#dpd Już drugi dzień nie widać kuriera aby odebrał paczkę, zamówiłem wczoraj nowy termin na dzisiaj i nadal nie ma. Aż taki ruch mają? Na sendit.pl jest komunikat z 5 stycznia właśnie o dużym ruchu paczek.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@haqi:
Dzwoń do Sendita i się dowiaduj (o ile u nich zakładałeś zlecenie).Na 99.99% kurier nie przyjeżdża bo... nie ma takiego zlecenia :-D
Dzwoń do Sendita i się dowiaduj (o ile u nich zakładałeś zlecenie).Na 99.99% kurier nie przyjeżdża bo... nie ma takiego zlecenia :-D
Kupiłem buty z dostawą #dhl bo tylko ta opcja była możliwa, ale za to darmowa. Nigdy więcej już niczego nie zamówię #kurier i to nie ze względu na ten konkretny przypadek tylko tak ogólnie sobie myślę, że to jest największy syf ze wszystkich możliwych opcji przesyłki. Nigdy nie zadzwonią, a do domu przyjeżdżają jak mnie nie ma. I to się tyczy wszystkich tych beznadziejnych firm typu #dpd
do domu przyjeżdżają jak mnie nie ma.
Oj te kuriery, pracują bezczelnie! Kto to widział!
@miki97: bo może ktoś nie chce wychodzić z domu? To już wina sklepów że tracą klientów na tym że nie dają paczkomatu.
3
Jak wysłać opony samochodowe kurierem?
Jak tanio i bezpiecznie wysłać opony kurierm? Najważniejsze informacje. Krótko i na temat
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
#dpd #braklogiki #incepcja
Mireczki mam zapytanie.
Jest mi w stanie ktoś odpowiedzieć czemu jako status widnieje "Umówiono późniejszy termin doręczenia
Nowy termin doręczenia: 2016-01-12"? Status ten został wystawiony dzisiaj na dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Mireczki mam zapytanie.
Jest mi w stanie ktoś odpowiedzieć czemu jako status widnieje "Umówiono późniejszy termin doręczenia
Nowy termin doręczenia: 2016-01-12"? Status ten został wystawiony dzisiaj na dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
źródło: comment_UenPH93P3M5XZ2HgyJ7LRrVBsV1qHBe3.jpg
PobierzW takim razie może chodzić o zmianę godziny dostarczenia. Niektóre firmy rozwożą np od 10 do 14, potem druga zmiana popołudniowa. A jeśli nie to, to już nie mam pomysłu. Czasem też te stronki do śledzenia robią w konia i podają inny komunikat niż jest faktycznie. Jeśli dziś nie dojdzie zadzwoń do przewoźnika
@lamal: może chciał dostarczyć dzisiaj rano, ale wiedział że nie zdąży to przesunął na dzisiaj po południu
Dobry zakup, to postanowiłem pochwalić.
Kupiłem 7 stycznia laptopa od @laptopygdynia , wysłany został w ten sam dzień, dotarł dzisiaj przez genialnego kuriera z #dpd, miał być 8, ale coś im nie wyszło, następnie miał być dziś o 14, po telefonie o 17, do centrali w Warszawie(kurier nie odbierał odemnie telefonów) po 15 minutach był u mnie.
Kilka słow o laptopie, dobrze zapakowany, kartony, pianka, i dużo folii
Kupiłem 7 stycznia laptopa od @laptopygdynia , wysłany został w ten sam dzień, dotarł dzisiaj przez genialnego kuriera z #dpd, miał być 8, ale coś im nie wyszło, następnie miał być dziś o 14, po telefonie o 17, do centrali w Warszawie(kurier nie odbierał odemnie telefonów) po 15 minutach był u mnie.
Kilka słow o laptopie, dobrze zapakowany, kartony, pianka, i dużo folii
Komentarz usunięty przez autora
- 0
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@rainkiller: też dostałem potłuczone talerze. dopiero przy rozpakowaniu/myciu okazało się, że 5 z 6 w kupce był trzaśnięty. Zadzwoniłem, kurier przyjechał następnego dnia, zrobił fotki, protokół i już. Przecież to nie jego wina, że paczka jest źle zapakowana (obowiązek odpowiedniego zapakowania leży po stronie nadawcy)
@rainkiller: niestety, póki się nie podpiszesz to przesyłka nadal jest w transporcie - czyli pod pieczą przewoźnika - otwarcie przed podpisaniem byłoby tym samym co otwarcie jej przez kuriera lub firmę kurierską - czyli poważnym złamaniem prawa. Najpierw podpis, później otwieranie.
