#dpd #kurier No tak, kurier nie doreczyl paki bo niby zabka była zamknieta o 13 godzinie w sobote, a otwarta byla bo pytalem kasjerki. Ciekawe czy dziś kurierowi będzie sie chciało wejść żeby moją paczke doręczyć xD
Redoooo - #dpd #kurier No tak, kurier nie doreczyl paki bo niby zabka była zamknieta ...

źródło: 1000004522

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, czy znacie jakieś dynamiczne miejsce gdzie można zamówić transport kół? Mam do przetransportowania 4 koła z felgami (17') na dystans 300km. Wygooglowalem clicktrans ale może jest coś co możecie polecić? Inb4 duże firmy kurierskie. Z samymi oponami nie ma problemu ale tu chodzi o całe koła. Kiedyś transportowalem DHL i felgi wyglądały jakby ktoś zjeżdżał na nich z rampy xD

#transport #dhl #inpost #dpd
marcopolo88 - Mirki, czy znacie jakieś dynamiczne miejsce gdzie można zamówić transpo...

źródło: temp_file2669614033577679872

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Edward_Kalmanawardze_666
Awizo, a nie aviso, czy avizo. Jak już ma być po angielsku to będzie to "notice" lub "advice". Ewentualnie po włosku będzie to "avviso".

Aviso to zaś klasa okrętów wojennych (nie występuje ona w polskiej marynarce wojennej).
  • Odpowiedz
Ja p------e dlaczego to DPD jest takie upośledzone, człowiek przekierowuje paczkę do pkt odbioru DPD (żabka), a te k rwa głąby mówią, że nie mogą jej tam zostawić bo mnie tam nie ma. Na ch j więc ten punkt odbioru tam istnieje...
#dpd #zalesie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej
Czy możecie dodzwonić się na infolinię dpd 22 577 55 55 ? U mnie jest sygnał ze zajęte, a przecież tak nie powinno być. Sprawdźcie proszę i dajcie znać.
#dpd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do kogo zgłosić ze janusz w punkcie, w ktorym zostawiam paczkę dpd dolicza sobie 1zł za wydruk (płatne tylko gotowką)?
Przeciez ja juz oplacilem usulgę, zaznaczylem ze dostarczam bez wydruku a janusz kasuje zeta bo dpd im za to nie dopłaca?
Pomijam fakt ze kazde zaniesienie paczki to chrząkanie pod nosem i wielka łaska ze przyjmie.

#dpd #pytanie #kurier #januszebiznesu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dpd #kurier #furgonetka #gitara #pytanie

Potrzebuję porady w sprawie reklamacji w DPD.

Zamówiłem w Muzikerze (Słowacja) gitarę, którą zdecydowałem zwrócić. Zapakowałem dokładnie tak, jak przyjechała, zrobiłem też zdjęcia i odesłałem na swój koszt przez furgonetka.pl. Gitara dojechała uszkodzona, karton zewnętrzny i wewnętrzny zostały przebite. Po niemal 30 dniach od zgłoszenia reklamacji dostałem informację, że "nie można jednoznacznie stwierdzić że przesyłka została uszkodzona
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koala-dyer: sklep nie spisał protokołu szkody? Jeżeli sklep przyjął przesyłkę bez zastrzeżeń to chyba teraz to jest ich problem.

Po niemal 30 dniach od zgłoszenia reklamacji


@koala-dyer: zwykle jest to 30 dnień od złożenia reklamacji - bez znaczenia
  • Odpowiedz
  • 0
@NaChMiNick:
Sklep nie spisał protokołu. Po prostu przyjęli paczkę na magazyn i poinformowali mnie o jej stanie 4 dni później, kiedy ją rozpakowali...

Kuriera zleciłem sam. Skorzystanie z opcji Muzikera, żeby oni umówili kuriera po odbiór kosztowało prawie 2x więcej niż zlecenie tego typu paczki w DPD. No i tu był mój błąd chcąc nieco oszczędzić...
  • Odpowiedz
#dpd

Zamówiłem se buty w sklepie JD i oczywiście nie było paczkomatu tylko to z-----e DPD. Na telefon nie przyszły mi żadne powiadomienia o dostarczeniu do punktu, na maila też nie, choć oba były podane.

