Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 9
źródło: temp_file5809375068037923620
PobierzDębski się rozstał z tą swoją Myszą czy coś (nie wiem w sumie czy to była jego żona bo babka ma dwuczłonowe nazwisko, ale nie Dębska)? Nie oglądałem go od prawie dekady, a tu nagle jego kanał w feedzie na YT i przypomniały się stare dobre czasy (╥﹏╥)
#demland #dem #dem3000 #polskiyoutube #kiciochpyta
#demland #dem #dem3000 #polskiyoutube #kiciochpyta
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
źródło: temp_file4634808049883149894
Pobierz@AustralianV8: może i tak, ale nadal nieco lepszy bo nie kłócę się o majonez xD
@Tegucikalpa: A ja nie lubię żadnego majonezu. Szach mat.
- 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Bananek2: ale brzydka
konto usunięte via Wykop
- 76
@Bananek2: jest aseksualna chyba ze jestes przystojny. poza tym r-------a z mordy.
- 82
Nie pozwólcie aby sprawa wyboru majonezu was poróżniła w tym roku!
#teamwiniary #winiary #majonez #kielecki #wielkanoc #teamkielecki #demland
#teamwiniary #winiary #majonez #kielecki #wielkanoc #teamkielecki #demland
źródło: majonez
Pobierz- 0
- 3
#kundlepsienewsy https://wykop.pl/wpis/16043417/znalazlem-na-starym-dysku-jakies-obrazki-zgrywane-
Osiem lat temu miałem powrzucać obrazki, zapomniało mi się xD kontynuuję
#dem #demland
Osiem lat temu miałem powrzucać obrazki, zapomniało mi się xD kontynuuję
#dem #demland
Znalazłem na starym dysku jakieś obrazki zgrywane z głównej demlandu, bodaj to były "kundle" i "psie newsy" (te były jednoplanszowe). Nie widzę obecnie tego do ściągnięcia na demlandzie, więc ja wam wrzucę całość, huehue. Jeb tag: #kundlepsienewsy
#dem #demland #heheszki
#dem #demland #heheszki
źródło: 033
Pobierz
źródło: 273353326140_n
Pobierz@To_ja_moze_pozamiatam: niezłe, całkiem śmieszne
- 5
@zbigniew_wodecki: ZDupy.
@zbigniew_wodecki: co ci dem zrobił?
- 7
@POPPO: byłem przekonany, że tam padało "kabaciarze" i tak nazywam tych gnojów, co zajmują wszystkie miejsca na stacji Kabaty ;p
Na Natolinie w godzinach szczytu juz jest sporo ludzi, dlatego dobrze jest podejśc tak do 2/3 peronu - tam jest najmniej napchane.
Na Natolinie w godzinach szczytu juz jest sporo ludzi, dlatego dobrze jest podejśc tak do 2/3 peronu - tam jest najmniej napchane.
- 8
Klasyk na święta! Spokojnego długiego weekendu, Mirki i Mirabelki!
#heheszki #humorobrazkowy #demland
#heheszki #humorobrazkowy #demland
źródło: okna
Pobierz- 83
- 7
@Rad-X:
Tylko Kiel...
Nie, w ogóle mnie nie interesuje dyskusja o majonezie. Niech każdy je jaki lubi.
Tylko Kiel...
Nie, w ogóle mnie nie interesuje dyskusja o majonezie. Niech każdy je jaki lubi.
- 1































#trzecieoko #demland #humorobrazkowy #czarnyhumor
źródło: 1000019334
Pobierz