Dużo słyszałem o Stawach Milickich i ich rowerowych akcentach. Internet czasem mija się z prawdą, więc postanowiłem sprawdzić, jak to z tymi stawami jest naprawdę. 800 lat tradycji hodowli karpia zaowocowało, m.in. oczywiście, całą siecią ścieżek rowerowych. Czy to najlepsze rowerowe miejsce w Polsce? Nie wiem, chyba nie, ale czołówka na pewno. A jeśli oprócz kręcenia kilometrów lubisz bliskość przyrody to jest to strzał w dziesiątką.
No i jeszcze jedno. Z odrobiną
Sieniek93 - Dużo słyszałem o Stawach Milickich i ich rowerowych akcentach. Internet c...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, szukam hotelu na weekendowy wyjazd dla dwóch dorosłych osób. Zależy mi na SPA i na tym, żeby nie był na kompletnym wypizdowie. Podróż pewnie wrzesień - październik, więc wylegiwania na leżaku na zewnątrz nie będzie, toteż chciałbym mieć możliwość zobaczenia czegoś fajnego. Celuję w okolice nadmorskie lub Dolny Śląsk, ale rozważę również Mazury :) Dzięki!

#hotel #podrozujzwykopem #dolnyslask #pomorze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bylemtam: park4night i po prostu zdjęcia satelitarne połączone z pewnym doświadczeniem, które powoduje że jak widzę np. kawał lasu, to należy tam poszukać drogi, a przy drodze jakieś ślepej drogi z parkingiem na końcu. Ale ja zwykle nie w Polsce.
  • Odpowiedz
Największa beka nie tylko z Apoloniusza Tajnera, ale też z całego PZN-u xD Ostatnie zawody na skoczni normalnej w Lubawce odbyły się w 2010 roku. Potem skocznia zaczęła niszczeć, ale po kilku latach ją zmodernizowali, skijumping.pl podaje:

Skocznia normalna w Lubawce została gruntownie zmodernizowana w latach 2015-16. Zimą 2016 roku w Lubawce i Karpaczu miały odbyć się konkursy w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Całkowicie bezśnieżna zima spowodowała jednak, że konkursy awaryjnie przeniesiono do
WR9100 - Największa beka nie tylko z Apoloniusza Tajnera, ale też z całego PZN-u xD O...

źródło: AF1QipMXHgZL5UqbN5ixhkPimzo78OLi_2p5WDLgsG1b=w750-h563-p-k-no

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ludzie z #dolnyslask porzućcie jakieś miejscówki na krotki wypoczynek z #namiot #camping z dziećmi.
Może być ale nie musi #gory ale dobrze by było żeby było atrakcje dla dzieci więc jezioro albo jakaś insza plaża też mile widziane.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam ładnych trasek na #rower w okolicach #wroclaw (wiadomo, że nie w mieście, ale tak w okolicach +/- 50 km), gdzie po drodze będzie jakaś ładna plaża, gdzie można się walnąc na 2h. Ale nie taka jak w mietkowie, gdzie człowiek na człowieku, tylko może coś bardziej dzikiego, czy mniej popularnego.
Co polecacie?
Myślałem o plaży w Jelczu, ale to też raczej mocno popularne miejsce. Może plaża w
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaczoor: w Smardzowie jest nowy zbiornik retencyjny. Jest plaża, na której z reguły jest trochę ludzi, ale możesz też wejść w innym miejscu, jak chcesz całkowitego spokoju. Ja zawsze idę z psem od zachodniej strony. Minusem to, że dno i kawałek brzegu są wyłożone betonowymi płytami, a na całym zbiorniku nie ma w ogóle cienia.

Jest też Mała Szwecja obok WOW. Staw dla wędkarzy, ale bez problemu można leżeć na brzegu.
  • Odpowiedz