Sprawdziłem paczkę okazuje się że leży w sklepie, ale nigdzie nie ma jakiegoś 6 cyfrowego pinu żeby ją odebrać, przez pół godziny próbowałem udowadniać że to moja paczka ale niestety mi jej nie wydali xD

Albo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rupert_Maklovitz: kolego, ale to kierujesz pretensję w nieodpowiednie miejsce. Nie podawałeś ani telefonu, ani maila firmie dpd, tylko firmie JD. Mógł wystąpić problem w przekazaniu tych informacji przy generowaniu listu przewozowego i w systemie dpd nie widnieje ani twój email ani numer telefonu.
Istnieje możliwość odbioru paczki "na dowód", tylko większość osób w punktach nie jest świadoma takiej możliwości, bo nikt ich nie przeszkolił. Pickupy mają jakiś inny numer wsparcia
  • Odpowiedz
@Gumispam: brałem takie coś pod uwagę ale jak dzwoniłem na infolinię to bot powiedział że aktualnie mam paczkę do odbioru na podstawie mojego numeru telefonu, mimo to żadne powiadomienie nie przyszło ani na telefon ani na maila
  • Odpowiedz
  • 1
@GoldenJanusz Przekierują do jakiejś żabki, czy innego punktu odbioru, bo k-----m nie chce się wykonywać swojej pracy. Któryś raz już tak mam z DPD, że czekam w domu na paczkę, a dostaję info, że próba doręczenia nieudana (°°
  • Odpowiedz
DPD. Paczka ze Słowacji. Wysłana w piątek. Ostatnia zmiana statusu to "Przeładunek w sortowni za granicą" o 23:55 też w piątek. Jest szansa, że paczka będzie jutro u mnie czy jutro dopiero ruszy z zagranicy?
#kurier #dpd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy istnieje bardziej s---------a firma kurierska od DPD Polska? W zeszły czwartek zamówiłem hantle, które miały dotrzeć następnego dnia. Cały dzień siedziałem na zdalnej, poinformowałem kuriera o kodzie do bramy ze względu na niedziałający domofon a o 18:30 dostałem info, że paczka niedoręczona bo nikogo nie było w domu. Frajerski kurier nawet nie próbował tego doręczyć. Ponowna próba miała być podjęta w kolejnym dniu roboczym, czyli w poniedziałek. Oczywiście to nie nastąpiło,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sirgorn: Wcześniej przy mniejszych paczkach nie było problemu, zostawił w sklepie albo w tym ichniejszym punkcie, teraz nawet nie mam możliwości zmiany nawet jak sam chciałbym podjechać.
  • Odpowiedz
Różowało kupowała mi buty na #born2be buty ale rozmiar jest zły. Chciałem zwrócić i mieli zamówić kuriera, podałem adres mój i a i tak kuriera wysłali na dres różowej ...

Pytanie czy da się w DPD zmienić adres odbioru paczki? Póki co nie ma opcji, ale później się pojawi taka opcja czy nie? Czy da się coś zrobić?
#dpd #kurier
Mysciak - Różowało kupowała mi buty na #born2be buty ale rozmiar jest zły. Chciałem z...

źródło: Zrzut ekranu 2024-10-16 162722

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemka potrzebuje pomocy z kurierami i zwrotem. Trafi się jakaś dobra duszyczka co mi dopowie co powinienem zrobić?
Kupiłem biurko, niestety irl było gówniane i go odesłałem tego samego dnia, nawet go nie składałem. Wypełniłem zwrot i odesłałem w oryginalnym opakowaniu, wszystko w środku zabezpieczone tak jak przyjechało za pierwszym razem. #oleole od którego to kupiłem przysłało mi info, że przesyłkę odebrano ale jest uszkodzona i wykonano protokół szkody sporządzony
Gadzinski - Siemka potrzebuje pomocy z kurierami i zwrotem. Trafi się jakaś dobra dus...

źródło: istockphoto-1215112788-1024x1024

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dpd #kurier Czy tylko mi się wydaje czy DPD sobie zmienia samo punkty odbioru? Na pewno wybrałem znajdujący się w pobliżu mnie „paczkomat” do odbioru a tu patrzę zmienili na znajdujący się dalej punkt odbioru w jakimś sklepie? Wtf?
#zalesie #tracking
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurier miał ode mnie odebrać dzis paczke do wysyłki, opłacona już ale nie było mnie akurat w domu. Mógł chociaż na telefon zadzwonić wcześniej... co w takim przypadku? Będzie próbował jutro czy hajs mi przepadł?

#dpd #kurier
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ups #kurier #przesylki #fedex #dpd #dhl

UPS - serio, zróbcie coś z tymi spyerdolinami z obsługi klienta przez telefon, rozmawiałem z trzema platfusami z tamtąd w kwestii problemu technicznego i w chamstwie przeskakują biurwy z każdego urzędu jaki znam.

#inpost błagam, zróbcie przesyłki poza europe, konkurencja ssie fyuta i żre gruz.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, czy ktoś z #ecommerce wysyła paczki do Francji poprzez firmę DPD i spotkał się z problemem sporej ilości niedostarczonych przesyłek? Niestety u nas przesyłki "wracające" to około 20% i ten problem występuje tylko we Francji, a wysyłamy do większości krajów UE.
Klienci narzekają, że kurierzy nie kontaktują się w sprawie dostawy/próby doręczenia, nie zostawiają awizo w przypadku nieudanej próby doręczenia, po czym paczki wracają od razu do nas. Wcześniej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach