Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Chce przezucic sie z analogow na epapierosa i znalazlem takie cos:
https://www.eleafworld.co.uk/istick-tc60w
W ogole nie ogarniam tematu, moglby mi ktos wytlumaczyc co do tego jeszcze potrzebuje? jakie grzalki itd.
Bede wdzieczny za linki z podlinkowanego sklepu zeby odrazu wszystko zamowic.
#epapieros #epapierosy
https://www.eleafworld.co.uk/istick-tc60w
W ogole nie ogarniam tematu, moglby mi ktos wytlumaczyc co do tego jeszcze potrzebuje? jakie grzalki itd.
Bede wdzieczny za linki z podlinkowanego sklepu zeby odrazu wszystko zamowic.
#epapieros #epapierosy
Ponawiam post teraz wrzucam z cenami :
- IPV 4S po 1,5 roku używania, ma na sobie trochę otarć ale tragedii nie ma, w pełni sprawny, nigdy nie zawiódł - 140 zł
- IJOY Limitless RDTA plus (ten z płaskim capem dodatkowo do niego drip od griffina, parownik używany może z miesiąc) - 80zł
- Hastur RDTA by Cthullu - 50 zł
- Kayfun v4 klon Tobeco - 40zł
- Hurricane klon
- IPV 4S po 1,5 roku używania, ma na sobie trochę otarć ale tragedii nie ma, w pełni sprawny, nigdy nie zawiódł - 140 zł
- IJOY Limitless RDTA plus (ten z płaskim capem dodatkowo do niego drip od griffina, parownik używany może z miesiąc) - 80zł
- Hastur RDTA by Cthullu - 50 zł
- Kayfun v4 klon Tobeco - 40zł
- Hurricane klon
@Kappuchu: Skąd jesteś Kolego? Wziąłbym Hastura.
Komentarz usunięty przez autora
Używał ktoś HG2 3000mAh 18650? 19,40$. Teraz przecenione są Samsungi INR18650 - 25R i LGHE4 14,70$. Warto dopłącić do tych 500mAh za HG2?
#epapierosy #epapieros #gearbest
#epapierosy #epapieros #gearbest
#epapieros #epapierosy
Mircu kupuje takie cudo dla rozowego
JOYETECH EVIC VTWO MINI EXPRESS KIT https://e-dym.pl/pl/nowa-cena/2356-joyetech-evic-vtwo-mini-express-kit.html#/kolor-czerwony
Co do tego dobrac zeby dobrze sie palilo? Potrzebuje na szybko info w miare dobre bo zaraz zamawiam ;)
Mircu kupuje takie cudo dla rozowego
JOYETECH EVIC VTWO MINI EXPRESS KIT https://e-dym.pl/pl/nowa-cena/2356-joyetech-evic-vtwo-mini-express-kit.html#/kolor-czerwony
Co do tego dobrac zeby dobrze sie palilo? Potrzebuje na szybko info w miare dobre bo zaraz zamawiam ;)
- 2
@marek-wozniak-750: Dożyłem! Zgodziłeś się ze mną! :P
- 1
@marek-wozniak-750: no że dożyłem tego dnia ;)
- 1
- 8
- 1
- 1
- 0
@Invisible22: ile byś za niego chciau?
no ale bez batki to mi na wiele się nie zda ^^ gdzieś na jakichs ogłoszeniach mozna jeszcze znaleźć?
no ale bez batki to mi na wiele się nie zda ^^ gdzieś na jakichs ogłoszeniach mozna jeszcze znaleźć?
konto usunięte via Android
- 0
@Rafau23 Za 5 dych oddam razem z grzałką fabryczną + ew kosztu wysyłki. Jak coś to pisz pw.
#epapieros
Nowy soft do istick pico v1.03
Z nowość puff counter, licznik sekund zaciagniec, możliwość ustawienia widoku z woltami i omami jak w v1.0.
Wskaznik postepu bucha. Coś jak pasek stan sciagania w torrentach ^^ Więcej narazie nie wypatrzylem.
