Ponawiam post teraz wrzucam z cenami :

- IPV 4S po 1,5 roku używania, ma na sobie trochę otarć ale tragedii nie ma, w pełni sprawny, nigdy nie zawiódł - 140 zł
- IJOY Limitless RDTA plus (ten z płaskim capem dodatkowo do niego drip od griffina, parownik używany może z miesiąc) - 80zł
- Hastur RDTA by Cthullu - 50 zł
- Kayfun v4 klon Tobeco - 40zł
- Hurricane klon
Ma ktoś na zbyciu jakąś starą baterię - taką, żeby pasowała do Kangartech GeniTank?
Byleby była sprawna,

A i tak ogólnie jak by ktoś miał coś w dobrym stanie po kosztach - chętnie podkupie, bo niszcze sprzęt niemal co chwilę.
#epapieros
#epapieros

Nowy soft do istick pico v1.03

Z nowość puff counter, licznik sekund zaciagniec, możliwość ustawienia widoku z woltami i omami jak w v1.0.
Wskaznik postepu bucha. Coś jak pasek stan sciagania w torrentach ^^ Więcej narazie nie wypatrzylem.

Edit: za reddit
Total puffs counter

VOLTS ARE BACK BABY

PREHEAT BABY

Instructions:

Switching interfaces:

Inpower-onstate:

Choose VW mode;

Keepholding “+” and fire buttons till the current interface flashes;

Whenit’s flashing, press “+”
#cebula #rozdajo #vapenation #epapierosy #epapieros #liquid
Może biedne rozdajo, ale ja nie potrzebuje tego a nie musi się marnować / iść do kosza
Oddam za darmoszke dwie bazy optimum 6mg i jedną baze optimum 0mg (po 50ml)
odbiór osobisty tylko na terenie warszawy gdzieś w locie (np patelnia centrum czy coś) na tygodniu (najwcześniej piątek po 18)
kto pierwszy skomentuje ten wygrywa xD i proszę o wiadomość na priv
A więc do sprzedania leci:

-IPV 4S po 1,5 roku używania, ma na sobie trochę otarć ale tragedii nie ma, w pełni sprawny, nigdy nie zawiódł (dodatkowo dorzucam 4x samsungi 25R, mocno zmęczone, mają około rok, kilkadziesiąt cykli ładowania)
- IJOY Limitless RDTA plus (ten z płaskim capem dodatkowo do niego drip od griffina, parownik używany może z miesiąc)
- Hastur RDTA by Cthullu -
- Kayfun v4 klon Tobeco
- Hurricane
Jak to mówią w kupie siła :D Tak więc im więcej opinii tym lepiej :)
Do rzeczy.
Evic VTwo Mini + aktualnie Tornado Nano. Chcę zmienić na Avocado24 i tu pojawia się pytanie. Na Nano używam drutu SS316L dual coil 2,5mm na 8 zwojów. Czy taki sam zestaw będzie śmigać ( rzecz jasna lepiej) na Avo? Czy jednak zmienić drut? Głównie zależy mi na smaku bo palę owocowe :P

#pytanie #epapierosy #
@Hannahalla:
@Invisible22:

Mój stary to fanatyk e-papierosów.. Pół mieszkania #!$%@? grzałkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi drut czy śrubkę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała,