Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

oniee
- 2

oniee
- 0
@ppawel: to ile za ten czas chcesz?

ppawel
- 0
@oniee: dobro rzadkie => dobro drogie ;-)
- 2
#dogecoin #firstworldproblems #truestory
Jakiś czas temu postawiłem sobie na strychu komputer w którym siedzi GeForce 9600GT podkręcona i kopie sobie dogecoiny 20khash/s. Niby słabo ale od początku 100k mi nakopało więc spoko. Wczoraj chciałem sobie wejść zobaczyć "co tam" ale nie wpuszczało mnie przez VNC (złe hasło) i przez pulpit zdalny "coś blokowało sesje". Dzisiaj rano zrobiłem mu restart bo nie chciało mi się jeszcze targać specjalnie
Jakiś czas temu postawiłem sobie na strychu komputer w którym siedzi GeForce 9600GT podkręcona i kopie sobie dogecoiny 20khash/s. Niby słabo ale od początku 100k mi nakopało więc spoko. Wczoraj chciałem sobie wejść zobaczyć "co tam" ale nie wpuszczało mnie przez VNC (złe hasło) i przez pulpit zdalny "coś blokowało sesje". Dzisiaj rano zrobiłem mu restart bo nie chciało mi się jeszcze targać specjalnie
- 11
W związku z tym znaleziskiem:
http://www.wykop.pl/link/1832801/przez-watykan-do-sparty-biegacz-z-zelaza-wraca-potrzebny-wykop-efekt/
Co byście powiedzieli na zrzutkę w DOGE na wykupienie za 4k PLN: "Umieszczenie logotypu firmy bądź imienia i nazwiska sponsora na koszulce, w której Piotr pobiegnie do Watykanu. [miejsce nr 1]" http://polakpotrafi.pl/projekt/piotra-kurylo-powrot
W
http://www.wykop.pl/link/1832801/przez-watykan-do-sparty-biegacz-z-zelaza-wraca-potrzebny-wykop-efekt/
Co byście powiedzieli na zrzutkę w DOGE na wykupienie za 4k PLN: "Umieszczenie logotypu firmy bądź imienia i nazwiska sponsora na koszulce, w której Piotr pobiegnie do Watykanu. [miejsce nr 1]" http://polakpotrafi.pl/projekt/piotra-kurylo-powrot
W
źródło: comment_DWOKG5UkApGmkvgXRMfuiZKu56a2Go1w.jpg
Pobierz- 1
@ppawel @RymMajster @RimenX @rurka_kapilarna @Pietal @dziubek58
Temat ucichł, a jest wg mnie bardzo ciekawy. Jeśli ktoś z Was chciałby wziąć w tym udział to dajcie znać na priv. Zawsze się można dogadać ciszej z kilkoma osobami, żeby nie było problemu ze zbiórką publiczną ;). Jak się znajdzie odpowiednia ilość osób to mogę założyć nawet $ wcześniej. Trzeba nam też kogoś kto ogarnia temat mediów i byłby
Temat ucichł, a jest wg mnie bardzo ciekawy. Jeśli ktoś z Was chciałby wziąć w tym udział to dajcie znać na priv. Zawsze się można dogadać ciszej z kilkoma osobami, żeby nie było problemu ze zbiórką publiczną ;). Jak się znajdzie odpowiednia ilość osób to mogę założyć nawet $ wcześniej. Trzeba nam też kogoś kto ogarnia temat mediów i byłby
- 0
@barytosz @RymMajster @RimenX @rurka_kapilarna @Pietal @dziubek58 @arczer @krupek - możecie dać znać w ankiecie na ile albo czy w ogóle wsparlibyście akcję? dzięki! http://www.wykop.pl/wpis/6957597/szybka-ankieta-do-wykopowej-spolecznosci-doge-ile-/
- 0
@kryptoaukcjePL: oki und wie viel ?
- 0
@porner: 1600 zł
Którą giełdę polecacie? Chodzi o szybkość transakcji i przekazywania środków.
#dogecoin #kryptowaluty
#dogecoin #kryptowaluty
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@martwyprysznic: Vircurex - perfekcja.
sprzedam lekko ponad 3.5MLN COYE za DOGE, LOTTO, BTC, LTC oferty na priv
#coinyecoin #kryptowaluty #dogecoin #lottocoin #bitcoin #litecoin
#coinyecoin #kryptowaluty #dogecoin #lottocoin #bitcoin #litecoin
- 3
Ostatnio było głośno o tym, że uzbierano sporo kasy w #dogecoin'ach dla jamajskich bobsleistów. Dzięki temu zrobiło się głośniej o monecie. Potem ktoś chciał zbierać dla jednej z polskich paraolimpijek, ale chyba nic z tego nie wyszło.
A gdyby tak uzbierać trochę kasy dla Piotra Kuryło http://www.wykop.pl/link/1832801/przez-watykan-do-sparty-biegacz-z-zelaza-wraca-potrzebny-wykop-efekt/ ?
Dużo już nie brakuje, pewnie i tak uzbiera, ale czemu się nie dorzucić i w przypadku sukcesu polskie media by coś więcej o
A gdyby tak uzbierać trochę kasy dla Piotra Kuryło http://www.wykop.pl/link/1832801/przez-watykan-do-sparty-biegacz-z-zelaza-wraca-potrzebny-wykop-efekt/ ?
Dużo już nie brakuje, pewnie i tak uzbiera, ale czemu się nie dorzucić i w przypadku sukcesu polskie media by coś więcej o
- 5
- 2
- 1
Coś wiadaomo o jakiejs pompce w doge. Wolong coś pisze. Pies stoi w od kilkunastu godzin lekko nad ziemią.