#kurier #dpd
Przyszedł mi mail z allegro, że "sprzedający wprowadził numer przesyłki na karcie płatności". Po otwarciu w tabelce wpisane jest "Nazwa operatora i numer przesyłki: DPD 0000008572489S". No i teraz moje pytanie, czy w wyszukiwarce przesyłki na stronie DPD powinienem podać same te cyferki czy co? Bo mi nie chce znaleźć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przyszedł mi mail z allegro, że "sprzedający wprowadził numer przesyłki na karcie płatności". Po otwarciu w tabelce wpisane jest "Nazwa operatora i numer przesyłki: DPD 0000008572489S". No i teraz moje pytanie, czy w wyszukiwarce przesyłki na stronie DPD powinienem podać same te cyferki czy co? Bo mi nie chce znaleźć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 1
może sprzedawca wypełnił list przewozowy w piątek, ale kurier nie odebrał paczki. Zrobi to w poniedziałek.
- 1
@thewickerman88: dzięki bardzo, teraz już wszystko wiem
- 0
@Yun-Yuuzhan: zamówiłem miesiąc temu internet od plusa. Umowa ma być podpisana przez konkretną osobę ale kurier raz przyjechał nie zastał mnie i pojechał. Żadnego wcześniej telefonu, mój ojciec rozmawiał z nim i kurier stwierdził że "nie wie" co w takim przypadku xD. Próby umówienia się z nim skończyły się porażką, mówił że przyjedzie i nie przyjechał. Później zobaczyłem status: odmowa przyjęcia.ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Mirki - potrzebuje wysłać kurierem belkę tylnego zawieszenia z Citroena Xsary z Warszawy w okolice Ostrowa Wielkopolskiego. Waga około 60-80kg. Którą firmę polecicie? W linku zdjęcia przedmiotu http://olx.pl/oferta/belka-tylna-tyl-kompletna-citroen-xsara-2-0-16v-vts-CID5-IDdk6fT.html#5bac2e88b6
#motoryzacja #kurierka #tnt #dpd #gls #transport
#motoryzacja #kurierka #tnt #dpd #gls #transport
@kamien_w_bucie: ceny na kurierem.pl aobacz
- 0
@idziol: wielkie dzięki - transport znaleziony
Kurierzy to zło. Czekasz cały dzień, a ciul nie przyjedzie. Nie tylko w Polsce takie rzeczy.
#gorzkiezale, #kurierzy, #kurier, #dpd, #niemcy
#gorzkiezale, #kurierzy, #kurier, #dpd, #niemcy
- 0
@PanKracy582: Przesyłka wyszła od nadawcy tydzień temu we wtorek. W czwartek o 6:40 była u mnie w mieście gotowa do doręczenia. Dodam, że Sylwester i soboty w Niemczech są dniami roboczymi, więc przesyłka powinna była do mnie dotrzeć w czwartek, najpóźniej w sobotę. Dzisiaj nie chciało mu się do mnie dojechać. Niestety to częsta praktyka wsród kurierów. I wypraszam sobie. Potrafię czytać i wiem kiedy mam się spodziewać dostarczenia przesyłki.
- 0
@1boszcz: W Niemczech Sylwester i soboty są werktag, czyli dniami roboczymi. Normalnie kurierzy pracują, sklepy są czynne itp. Ewentualnie wcześniej kończą pracę. 31.12.15 o 6:40 paczka była w magazynie doręczającym w Norymberdze.
- 1
@u-cichego: ja juz swoje zapłaciłem. To że oni zrobili błąd to mnie nie obchodzi. To że wysłali za pobraniem to ich decyzja, ja Nie powinienem nic dopłacać. Najlepsze ze to jest 1 element warty złotówkę. Myślałem że pójdzie poczta jakimś listem a tu dpd
- 1
@pozytywny: chciałem pokazać że jestem przy kasie i rzucić 5 złoty ale nie chciał nic. Kurier zapłacił za mnie pobranie. Tak to moje zdjęcie.
- 3
Mirki, z tego co pamiętam była tu jakaś osoba, która pomagała pisać skargi/załatwiać zwrot pieniędzy od firm kurierskich. Konkretnie chodzi o DPD.
Przesyłka wysłana we wtorek, w środę w nocy była w oddziale doręczających, a rano została wydana do doręczenia - jest informacja "Wysłano powiadomienie" (kurier się nie pojawił i nie kontaktował). Dzisiaj ponownie wydana do doręczenia, ale jest inna informacja "Przesyłka niedoręczona - odbiorca nieobecny" - oczywiście w domu ciągle ktoś
Przesyłka wysłana we wtorek, w środę w nocy była w oddziale doręczających, a rano została wydana do doręczenia - jest informacja "Wysłano powiadomienie" (kurier się nie pojawił i nie kontaktował). Dzisiaj ponownie wydana do doręczenia, ale jest inna informacja "Przesyłka niedoręczona - odbiorca nieobecny" - oczywiście w domu ciągle ktoś
- 2
- 1
do ktorej kurierzy z #dpd rozwoza przesylki?
- 10
- 5
- 2
@prawdziwek: wczoraj
- 1
@prawdziwek: jeszcze dodam, paczka nadana w poniedziałek dziś odebrana w Holandii - dpd
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...




















#kurier #dpd
Tak, h&m.