Edit: za reddit
Total puffs counter
VOLTS ARE BACK BABY
PREHEAT BABY
Instructions:
Switching interfaces:
Inpower-onstate:
Choose VW mode;
Keepholding “+” and fire buttons till the current interface flashes;
Whenit’s flashing, press “+”
Nowy soft do istick pico v1.03
Z nowość puff counter, licznik sekund zaciagniec, możliwość ustawienia widoku z woltami i omami jak w v1.0.
Wskaznik postepu bucha. Coś jak pasek stan sciagania w torrentach ^^ Więcej narazie nie wypatrzylem.
Edit: za reddit
Total puffs counter
VOLTS ARE BACK BABY
PREHEAT BABY
Instructions:
Switching interfaces:
Inpower-onstate:
Choose VW mode;
Keepholding “+” and fire buttons till the current interface flashes;
Whenit’s flashing, press “+”
@mmaraxx: No w końcu, wolty wracają, a preheat też długo wyczekiwany. Pico bella :D
- 2
Byłby może ktoś chętny na SXmini ML class z avocado 24 za 420zł z wysyłką? Stan wizualny avocado to takie 4+ a SX-a to tak 3. Sam SX w 100% sprawny, tak samo jak avocado. Do wszystkiego mam pudełka i resztę dupereli. Chętnych mirków zapraszam PW ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zapomniałbym, dorzucam LG HG2 do zestawu ( ͡º ͜ʖ͡º)
#epapieros #epapierosy
Zapomniałbym, dorzucam LG HG2 do zestawu ( ͡º ͜ʖ͡º)
#epapieros #epapierosy
- 6
@erb_:
pewnie troche gorzej niz przecietny rozowy, ale hej - whatever grinds your gears mate.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Radzi sobie z flac-iem?
pewnie troche gorzej niz przecietny rozowy, ale hej - whatever grinds your gears mate.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Waspin
- CruzeN
- RarestOfAllPepes
- czlowiekBEZnicka
- 7uras
- +1 innych
- 1
Wie ktoś jak otworzyć baterie od mild wave? #!$%@? przycisk a mam kumpla elektronika który nie może się przekonać do zakupu. Może by naprawił i przeszedł na jasną stronę mocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #epapierosy #epapieros
- 2
@TymRazemNieBedeBordo: to teraz obowiązkowo próbka dla mirków z tagu ;)
@TymRazemNieBedeBordo: ja wczoraj też przy pomocy dobrego mirasa @Waspin sobie zrobiłem pierwszy raz już z zabawą gliceryną i glikolem z 17 buteleczek :D
#cebula #rozdajo #vapenation #epapierosy #epapieros #liquid
Może biedne rozdajo, ale ja nie potrzebuje tego a nie musi się marnować / iść do kosza
Oddam za darmoszke dwie bazy optimum 6mg i jedną baze optimum 0mg (po 50ml)
odbiór osobisty tylko na terenie warszawy gdzieś w locie (np patelnia centrum czy coś) na tygodniu (najwcześniej piątek po 18)
kto pierwszy skomentuje ten wygrywa xD i proszę o wiadomość na priv
Może biedne rozdajo, ale ja nie potrzebuje tego a nie musi się marnować / iść do kosza
Oddam za darmoszke dwie bazy optimum 6mg i jedną baze optimum 0mg (po 50ml)
odbiór osobisty tylko na terenie warszawy gdzieś w locie (np patelnia centrum czy coś) na tygodniu (najwcześniej piątek po 18)
kto pierwszy skomentuje ten wygrywa xD i proszę o wiadomość na priv
- 1
Jakie śrubki griffina RTA ? Bo te z zestawu po tygodniu zaczynają przeskakiwać przy dokręcaniu .
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
@Flowwwie: tak czy inaczej na allegro
- 0
@marek-wozniak-750: dzieki
konto usunięte via Android
- 2
Mirki chce ktoś kupić parownik Tornado Nano z lekko uszkodzoną ( ale dalej sprawną) bazą RTA?
Dodatkowo dorzucam:
2 aromaty TPA ( Kiwi i Lemon)
Watę Muji
Watę FF Blend nr1
Pol butelki aromatu Inawera jabłkowy.
