquidów opartych na bazie inavera VPG 70/30 2ml aromatu na 8ml bazy (mieszam w buteleczkach 10ml)
może ktoś polecić sprawdzone ustawienia trybu TC TRC dla Egrip2 do grzałek 0.5ohm i 0.25ohm notch coil, używam "swoich" liquidów opartych na bazie inavera VPG 70/30 2ml aromatu na 8ml bazy (mieszam w buteleczkach 10ml)
#epapieros #epapierosy
Jakiego kupić, cena nie grali roli ważne żeby chciało mi się to palić a nie tak jak to gówno co mam teraz czyli jakis carbon volish czy coś w tym stylu.
I jak coś to dajcie link bo nie wiem o co chodzi z tymi modami i co do tego jeszcze trzeba dokupić, najlepiej jakiś zestaw żeby był :D
:*
Jakiego kupić, cena nie grali roli ważne żeby chciało mi się to palić a nie tak jak to gówno co mam teraz czyli jakis carbon volish czy coś w tym stylu.
I jak coś to dajcie link bo nie wiem o co chodzi z tymi modami i co do tego jeszcze trzeba dokupić, najlepiej jakiś zestaw żeby był :D
:*
- 2
Mirki z #epapierosy #epapieros Jutro BlackFriday i zakupiłbym cos z edyma. Co polecacie zeby zamknac sie w 150 zł dawalo duza chmure. CHodzi mi o boxa i jakis dobry parownik. Tutaj link i pomóżcie cos wybrac bo ja wypadłem z obiegu i teraz nie bardzo sie orientuje :) E-DYM LINK
Kupiłem joyetech aio, ale niestety, jemu także się zdarza, że zaciągając się, czuje siorbanie i gdzieś się liqid zbiera - intensywne dmuchanie do środka nie pomaga, wyciągam ustnik i chusteczką wybieram resztki płynu, ale dalej siorbie.
Można coś z tym zrobić?
#epapierosy #epapieros
Można coś z tym zrobić?
#epapierosy #epapieros
@TymRazemNieBedeBordo znajomy ma cubisa i właśnie na kupnych z jakimś 70 PG siorbie mu niesamowicie. Przy proporcjach 50/50 już nie ma siorbania.
@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain wszelkie problemy z grzalkami do aio / cubisa (mowa o prawilnych 0,6 i 1,0 ohm) załatwia prosty sposób : (znalazłem na jakimś UK forum nie pamietam jakim)
- swieza grzałka, nie zakrapiasz z góry tylko nakrecasz i do baniaka
- 10x szybkie buchy na sucho bez przycisku power.
- merdasz aio na lewo prawo do góry nogami
- 5x buchow na sucho
- merdasz
- 10x buch juz z przyciskiem power
- swieza grzałka, nie zakrapiasz z góry tylko nakrecasz i do baniaka
- 10x szybkie buchy na sucho bez przycisku power.
- merdasz aio na lewo prawo do góry nogami
- 5x buchow na sucho
- merdasz
- 10x buch juz z przyciskiem power
konto usunięte via Android
- 1
Chce ktoś(Vision iNow 40W) za jakąs drobna opłatą to priv #epapierosy #epapieros
Ma ktoś u was w mieście, albo wie gdzie można zamówić te olejki?
https://m.facebook.com/tropicanjuice/?fref=ts
Miałem groove grape i był po prostu tak cudowny że żałuję, ze nie kupiłem 2 buteleczek...
Może że macie jakieś podobne propozycje z edym z fajnym olejkiem?
#epapierosy #epapieros
https://m.facebook.com/tropicanjuice/?fref=ts
Miałem groove grape i był po prostu tak cudowny że żałuję, ze nie kupiłem 2 buteleczek...
Może że macie jakieś podobne propozycje z edym z fajnym olejkiem?
#epapierosy #epapieros
@marek-wozniak-750 nie musisz opowiadać o swoich problemach






















Pytanie kierowane do ludzi którzy się coś znają. Chciałbym zrobić liquid o smaku pomarańczowego tic taca, posiadam taki lecz z Malezji i ciężko będzie mi go teraz zamówić. Ma ktoś przepis na taki liquid? Bądź może mi coś doradzić?
Pozdrawiam.
#vaporwave #vape #vapenation #epapierosy #epapieros
Nie mogę tylko dostać Mild Winter (Peppermint) - Flavour Art :/