#kryptowaluty #dogecoin #wolong
#kryptowaluty #dogecoin #wolong
- 9
Sprzedam teleskop Sky-Watcher SKDOB 10" rozsuwany. Średnica lustra 254 mm, ogniskowa 1200 mm.
Sprzęt kupiony w 2009 roku. Ma kilka otarć wynikających z normalnego użytkowania. Głównie wytarł się czerwony pierścień na mocowaniu tuby do montażu, nie przeszkadza to jednak w użytkowaniu teleskopu - szczegóły w albumie poniżej. Już w czasie zakupu nie było jednej z trzech śrub dociskających, trzeba używać zamiennika.
Wyciąg okularowy działa dosyć luźno, trzeba dokręcić odpowiedzialne za to śrubki.
Stan
Sprzęt kupiony w 2009 roku. Ma kilka otarć wynikających z normalnego użytkowania. Głównie wytarł się czerwony pierścień na mocowaniu tuby do montażu, nie przeszkadza to jednak w użytkowaniu teleskopu - szczegóły w albumie poniżej. Już w czasie zakupu nie było jednej z trzech śrub dociskających, trzeba używać zamiennika.
Wyciąg okularowy działa dosyć luźno, trzeba dokręcić odpowiedzialne za to śrubki.
Stan
źródło: comment_1GwQS3GFlKynAyBbYdNouMxeyi0vQf1W.jpg
Pobierz- 1
@DeXteR25: dajże spokój, nie lepiej, żeby poszybował po 1000 satoshi a nie ciągle spadał?
- 0
@bonaventure: No kupić sobie chcę to musi spaść! Na chwilkę ;) Później niech leci te 1000 sat :)
- 6
Platforma handlowa Plus500 rozważa wprowadzenie obrotu piesełami! Bardzo dobra wiadomość dla nas:
http://forexmagnates.com/plus500-eases-trading-conditions-for-bitcoin-and-litecoin-cfds/
#dogecoin #kryptowaluty
http://forexmagnates.com/plus500-eases-trading-conditions-for-bitcoin-and-litecoin-cfds/
#dogecoin #kryptowaluty
@zonbat:
http://www.investopedia.com/terms/s/shortselling.asp
Sprzedajemy coś czego nie posiadamy z zamiarem odkupienia tego taniej.
http://www.investopedia.com/terms/s/shortselling.asp
Sprzedajemy coś czego nie posiadamy z zamiarem odkupienia tego taniej.
Dla chętnych zamawiam dzisiaj wieczorem pizze z dostawą do domu za 10k doge #dogecoin #kryptowaluty #dogecoinmarket
- 1
@pietrekpietrek: za 7k doge tez bedzie ta pizza ?:D
- 1
@pietrekpietrek: ja się nie licytuje :) po prostu tyle bym miał na już :D
- 2
- 0
@hughmm: właśnie szukałem specyfikacji układu gc3355-q64 http://gridseed.com/main.php nawet mniej tych SHA bo tylko 2 z hakiem. Opłacało by się gdyby jedna sztuka kosztowała jakieś 150zł.... ale nie 4000 dolców.
mozemy spać spokojnie, to nic nie zmienia :P dalej opłaca się tylko gpu.
mozemy spać spokojnie, to nic nie zmienia :P dalej opłaca się tylko gpu.
- 0
@Dolan: Tam jest chyba cena za 10 sztuk robiących 3mhs na scryptach. Prąd wypada lekko lepiej, ale koszt zakupu tak czy siad zdecydowanie za duży.
- 1
- 3
- 0
@Gwaihir:
http://www.google.pl/trends/explore#q=bitcoin,+dogecoin,+litecoin&date=today+3-m&cmpt=q&geo=PL <- w PL doge wystartował jeszcze lepiej,co znaczy, że było i dużo kopaczy u nas gdy łatwiej się kopało - dlatego tym bardziej powinno nam zależeć na popularności piesełów
http://www.google.pl/trends/explore#q=bitcoin,+dogecoin,+litecoin&date=today+3-m&cmpt=q&geo=PL <- w PL doge wystartował jeszcze lepiej,co znaczy, że było i dużo kopaczy u nas gdy łatwiej się kopało - dlatego tym bardziej powinno nam zależeć na popularności piesełów
- 1
Mieliście tak, że przelewaliście z Crypsy BTC na CoinedUp na podany tam adres, a potem jak sprawdzaliście na CoinedUp adres to był całkiem inny? Nie przelało mi jeszcze BTC (e-mail przyszedł z cryptsy) , patrze a na CoineUp , a tam zmieniło mi adres BTC do depozytów. WTF?!
#dogecoinmarket
#kryptowaluty
#
#dogecoinmarket
#kryptowaluty
#
- 2
@myrad: na coinedup co każdy lub co kilka depozytów zmienia się adres ale dochodzi na te poprzednie
@myrad: a tutaj też strona należąca do coindeup : http://www.cryptocoincharts.info/v2/
- 9
- 2
@Spook: spojrzałem akurat przed sekundą na wykres i mam takie spostrzeżenie, niski wolumen wksazuje na to, że wszyscy czekają na przebicie, jak grasz byczo to się podczep do trendu, ale uważaj na przebicie oszukańcze, czyli przebicie lini wsparcia (tej skosnej) i odbicie się od tej lini wsparcia na 160, jak uważasz, że spadnie to graj po przebiciu 160, potwierdzenie masz przy 150
- 0
@lisu1989: z mojej strony na pewno. Jak coś, to wołaj.


