#pytanie #epapieros #epapierosy #sprzedam
Dodatkowo dorzucam:
2 aromaty TPA ( Kiwi i Lemon)
Watę Muji
Watę FF Blend nr1
Pol butelki aromatu Inawera jabłkowy.
#pytanie #epapieros #epapierosy #sprzedam
@Invisible22 tak bardziej to ty powinieneś napisać jaka cena cię interesuje, a nie ja mam zgadywac
@Bialy_Mis: PW :)
A więc do sprzedania leci:
-IPV 4S po 1,5 roku używania, ma na sobie trochę otarć ale tragedii nie ma, w pełni sprawny, nigdy nie zawiódł (dodatkowo dorzucam 4x samsungi 25R, mocno zmęczone, mają około rok, kilkadziesiąt cykli ładowania)
- IJOY Limitless RDTA plus (ten z płaskim capem dodatkowo do niego drip od griffina, parownik używany może z miesiąc)
- Hastur RDTA by Cthullu -
- Kayfun v4 klon Tobeco
- Hurricane
-IPV 4S po 1,5 roku używania, ma na sobie trochę otarć ale tragedii nie ma, w pełni sprawny, nigdy nie zawiódł (dodatkowo dorzucam 4x samsungi 25R, mocno zmęczone, mają około rok, kilkadziesiąt cykli ładowania)
- IJOY Limitless RDTA plus (ten z płaskim capem dodatkowo do niego drip od griffina, parownik używany może z miesiąc)
- Hastur RDTA by Cthullu -
- Kayfun v4 klon Tobeco
- Hurricane
Komentarz usunięty przez moderatora
@hjrhombre: no niestety, aczkolwiek z tego co pamiętam używało się go bardzo przyjemnie :D
435
E-fajerwerki

bateria e-papierosa wybucha w kieszeni właściciela
z- 91
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Jak to mówią w kupie siła :D Tak więc im więcej opinii tym lepiej :)
Do rzeczy.
Evic VTwo Mini + aktualnie Tornado Nano. Chcę zmienić na Avocado24 i tu pojawia się pytanie. Na Nano używam drutu SS316L dual coil 2,5mm na 8 zwojów. Czy taki sam zestaw będzie śmigać ( rzecz jasna lepiej) na Avo? Czy jednak zmienić drut? Głównie zależy mi na smaku bo palę owocowe :P
#pytanie #epapierosy #
Do rzeczy.
Evic VTwo Mini + aktualnie Tornado Nano. Chcę zmienić na Avocado24 i tu pojawia się pytanie. Na Nano używam drutu SS316L dual coil 2,5mm na 8 zwojów. Czy taki sam zestaw będzie śmigać ( rzecz jasna lepiej) na Avo? Czy jednak zmienić drut? Głównie zależy mi na smaku bo palę owocowe :P
#pytanie #epapierosy #
konto usunięte via iOS
- 2
@Sofa: @marek-wozniak-750: @pandapl: POWIEDZCIE COŚ KONKRETNEGO BO MI INWISIBYL NAD UCHEM MARUDZI. A że to fanatyk vapowania to w łóżku będzie mi truł "własne liquidy są królami vapowania jak lew jest król dżungli". No miejcie litość ಠ,ಥ
- 2
@Hannahalla:
@Invisible22:
Mój stary to fanatyk e-papierosów.. Pół mieszkania #!$%@? grzałkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi drut czy śrubkę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała,
@Invisible22:
Mój stary to fanatyk e-papierosów.. Pół mieszkania #!$%@? grzałkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi drut czy śrubkę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała,
Postanowiłem kupić #epapieros , wybór padł na eGo AIO.
Znacie jakieś sprawdzone sklepy z #epapierosy ?
Znacie jakieś sprawdzone sklepy z #epapierosy ?



















Witam Mirki, ostatnio borykam się ze złożeniem zamówienia po pierwszego "e-papierosa". Problem tkwi w tym, jak zamówić przez internet, aby nikt się nie dowiedział z moich domowników? Proszę o potraktowanie tej wypowiedzi w miarę poważnie jak się da. Standardowo zapraszam do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)