Właśnie skończyłem oglądać pierwszy odcinek Chernobylu i tak mnie wzięło na przemyślenia, czy jeśli od początku byłoby wiadomo, że będzie tak wielkie skażenie, to czy w ogóle strażacy powinni tam pojechać czy od razu ewakuacja, czekać aż to wszystko zgaśnie i po jakimś czasie tam wrócić. A co do serialu to klimat srogi, szkoda, że dialogi nie są po rusku, jeszcze bardziej klimatycznie by było.
#hbogo #seriale #
#hbogo #seriale #


























Gra o Tron ostatni sezon to porażka.
A tutaj bardzo miło się zaskoczyłem.
#hbogo #hbo
#czarnobyl