#dpd #kurier #kiciochpyta

co zrobić kiedy kurier powiedział, że dostarczył paczkę, nie ma pokwitowania i nie ma paczki? Mnie nie było w domu w tym czasie więc nie mogłem odebrać.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RedRon: ja bym skitral gdzies w skrzynke gdzie sa liczniki czy cos, w zaleznosci od gabarytu. o-----------m rzeczy typu wchodzenie na balkon na pierwszym pietrze zeby paczke doreczyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Firmy kurierskie to fajna sprawa. Wysłaliśmy jakiś czas temu do klienta pakę. Wysyłamy do niego regularnie, poważny, dorosły człowiek. No i pewnego pięknego razu nie doszło. Klient dzwoni czemu paka nie została wysłana. Ja mówię, że została wysłana. Okazało się, że paka została dostarczona gdzie indziej. No i teraz się zaczyna. Kurier ponoć odebrał paczkę od tego niewłaściwego odbiorcy, po czym dostarczył do właściwego, na co ma ponoć świadka i oświadczenie tego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Głupie pytanie mam. Czym się różnią te wszystkie serwisy pośredniczące w korzystaniu z przesyłek od pójścia samemu do UPS'a i nadania samemu ? Ceny mają inne jakby, że jako firma maja lepsze warunki i w ten sposob to sie buja czy cos ? Sprzedalem PS3 i nie wiem z jakiej firmy kurierskiej skorzystać. #kurier #kurierzy #poczta #paczki #pytanie #dpd #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czym się różnią te wszystkie serwisy pośredniczące w korzystaniu z przesyłek od pójścia samemu do UPS'a i nadania samemu ?


@Hadzi:
Mają taniej :) Żeby bezpośrednio u przewoźnika mieć dobrą cenę za przesyłkę to trzeba trafić albo na litościwego handlowca, albo prowadzić firmę i wysyłać kilkaset paczek miesięcznie :)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamówione filiżanki na #allegro dotarły do mnie za pomocą kuriera #dpd całkowicie potłuczone. Nie odbierałem paczki osobiście, zostawiono ją u ochroniarza budynku. Czy mam jakąkolwiek możliwość domagania się zwrotu pieniędzy/nowego towaru?
#pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki biznesowe, proszę o Wasze opinie. Czy ktoś ma umowę z firmą #dpd ? Od jakiegoś czasu to co się u nich odpierd... to jest żal. Kilka przesyłek tygodniowo mi niszczą, klient musi sporządzać protkół szkody z kurierem, przesyłka do wyrzucenia, pierdzielenie się z reklamacją. Kasę oddają (80% szkody) ale strata wizerunku firmy jest nie do ocenienia. Dlaczego klient przez ich partaczenie ma czekać dłużej na (nową) przesyłkę, dlaczego musi
d.....2 - Mirki biznesowe, proszę o Wasze opinie. Czy ktoś ma umowę z firmą #DPD ? Od...

źródło: comment_T4iWwjiankmfh3GYvaVkALhSrEPcH9YM.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawid012: Ja korzystam z DPD - wysyłam głównie produkty szklane, raz miałem sytuację, że przez tydzień 90% paczek uszkodzone i tak jak piszesz, 1,5 miesiące trwa reklamacja ze zwrotem na konto 80% wartości towaru... sick! Ale po tej sytuacji kierownik regionu opieprzył ludzi i teraz nie rzucają xD Ogólnie wysyłałem każdym kurierem, ale reszta nie uznawała moich reklamacji (produkt szklany, paczka fizycznie nie uszkodzona, tylko rzucona co powoduje uszkodzenie towaru
  • Odpowiedz
@Neaopoliti: 80% od wartości netto do tego. Ostatnią reklamację jaką złożyłem opisałem im,że żadam X pln więcej za szkody wizerunkowe dla firmy, zobaczymy co odpiszą, czekam :) I tyle w sumie, podziękowałem im za współpracę. Póki co mam nowego kuriera, jak narazie wszystko ok, oby nie zapeszać :)
  • Odpowiedz
Mirki, sprzedałem bluze na allegro z kurierem za pobraniem. Jak wygląda sytuacja gdy gość przymierzy bluze i okaże się za duża przy kurierze? Wtedy Przesyłka jest pakowana z powrotem do mnie czy kurier już nie ma prawa jej przyjąć?

#kiciochpyta #allegro #kurier #dpd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@geekmaster: Odbiorca musi najpierw przekazać kurierowi pieniądze, następnie pokwitować odbiór przesyłki i dopiero może otworzyć przesyłkę. Jeśli bluza będzie w niewłaściwym rozmiarze powinien się z Tobą skontaktować i ustalicie co dalej.
  • Odpowiedz
Super kurier k---o. Zamówiłem przesyłkę z odbiorem dzisiaj między 13 a 15, a kuriera nadal nie ma. Ponadto support mnie olewa ciepłym moczem. Jeden mi skłamał mówiąc, że kurier będzie za 20 minut, a nawet nie wiedział o jaką paczkę chodzi.
#dpd #siodemka #kurier #januszebiznesu #humorobrazkowy bo trochę chce się śmiać jak widzi się takie podejście
Wypok_spoko - Super kurier k---o. Zamówiłem przesyłkę z odbiorem dzisiaj między 13 a ...

źródło: comment_tXYfNneTE57Ze0gSQn6P2cXow0tbw90A.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nienawiść do kurierów zawsze na propsie - sms paczka między 15-16 a dalej ani słychu ani nic. I co mam sobie dzwonić do kuriera gdzie łaskawie jest.

I jeszcze pani z czatu radzi się umówić - a to oni mi płacą za robotę?

Swoją drogą produkt w sklepie stacjonarnym 50zł droższy niż na necie - a pan mówi, że tak jest i może zrobić zamówienie za mnie - ale mi łaska (
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach