@kreatynamonohydrant: Przygotuj projekt o wymiarach 210 x 99 mm, ustaw rozdzielczość na 300dpi (nie przejmuj się pikselami, w druku nie używa się pikseli). Tryb koloru ustaw jako CMYK.

Ustaw spady na 3 mm (zostaną one obcięte na gilotynie. Jeżeli program nie obsługuje spadów (np. PS) to rozmiary projektu powiększ o te 3 mm z każdej strony czyli 210+6 x 99+6 mm (za pomocą linii pomocniczych ustaw sobie końcowe wymiary projektu żeby
  • Odpowiedz
@kreatynamonohydrant: Jeszcze odnośnie punktu F i czerni:

Inaczej wygląda sprawa z większymi powierzchniami w kolorze czarnym. 100K nie jest idealnie kryjący i do tego jest nadrukowywany na wierzchu pozostałych kolorów (drukowany jako ostatni). Na dużych tekstach i jednolitych powierzchniach drukowanych w 100K byłyby widoczne elementy druku pod spodem (w innych kolorach). W takim przypadku stosuje się pogłębiony czarny składający się z odpowiednio dobranych składowych pozostałych kolorów np. 70C 70M 60Y
  • Odpowiedz
Sprawa taka, wysłałem wzmacniacz samochodowy za pobraniem typowi z Olx.
Okazało się ze typ jest kurierem i dostarczy paczkę sam do siebie.
Paczki nie odebrał, wróciła do mnie, typ mi przez tel powiedział, że otworzył sobie paczkę stwierdził, że jakiś przycisk jest uszkodzony i spakował ją ponownie i wróciła do mnie.
Rozmowę mam nagraną.
Paczkę wysłałem pod Imię Kamil ( nazwiska oczywiscie nie podam ), natomiast kurier który dostarczał paczkę miał na imię Damian (
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, mam do Was pytanie, ponieważ dostałem w sobotę takiego SMSa z DPD:

„DPD: paczkę 0051850006291F doręczy kurier Maciej, dnia 02.04 między 15:00-16:00. Nowy termin odeślij SMS: 1 dla 3.04; 2-4.03; 3-5.03. Kwota pobrania wynosi 23,50 zł.”

A jak sprawdzam w śledzeniu paczki z DPD to nie znajduje mi tego numeru. Powiedzcie mi czym to może być spowodowane i czy paczka dzisiaj do mnie dotrze?
#kiciochpyta #pytanie #
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dpd #pytanie bardzo mi zależy, żeby ta paczka dziś dojechała. Czy ktoś miał podobną sytuacje i wie?

Data Godzina Opis Oddział
2019-03-28 14:08:23 Wysłano powiadomienie WA1
2019-03-28 14:05:44 Przesyłka odebrana przez Kuriera
2019-03-28 14:03:23 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD SZ2
2019-03-26 23:43:19 Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nienadana
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy więcej zamówień z MORELE, nigdy więcej DPD

Części zamówione do złożenia 2019-03-23 14:58:17, komputer za ponad 4700 zł. Miał być dostarczony w piątek. Dzisiaj przez przypadek sprawdzam na stronie morele.pl, jak tam idzie im składanie, a tam coś takiego (screen). Wysłali przesyłkę NIE na mój adres, jakiś nieznany mi człowiek odebrał i się zaczyna. Telefon do Morele - sprawdzają. Telefon zwrotny po kilku godzinach, że nie wiedzą co się stało i
proce55or - Nigdy więcej zamówień z MORELE, nigdy więcej DPD

Części zamówione do z...

źródło: comment_g4RV76V6n6N7YaZW88o0WNdzmdhd3OyE.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@proce55or: Jak coś to nie bierz tej paczki, zwracaj ją i zamawiaj jeszcze raz. Jest możliwość, że ktoś coś p---------i z bebechów, albo nim porzucają xd. I wiadomo coś? Bo zabawne to dla mnie jest(jestem listonoszem).
  • Odpowiedz
@proce55or: Ale dziwne jest to, że ktoś po prostu odebrał paczkę na nie swoje nazwisko i nie na swój adres. Nie wiem jak w dpd to jest, ale u nas za paczki odpowiada listonosz. Pewnie sam kurier podpisał odbiór(tak zwykle robią). Ciekawa sprawa, nie powiem :P. Wołaj mirku jak coś będzie wiadomo
  • Odpowiedz
Mirki ogarniające #kurier #dpd , wysłałem dzisiaj paczkę z UK do Polski. Mam obawy czy nie przekroczyłem maksymalnej wagi, ale na trackingu widać iż paczka jest już na international hub, więc pojechać raczej pojedzie.

Pytanie: czy ktoś wie, na jakim etapie są naliczane ewentualne opłaty dodatkowe? Zastanawiam się czy przed odbiorem w kraju nie spotka mnie niemiła niespodzianka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli wybrałem punkt nadania paczki #dpd to tylko tam mogę ją nadać, w tym konkretnie czy mogę w innym punkcie DPD Pickup nadać tą paczkę? #kurier #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kurier #dpd #pocztapolska #transport #nawigacja #rzeszow
Mireczki jeździłem dzisiaj z towarem po Rzeszowie i powiem Wam, że jeżeli chodzi o rozdzielenie trasy, to Google Maps świetnie sobie z tym radzi, natomiast dojazd pod blok, nie mówiąc o klatce, to tragedia, poleci ktoś coś?, bo k-----y można dostać :(
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wtf się z tym #dpd odwala, #morele wysłało mi wczoraj pc, dziś dotarła tylko obudowa a procek i reszta podobno na oddziale jest i ma jutro zostać dostarczona, teraz pytanko czy opłaca się tam dziś podjechać po paczkę? Na oddział nie idzie się dodzwonić.

#szczecin #pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@drakan8: ja pierdziele to jaja jak berety, miałem już się zbierać po paczkę, sprawdzam status "zabrana do doręczenia" na infolini potwierdzają że kurier zabrał T-T
  • Odpowiedz
Mircy,
czym najtaniej odesłać w pytę duży TV kupiony przez internet?
Patrząc po tabelach rozmiarów, to i wagowo (20kg) i rozmiarowo (160x100x21) TV 65' by się łapał na przesyłkę paczkową, np w takim #dpd, ale z tego co czytam w warunkach dostaw na różnych stronach musi być na palecie (wuj wie czzemu).
W tę stronę przesłali mi jakimś Kuehle Nagel czy coś. Ponoć koło 6 dych to kosztowało, na
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń